Polisan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Polisan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Polisan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Polisan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Polisan Personel Alımı ve İş İlanları

Polisan Personel Alımı

Türkiye’nin en saygın grup şirketlerinden birisi olmak, herkesin çalışmak için can attığı bir şirketler grubu olmak, rekabet ettiğimiz sektörlerde lider olmak ve öyle tanınmak vizyonuyla hareket eden Polisan Holding; boya, kimya, plastik kimya, tarım, tekstil, inşaat ve liman işletmeciliği olmak üzere 6 farklı sektörde 9 güçlü iştirak şirketi ile faaliyet göstermekte ve tüm alanlarda başarıyı hedeflemektedir.

Bu başarının temelini oluşturan en önemli güç çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağı yapısı oluşturmak, ortak idealleri paylaşan, bilgi birikimi tam, konusunda uzman çalışanlar yetiştirmek temel stratejimizi oluşturmaktadır.

Polisan İş İlanları

Polisan Holding bünyesindeki şirketlerimizin insan kaynağı ihtiyaçları, kısa ve orta vade stratejik hedefler doğrultusunda karşılanır. Şirketlerimize eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenir. İşe alımda holding yetkinliklerine uygun ve gelişim potansiyeli olan kişiler seçilir.

Polisan Holding’de kurum vizyon, misyon ve değerlerini benimsemiş yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetim pozisyonlarına getirilmesi hedeflenir. Şirketlerimizin büyüme hedef ve stratejilerine paralel olarak açık pozisyon oluşması halinde sorumlulukların artışı dikkate alınarak çalışanların terfi etmeleri sağlanır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Satış Temsilcisi
Ankara
Başvur
Satış Destek Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya), İstanbul(Asya)
Başvur
Finansal Kontrolör
İstanbul(Asya)
Başvur
Satın Alma Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Pazar Araştırma ve Geliştirme Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Satış Temsilcisi
Kocaeli
Başvur
Üretim Yöneticisi
Kocaeli
Başvur
Satınalma Uzmanı
Kocaeli
Başvur
Planlama ve Maliyet Kontrol Yöneticisi
Kocaeli
Başvur
Sürdürülebilirlik Yöneticisi
İstanbul(Asya), Kocaeli
Başvur
Satış Temsilcisi
İstanbul(Avr.)
Başvur

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*