Habaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Habaş personel alımı yapacak!

Habaş iş başvurusu yaparak sizde Habaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Habaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Habaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Habaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hamdi Başaran tarafından “Hamdi Başaran Topkapı Oksijen Fabrikası” adı ile 1956’ da temelleri atılan HABAŞ Topluluğu, bugün üretimden satış cirosu ve yüksek orandaki ihracatı ile ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

İlk yola çıktığı sınai gaz üretiminde bir çok ilklere imza atan HABAŞ, temel olarak sınai ve tıbbi gazlar, çelik, elektrik enerjisi, ağır makina, tüp ve kriyojenik tank üretimleri yanında sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG), sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) ve sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) dağıtımı yapan, liman ve deniz taşımacılığı hizmetleri sunan bir sanayi kuruluşları topluluğudur.

HABAŞ bugün ülkemizin en büyük sınai ve tıbbi gaz üreticisi, sıvılaştırılmış doğal gaz (LNG) ve sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) dağıtıcısıdır.
Deniz terminalleri, depolama ve dolum tesisleri, LPG gemisi, geniş bayi ağı ile HABAŞ, LPG sektörünün önde gelen kuruluşları arasındadır.

HABAŞ çelik üretiminde ülkemizin önde gelen kuruluşları arasındadır. Beş kıtaya ihracat yapan HABAŞ, yıllık 3.000.000 ton olan çelik üretim kapasitesini arttırmak ve ürün yelpazesini çeşitlendirmek için yeni yatırımlara devam etmektedir.

HABAŞ  elektrik enerjisi üreten özel sektör firmaları arasında üst basamaklardadır. 300 Mwh olan üretim gücünün yeni santral yatırımları ile daha da arttırılması hedeflenmiştir.
HABAŞ depolama tankları, gazlaştırıcılar, buhar kazanları, eşanjörler, basınçlı gaz tüpleri, spiral boru, hafif ve ağır makina imalatları ile anahtar teslimi proses tesislerinin, dizayn, detay mühendislik, imalat, montaj ve devreye almalarını gerçekleştirmektedir.

HABAŞ topluluğu tarafından 1997 yılında Özelleştirme İdaresi’ nden satın alınan Anadolubank, üç şube ile başlayan bankacılık hizmetlerini bugün seksensekiz şube ile ifa etmektedir.
Müşterilerine Hizmet, Kalite, Güven sunmayı ilke edinmiş olan HABAŞ Topluluğu kuruluşları %100 yerli sermayelidir.

 

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

  1. 4 yıl avcılar 11 yıl babur firması toplam 15 yıl habaşta çalıştım.uygun göreceğiniz bir iş verirseniz çalışmaktan mutluluk duyarız.ekskavatör operatörluğü mesleğimdir ayretten formenlik taşaronluk işinde yapa biliriz.4 yıl ocaklar bölümünde 11 yılda hurda holu ve sahada geçti.5320515875

  2. ekip çalıştıran kalıp ve demirçi ekibim var bu tür inşaatişlerinde kalıp beton demir işleri bizim işimiz ilgilenir seniz teşek ederim tel.05435928547

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*