Çilek Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Çilek Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Çilek Mobilya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çilek Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bir aile firması olarak 1995 senesinde kurulan Çilek Mobilya genç ve çocuk odaları, bunların aksesuarlarını tasarlamakta ve üretmektedir. Her gün gelişmekte olup, Çilek Mobilya personel alımı ile gereksinimlerine yönelik alımlar yapmaktadır.

Eğer sadece Türkiye’de değil, dünya üzerinde 71 ülkede bulunan bu firmanın personeli olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Çilek Mobilya iş başvurusu gerçekleştirmedir. Bunun için online başvuru yapılabilmekte olup, iki farklı yöntem vardır.

Şayet Çilek Mobilya iş ilanları arasından kendinize uygun, yeteneklerinize hitap eden bir ilana müracaat ederseniz, görüşme için çağrı olmanız daha kolay olacaktır.

Sektör Mobilya
Kuruluş Yılı 1995
Çalışan Sayısı 749
Web Sitesi https://cilek.com/

Çilek Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları

Çilek Mobilya Personel Alımı Yapacak

Çilek Mobilya uluslararası kapsamda hizmet veren bir firmadır. 5 farklı kıtada mevcut olup, yenilikçi yapısı ile gelişmesi her gün devam etmektedir. Eğer siz de başvurmak istiyorsanız, değerlendirebileceğiniz ilanlar vardır.

Bunlar Kariyer.net üzerinde görülmekte olup, ilgili adayları beklemektedir. İlerleyen tarihlerde de bu platformda çıkan ilanlar her gün takip edilmelidir.

Çilek Mobilya İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Çilek Mobilya yılın farklı zamanlarında alım yapmaktadır. Bunlar firmanın ihtiyaçları kapsamında gerçekleştirilir. Güncel ilanlar Kariyer.net üzerinde görülmekte olup şu şekildedir;

 1. Ürün tasarımcısı: Talepler kapsamında aksesuar ve ürün tasarlamak, değişikliklere, yeniliklere açık olma ve bu bağlamda ürün tasarlama gibi sorumlulukları vardır.
 2. Muhasebe uzmanı: Maliye, iktisat ve işletme gibi üniversite bölümlerinden mezun olma, genel muhasebe üzerine minimum 3 sene tecrübeli olma, Microsoft Office kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.

Her iki iş için de lokasyon Bursa olarak görülmektedir. Eğer burada yaşıyorsanız ya da yaşama imkânınız varsa, bilgi ve tecrübeleriniz de ilanlara uyuyorsa müracaat edebilirsiniz. Bunun öncesinde firma tarafından açılan ilanlara girerseniz, sizi yansıtıp yansıtmadığını daha kolay öğrenebilirsiniz.

Çilek Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çilek Mobilya başvurusu için ilk başvuru yöntemi mail atmadır. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. https://cilek.com/ adresine girin.
 2. Sayfa yüklendiğinde en alta inerek, insan kaynakları üzerine tıklayın.
 3. Ekranda görülen CV Gönder butonuna tıklayın.
 4. Açılan postada kendinizi tanıtarak, eklere CV belgenizi ekleyin.

Tüm bunlarda sonra göndermeniz yeterlidir. İkinci bir başvuru yöntemi ise Kariyer.net üzerinden müracaat etmedir. Bunun için şu işlemler uygulanmalıdır;

 1. https://www.kariyer.net/ adresine giriş yapın.
 2. Yeni üyelik hesabı oluşturun. Ancak varsa giriş yapmanız yeterlidir.
 3. Arama kısmından Çilek Mobilya sorgusunu aratarak, profiline girin.
 4. Alt bölümden hangi pozisyonlara başvuru yapılabildiğini inceleyin.
 5. İkisini de inceledikten sonra, uyumlu olduğunuza gelerek, sayfanın üst kısmında bulunan başvur butonuna tıklayın.

Böylece başvuru gerçekleşir. Her iki yöntemde de firma, uyumluysanız tarafınızla iletişime geçecektir.

Çilek Mobilya Benzer İş İlanları

2 Comments

 1. Adanan serdal celik15 yıldır mobilya ustasiyim bir çok yerde çalıştım 5447855999

 2. Ben bu işi 10 yıldır bu sektördeyim calıştıgım fırmalar bursam ipek konfor 05346328599

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*