İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Chima Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Chima Personel Alımı Yapacak

Chima’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Chima bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Chima personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Chima personel alımı

Firma Hakkında

2000 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlayan Chima, bakımlı ve özgüveni yüksek iş kadınlarına yönelik üretim yapan bir moda firmasıdır.

Türkiye genelinde 40 mağazasıyla rahat ve güvenilir alışveriş imkânı sunan ve kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmayan Chima, birincil hedefi olarak belirttiği müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla kadrosuna mağaza koordinatörü, satış danışmanı, kasiyer gibi birimler için çok sayıda deneyimli/deneyimsiz yeni personel alımı yapacak.

Üretim atölyeleri ve mağazalarında bütün personellerine vardiyalı mesai sistemi uygulayan Chima, çalışanlarına pozisyonlarına göre belirlediği şekilde asgari ücret ile 3.500 TL arasında maaş imkânı sunmaktadır.

Chima İş İlanları

İnternet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayan Chima, insan kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirerek, tüm çalışanlarının ve dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmak istediğini belirtmektedir.

Bu doğrultuda yapılacak olan personel alımı için insan kaynakları biriminin yayınladığı iş ilanında ayrıca personellerinin güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, kendine güvenen, insan odaklı, işine değer katan ve sorumluluk bilinci gelişmiş çalışanlar olmasına özen gösterileceğini belirtildi.

Chima Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Müdürü
  • Satış Temsilcisi

Chima İş Başvurusu Formu

Doğru işe doğru insan prensibiyle işe alım sürecini başlatan Chima mağazalarında çalışmak isteyenlerin Chima mağazaları ya da kariyer portalları üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Chima İnsan Kaynakları birimi mağazaları, gazete ilanı ya da kariyer portalı üzerinden yapılan başvuruları inceledikten sonra pozisyon yetkinliklerine uygun adaylar ile görüşme organize etmektedir.

İnsan kaynakları departmanı tarafından yapılan görüşmelerin sonucu olumlu olan adaylar ile ilgili departman yöneticisiyle görüştürülerek süreç yürütülmektedir. Tüm görüşmeler neticesinde olumlu ilerleyen adaylar için referans araştırmasından sonra iş teklifi yapılmakta ve adayın oryantasyon süreci başladığı gün itibari ile işe başlamış sayılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

En önemli kaynağımız, insanımızdır. Bu doğrultuda CHIMA; personellerinin güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, kendine güvenen, insan odaklı, işine değer katan ve sorumluluk bilinci gelişmiş çalışanlar olmasına özen gösterir.

İnsan Kaynakları ekibi olarak hedefimiz; tüm İnsan Kaynakları fonksiyonlarını en doğru ve verimli şekilde yerine getirmek ve tüm çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir