Sanofi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sanofi Alımı Yapacak

Sanofi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sanofi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sanofi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sanofi Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir; diyabet, onkoloji, kalp damar hastalıkları, aşılar başta olmak üzere 16 ana tedavi alanında 139 tip ürün ile yaklaşık 1850 çalışanımız ve Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş ilaç üretim tesisi ile sağlık çözümleriyle sunmaktayız. Sanofi’de bizler sağlık yolculuğundaki yol arkadaşı olarak tüm paydaşlarımıza yenilikçi tedavi çözümleri sunarak, insanları korumak, güçlendirmek ve hayatlarını dolu dolu yaşamalarını sağlamak için adanmışlıkla çalışmaktayız.

Sanofi’de çalışanlarımız şirketimizin kurumsal başarısının en önemli yapı taşıdır. Bu nedenle tüm politika ve uygulamalarımızın odağında insan yer almaktadır. Bu doğrultuda, çalışan memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, kariyer gelişimlerini ve bireysel gelişimlerini desteklemek, çalışanlarımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Sanofi İş İlanları

Sanofi’ye iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Long Term Intern İstanbul(Avr.)
2 Payroll and HR Services Specialist İstanbul(Avr.)
3 HSE Specialist Kırklareli +1 il daha

Genel Başvuru

Bu ilana genel başvuru yapılabilir. Açık pozisyonumuz olduğunda ve özgeçmişinizde yer alan nitelikleriniz uygun görüldüğünde, özgeçmişiniz değerlendirmeye alınacaktır.

  • Lise veya üniversite mezunu
  • İngilizce bilen (pozisyona göre değişen seviyelerde)
  • MS office programlarını kullanabilen
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış

Sanofi İş Başvurusu Formu

Sanofi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Sanofi’nin iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Sanofi ailesinin bir ferdi olarak çalışmaktan onur duyarım, lise mezunu forklift belgesi e sınıfı ehliyet ve tekstil boya operatörü ilaç deposunda kontrol ve şeker ve sakız fabrikasında hat operatörü olarak çalıştım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*