Efor Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Efor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Efor bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Efor personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Hayatına 1977 yılında başlayan Efor, ilk satış noktasını 1980 yılında açmıştır. Günümüzde ise Türkiye’de 31 mağaza ile hizmet vermektedir. İhtiyaçlarına göre iş ilanlarını değişik dönemlerde duyurur.

Efor personel alımı ve iş ilanları

Efor İş İlanları

Efor iş ilanlarını takip etmek isteyen adaylar, kariyer sitelerini takip etmelidir. Zira firma ilerleyen tarihlerde buralarda duyuru verebilir. İlanın son başvurusu tarihi olduğu için, yayından kalkmadan müracaat edilmelidir.

Ayrıca Efor hakkında bilgiye sahip olmak da mülakatlarda olumlu izlenim bulundurabilir. Size sorulan bazı soruları cevaplamada destek olabilir.

Dolayısıyla efor.com.tr adresine girerek, tüm linkler ayrıntılı şekilde incelenerek, genel izlenim alınmalıdır. 

Üretim Planlama Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
26 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Rize
Finans Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
27 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Kalite Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
26 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Rize
Finans Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
31 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Satın Alma Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
27 Ağustos 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Nasıl Başvurulur?

Efor’a başvurmak istiyorsanız iş ilanlarını takip etmeniz gerekir. Açık ilanlara müracaat etmeniz mümkündür. Eğer ilan herhangi bir kariyer sitesinde verilirse, öncelikle orada olan üyeliğinizi açmanız gerekir. Ancak başvurmadan önce mevcut CV’niz gözden geçirilmelidir. 

Çünkü eski bir özgeçmiş, tüm bilgilerinizi yansıtmayabilir. Bu da başvuruda geri düşmenize nedendir. Dolayısıyla gerekli bilgileri güncelledikten sonra,  müracaat edilebilir. Şayet hesabınız bulunmuyorsa, yeni bir tane oluşturulup, CV hazırlanmalıdır.

Bu şekilde başvurularınızı tamamladıktan sonra firma değerlendirmeye alır. Pozisyon çerçevesinde uyumlu olduğu sonucuna varılan adaylara bilgilendirme yapılır. Eğer çağrılırsanız öncesinde bir CV hazırlayarak, çıktısını almanız önerilir.

Dosyanızı hazırlamadan önce profesyonel CV oluşturma yöntemlerine önem verilmelidir. Zira böylece daha etkileyici özgeçmiş hazırlanabilir. Bilgilerinizin ve tecrübeleriniz bunun ölçüsünde girilmelidir. 

Firmanın resmi web sayfası üzerinden de başvuru gerçekleştirilebilir.

Genel çerçevede giyim sektörü değerlendirdiğinde, işe alım yapılan çok sayıda departman olduğu görülür. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Yönetim
 2. Üretim / İmalat
 3. Müşteri İlişkileri
 4. Pazarlama 
 5. Satış

Departmanlar farklı olduğu için giyim sektöründe çalışan personelin alanları da farklıdır. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Satış
 2. Personel
 3. Hizmet
 4. Pazarlama
 5. Genel Başvuru

Giyim sektöründe mevcut personelin mezun olduğu bölümler de farklılaşmaktadır. Bunlardan bazıları,

 1. İşletme,
 2. İktisat,
 3. Kamu Yönetimi,
 4. Dış Ticaret – MYO,
 5. Maliye şeklindedir. 

Efor bünyesine girmek istiyorsanız, ilanlar herhangi bir dönemde ve departmanda yapılabilir. Duyuru yapıldığında iş tanımları ve nitelikler de belirtilir.

Efor Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*