KİP Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1978 yılında kurulan KİP, 1998 senesine gelindiğinde Gürmen Group’a katılmıştır. Hızlı büyümesini sürdüren firma, bu kapsamda personel alımları da yapar. Adaylar iş ilanlarını takip ederek başvuru gerçekleştirebilir.

KİP İş İlanları

KİP içerisinde çok sayıda farklı pozisyon vardır. Firmanın ihtiyaçlarına göre bunların herhangi birinde yılın farklı zamanlarında ilan verilebilir. Dolayısıyla adaylar her gün kontrol yaparak, ilanları kaçırmamalıdır.

Bu bakımdan internette bulunan Kariyer.net, SecretCV.com, Yenibiris.com ve LinkedIn gibi kariyer siteleri her gün kontrol edilmelidir. Bunların arasında yer alan Kariyer.net içerisinde, adayların başvuru yapabileceği güncel ilanlar vardır.

Adaylar gerekli kontrolleri yapıp, nerede açıldığına ve niteliklere baktıktan sonra başvuruyu saniyeler içinde yapabilir.

Nasıl Başvurulur?

KİP resmi sitesine girildiğinde, en altta kurumsal başlığı görülür. Buraya gelindiğinde üste doğru açılan menüde markamız yazısı fark edilir. Buraya tıklandığında yüklenen sayfanın sol tarafında bir menü vardır. Burada insan kaynakları üzerine tıklandığında kariyer@gurmen.com.tr adresine CV gönderilebileceği bilgisi yer alır.

Dolayısıyla adaylar, hazır CV’lerini hemen buraya yollayarak, başvuru yapabilir. Ancak tavsiye edilen profesyonel ve yeni bir özgeçmiş hazırlanmalıdır. Burada nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, internette gereken maddeleri bulabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz adres takip edildiğinde aynı zamanda Kariyer.net üzerine yönlendiren bir link de görülür. Buraya tıklanırsa iş ilanları görülebilir ve başvuru yapılabilir. Eğer firmanın ilanları arasından size çekici gelen varsa, başvuru için öncelikle burada bir üyelik oluşturulur. Ardından da CV hazırlanır.

Bu işlem tamamlanınca ilan sayfasından başvuru yapılır. Ancak Kariyer.net üzerinde zaten bir üyeyseniz, bunun yerine giriş yapmanız ardından özgeçmiş güncellemeniz yeterlidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

KİP, Kariyer.net üzerinde iş başvurusu yapılabilecek birçok ilana sahiptir. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Mağaza Müdürü,
 2. Stil Uzman Yardımcısı,
 3. Müşteri Danışmanı,
 4. İnsan Kaynakları Şefi,
 5. Muhasebe Elemanı,
 6. Mağaza Müdür Yardımcısı,
 7. Merchandiser,
 8. Kasiyer,
 9. İnsan Kaynakları Stajyeri,
 10. E-Ticaret Uzmanı,
 11. Satın Alma Uzman Yardımcısı

Bunlara başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken yukarıda anlattığımız şekilde müracaat etmedir. Firma yetkilileri uyum gösteren adaylarla irtibat kurar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*