Çilek Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2021


cilek-mobilya-is-basvurusu-300x300

Çilek Mobilya personel alımı yapacak!

Çilek Mobilya iş başvurusu yaparak sizde Çilek Mobilya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çilek Mobilya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çilek Mobilya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çilek Mobilya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK Politikamız

Önceliği; üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, gelişmeye ve öğrenmeye açık, sürekli yenilik peşinde koşan, değişim ve farklılaşmaya inanan genç, dinamik ve katılımcı bireylerle bir ekip oluşturmak olan Çilek, en değerli varlığının insan kaynakları olduğuna inanmaktadır.

Çilek’in başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Çilek bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkı sağlar.

 Neden Çilek?

Türkiye’nin en bilinen ve beğenilen bebek, çocuk, genç mobilyası markası.
‘’Genç Odası’’ kavramını yaratan ve bu konuda ihtisaslaşan ilk marka.
Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyim.
Farklı tasarım ve fiyat seçeneklerine sahip zengin ürün yelpazesi.
Uluslararası sertifikalar ile belgelenmiş kalite ve güvenlik anlayışı.
66 Ülkede 444 satış noktası ile uluslararası tecrübe.
Konusunda uzman pazarlama ve satış ekibi.

 İşe Alım Prensiplerimiz

Çilek’in temel yetkinliklerine, temel değerlerine ve kurum kültürüne uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek kişileri, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam eder.

Çilek ailesinin bir üyesi olmak için, mevcut uygun pozisyonlarımızın yayınlandığı www.kariyer.net sitesini ziyaret edebilir ve CV’niz ile başvuruda bulunabilirsiniz.

 Çilek Akademi

Gelişim için en değerli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan ve bu alanda yatırımı sürekli büyütme felsefesiyle hareket eden Çilek, çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmek üzere düzenli eğitimler vermektedir. Bu amaçla 2009 yılında kurulan Çilek Akademi ile çalışanların gelişimini desteklenmekte ve geleceğe hazırlamaktadır.

Çilek Akademi; işe yeni alınan personelin oryantasyon eğitiminden eğitim ihtiyaçlarının analiz edilmesine, bu eğitimlerin planlanmasından gerçekleştirilmesine, değerlendirilmesi ve kayıt altına alınmasına kadar birçok faaliyeti bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Açık Pozisyonlar:


Pozisyon
Şehir/ÜlkeFirma Adı
İş Geliştirme Direktörüİstanbul(Avr.)Çilek Odası
Satınalma UzmanıBursaÇilek Odası
Teknik RessamBursaÇilek Odası
Endirekt Satınalma UzmanıBursaÇilek Odası

Başvuru için tıklayınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*