Citibank Personel Alımı 2017

Citibank

Citibank personel alımı yapacak!

Citibank iş başvurusu yaparak sizde Citibank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Citibank personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Citibank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Citibank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Citibank Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citibank içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citibank dışında ise internet sayfamızdan ve kariyer sitelerinden duyurmaktayız.

Citibank dünyasına adım atmak için sen de başvurularını internet üzerinden gerçekleştirebilirsin.

Yurtdışı Olanakları: Citibank çalışanları Türkiye’deki iş fırsatları ile sınırlı kalmaz, biz çalışanlarımıza “Global Mobility” programı sayesinde departmanlar ve ülkeler arası transfer olanağı sağlayıp, onlara dünyanın kapılarını sonuna kadar açarız.

Çalışan Aday Önerme Sistemi: Çalışanlarımızın önerdiği adaylar bizim için çok değerli! Citibank özel olarak işe alımlarda kullandığımız “Çalışan Aday Önerme” programımız ile uygun adaylara çalışanlarımız aracılığı ile de ulaşıyor ve bu süreçte bize destek olan çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Staj Programları

Staj programları sayesinde Citibank’a ilk adımını atabilirsin.Citibank kısa ve uzun süreli staj programları ile geleceğin potansiyel Citi’lilerini yetiştirmeyi amaçlar ve bu doğrultuda lisansüstü eğitim gören öğrenciler ve üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerine öncelik verir. Yapman gereken tek şey internet yolu ile bize başvurmak!

Başvurmak için tıklayın.

One Response

  1. şahin kırhan 4 Şubat 2014

Leave a Reply