İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Citibank Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Citibank Personel Alımı Yapacak

Citibank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Citibank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Citibank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Citibank Personel Alımı ve İş İlanları

200 yılı uzun süredir 6 kıtada hizmet veren ve 200 milyon müşteri hesabı ile faaliyet gösteren Citibank ülkemizde 1975 yılından itibaren hizmet veren kurumsal ve finansal ağda güçlü bir konuma sahip olan bir bankadır.

Citibank’ın bu kadar geniş bir finansal ağda hizmet vermesi düzenli olarak Citibank şubelerinde yeni iş pozisyonlarının doğmasını ve eleman ihtiyacının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Citibank Personel Alımı Yapılacak İş Pozisyonları

Citibank tarafından gerçekleştirilecek personel alımı yapılacak iş pozisyonları aşağıdaki gibidir:

Stajyer: Citibank bünyesinde stajyer olarak mezun olduktan sonra bankacılık ve finans sektöründe ilerlemenizi sağlayacak bilgi ve deneyime sahip olabilirsiniz. Yılın belirli dönemleri öğrencilere stajyer olarak bankada çalışma imkanı sağlayan Citibank stajyer öğrencilerin bankanın temel işleyişi hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak evrak takibi, dosyalama, getir götür işlemleri gibi konularda deneyim kazanmalarını sağlamaktadır.

Gişe Yetkilisi: Citibank bünyesinde stajyer olarak çalışmak istiyorsanız bankadaki temel finansal işlemler olan para akışı (EFT, havale), hesap açma, kredi başvurusu gibi pek işlemde bankayı temsilen hareket edeceğinizi bilmenizde fayda vardır.

Güvenlik Görevlisi: Citibank bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız temel olarak müşterilere yol gösterme ve hem müşterilerin hem de bankanın güvenliğini sağlamakla mükellef olacağınızı bilmenizde fayda vardır.

Citibank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Citibank bünyesinde çalışmak için iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvuruları internet üzerinden kolaylıkla halledebilirsiniz. Başvurunuzu yaparken yaşadığınız yerdeki şubeye, ilanda aranan özelliklere sahipseniz istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girerek başvuru yapabilirsiniz.

Citibank İş Başvurum Ne Zaman Onaylanır?

Citibank havuzunda toplanan iş başvuruları Citibank tarafından en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Aranan özelliklere sahip olduğu tespit edilen adaylar içerisinde iş pozisyonu için ön görülen kişi sayısına bağlı olarak en uygun aday ya da adayların tespit edilmesi için başvuru sahipleri en kısa sürede mülakat ve yüz yüze görüşme için başvuru yapılan Citibank şubesine çağırılmaktadır.

Bir yorum

  1. şahin kırhan 4 Şubat 2014

    istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir