Chima Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Chima’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Chima bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Chima personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ankara’da 2000 yılında faaliyetlerine başlayan Chima, bugün ülke genelinde 40 mağazaya sahiptir. Eleman gereksinimi meydana geldiğinde, gerekli iş ilanları verilir. Bunun için adaylar kendilerini güncel tutmalıdır.

Chima personel alımı ve iş ilanları

Chima İş İlanları

Chima kapsamına eleman olarak girmek istiyorsanız, kariyer siteleri her gün incelenmelidir. Bunun nedeni ilan kaçırılması durumunda, sonraki alımların beklenecek olmasıdır.

E-chima.com adresine girildiğinde en altta “e-Chima kariyer” linkin görülür. Tıkladıktan sonra adaylar, ilan takibi ve başvuru üzerine detaylı bilgi alabilir.

Depo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara

Nasıl Başvurulur?

Chima’nın yukarıda bahsettiğimiz linki açıldığında, seçilebilecek bölümler arasında çok sayıda departman olduğu görülür. Bunlar şöyle listelenmektedir;

 1. Mali İşler
 2. İnsan Kaynakları
 3. Tasarım
 4. Üretim
 5. İdari İşler
 6. Müşteri Hizmetleri
 7. Mağazacılık
 8. Satış-İş Geliştirme
 9. E-Ticaret

Aynı zamanda birden fazla pozisyon vardır. Bunlardan bazıları,

 1. Mağaza Koordinatörü,
 2. Mağaza Müdürü,
 3. Mağaza Müdür Yardımcısı,
 4. Satış Danışmanı,
 5. Kasiyer şeklindedir.

Zaman içerisinde bu departmanların herhangi birinde, farklı pozisyonlarda gereksinim oluşabilir. Bu durumda iş ilanı verilir. Başvurmak için farklı yöntemler vardır. Biri Chima Mağazaları’dır.

Size en yakın şubeye giderseniz, form doldurarak başvurmanız mümkündür. Ayrıca özgeçmişler [email protected] mail adresine de gönderilebilir.

Ancak önce yeni bir CV hazırlamanız ve bu esnada profesyonelliğe önem göstermeniz önerilir. Böylece alacağınız sonuçlar daha iyi olabilir.

Chima’nın yukarıda belirttiğimiz sekmesine girildiğinde, açık pozisyonların kariyer.net üzerinden de takip edilebileceği belirtilir.

Dolayısıyla buraya ilan verilirse başvuru yapmanız mümkündür. Gerek ilanları incelemek, gerekse başvurmak için öncelikle bir hesap açılır. İlana başvuruda sitedeki özgeçmişiniz gönderilir. 

Dolayısıyla sonrasında bir CV yazılır. Hazır bir hesabınız varsa ve önceden özgeçmiş doldurmuşsanız, kontrol etmeniz ve güncellemeniz önerilir.

Tüm bu işlemler ardından tek yapılması gereken başvurmadır. Ardından firmanın yetkilileri gerekli değerlendirmeleri yaparak, uyumlu kişileri bilgilendirir.

Chima’da görülebileceği üzere birçok departman vardır. Dolayısıyla her biri için gereken nitelikler de farklılaşır.

İş ilanı verildiğinde bu konuda bilinmesi gereken detaylar firma tarafından verilir. Adaylar öncelikle nitelikleri sağlayıp, sağlamadığını kontrol etmelidir.

Chima Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*