İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Beymen Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Beymen Personel Alımı Yapacak

Beymen’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Beymen bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Beymen personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

beymen personel alımı

Firma Hakkında

1971 yılında ilk mağazasını açan Beymen büyümeye devam ediyor. Özellikle yönetime büyük önem veren marka eleman alımı yaparken de son derece hassas davranmaya özen gösteriyor. Son zamanlarda direktör ve yönetim kadroları pozisyonlarına ağırlık veren marka vasıflı ya da vasıfsız onlarca yeni personel alacak.

Beymen markası için öncelikli olan çalışan mutluluğu kriteri. Çalışanları için pek çok yan hak ve prim sistemini benimseyen firma şeffaf çalışma ahlakına da uygun davranıyor. Özellikle motivasyon oyunları kapsamında çalışanların ödüllendirilmesi sağlanıyor.

Bunun yanında özel sağlık sigortası ve yabancı dil tazminatları da bulunuyor. Ayrıca bazı pozisyonlar için yurtdışı eğitim hakkı da söz konusu olabiliyor.

Beymen İş İlanları

Beymen satıştan satın almaya kadar pek çok kadrosuna yeni eleman alımı yapacak. Bunun yanında mağazalarına satış danışmanları ve mağaza sorumluları da istihdam edecek. Özellikle bünyesine kattığı çalışanları için eğitime de son derece önem veren marka, gelişime açık, dinamik ve enerjik kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Bunun yanında sayımdan sorumlu olacak depo görevlileri için de iş ilanı bulunuyor.

 Açık Pozisyonlar

  • Departman Müdürü
  • Satış Danışmanı
  • Genel Başvuru
  • Engelli Personel
  • Kasiyer

Beymen İş Başvurusu Formu

Beymen iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Beymen markası açık pozisyonlarına ilişkin insan kaynakları alanında net bir şekilde bilgi aktarıyor. Bunun yanında Beymen iş ilanları pek çok iş bulma sitesinde de ilanı bulunuyor. Adayların yabancı dil biliyor olmasına son derece önem gösteriliyor. Ayrıca deneyimli adaylar bir adım önde değerlendiriliyor. Genel olarak gelişime açık ve pozitif kişilerin alımlarına özen gösteriliyor.

Başvuru için tıklayın.

Bir yorum

  1. munise 6 Nisan 2014

    Müşterilerle ilgilenmeyi seviyorum, sizinle çalışmak istiyorum.MERSİN (0539.971.88.16/0541.718.65.62

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir