Ramsey Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ramsey’in kuruluşu Londra’da 1970’li yıllara kadar dayanır. 26 ülkede 155 satış noktası ve çok sayıda personel bulunduran firma, zaman zaman yeni ihtiyaçları karşılamaya yönelik ilanlar da verir. 

Ramsey İş İlanları

Ramsey iş ilanları online kariyer siteleri kullanılarak takip edilebilir. Günümüzde,

 1. Kariyer.net,
 2. SecretCV.com,
 3. Yenibiris.com,
 4. LinkedIn,

Gibi kariyer siteleri sık bir şekilde kullanılır ve iş arayanlar da buraları takip etmelidir. Ramsey içerisinde birçok departman ve pozisyon olup, bunlarda yılın farklı dönemlerinde gereksinim olabilir. Bu durumda adayların başvurusu için ilanlar verilebilir. 

Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde adayların kaçırmaması önerilen fırsatlar yer almaktadır. 

Nasıl Başvurulur?

Ramsey ana sayfası açılıp, en aşağı inildiğinde iletişim sekmesi görülür. Üzerine gelinince açılan insan kaynakları sekmesi, CV dosyasının kariyer@gurmen.com.tr adresine gönderilebileceğini belirtmektedir. Dolayısıyla internetten profesyonel CV hazırlama kurallarına göz atıp, bunlar çerçevesinde bir özgeçmiş hazırlanmalı, ardından da mail adresine atılmalıdır.

Kariyer.net üzerinde hesabı olmayanlar, buradaki ilanlara başvurmak için şu maddeleri takip etmelidir;

 1. Kariyer.net üzerinde üyelik hesabı açın.
 2. Ardından bir CV hazırlayın.
 3. Firma tarafından açılan ilanları kontrol edin ve başvurun.

Bununla beraber eğer bir üyelik varsa giriş yapmak ve güncelliğinden emin olduktan sonra başvurmak yeterlidir. İş başvurusu esnasında özgeçmiş yollandığı için, bu oldukça önemlidir. Adaylar yanlış veya eksik bilgi vermemeli, sahip olduğu tüm bilgileri doğru şekilde aktarmalıdır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Ramsey Kariyer.net üzerinde bir hesaba sahiptir. Başvurmak isteyen adaylar için burada birçok uygun pozisyon da vardır. Bunlar şu şekildedir;

 1. Mağaza Müdür Yardımcısı
 2. Mağaza Müdürü
 3. Stil Uzman Yardımcısı
 4. Müşteri Danışmanı
 5. Muhasebe Elemanı
 6. Merchandiser
 7. Satın Alma Uzman Yardımcısı
 8. Kasiyer
 9. İnsan Kaynakları Stajyeri
 10. E-Ticaret Uzmanı

Bu ilanlar hakkında tüm detaylar, Kariyer.net üzerinde görülebilir. Buna hangi şehirde alım yapılacağı, nitelikler, iş tanımı gibi birçok bilgi dâhildir. Dolayısıyla adaylar başvuru öncesinde bilgilerin kendi tecrübe ve bilgileriyle uyumlu olup, olmadığını kontrol etmeli, ardından müracaat etmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*