Kamilkoç Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kamil Koç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Kamil Koç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kamilkoç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kamil Koç 1962 yılında kurulmuş ve ülkemizin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi unvanına sahiptir. 60 ilde, 288 ilçede ve 583 bilet satış noktasında hizmet veren firma geçtiğimiz yıllarda el değiştirmiş olsa da kurucusu Kamil Koç’un iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile günümüzde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kamil Koç iş başvurusu

Kamil Koç İş İlanları – Flixbus İş İlanları

Kamil Koç firması ülkemizde hizmet vermeye başlayan ilk karayolu taşıma şirketi olması nedeniyle sektörde adeta yol gösterici konumda yer almaktadır. Araç filolarını sürekli yenilemekte ve sayılarını artırmakta, personel eğitimlerine müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmaları nedeniyle önem vermektedirler.

Pozisyon Lokasyon
Kabin Servis Görevlisi (Host) İstanbul (Tümü) +13 il daha
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul (Tümü) +6 il daha

Pek çok karayolu taşıma şirketi personel seçiminde yapılan işin zorluğunun da etkisiyle titiz davranmıyorken, Kamil Koç hem personel seçiminde hem de işe başlama sonrasında verilen oryantasyon eğitimlerinde Avrupa standartlarını yakalamayı başarmıştır.

İnsanlar dışarıdan baktıklarında Kamil Koç çalışanı olarak sadece otobüs kaptanlarını, muavinleri ve bilet aldıkları personelleri görüyor olsalar da aslında işin mutfağında çok farklı istihdamlar sağlanmaktadır.

Firmanın güncel ilanlarına baktığımızda başvuru yapılacak pozisyonlarda Operasyonel Analiz ve Planlama Uzmanı ve İngilizce Çevirmen olması dahi bizlere sektörde kendilerine ne kadar profesyonel bir harita çizdiklerini göstermektedir.

Geçtiğimiz yıllarda Alman bir firmaya satışı sonrasında Avrupa faaliyetlerinde izledikleri politika gibi muavinsiz yolculuklar planlamış olsalar da Türk halkının beklentilerinin en azından henüz bu yönde olmadığını kısa sürede görmüşlerdir.

Nasıl Başvurulur?

Kamil Koç firmasında birbirinden farklı pozisyonlarda istihdamlar sağlanmaktadır. Profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firma insan kaynakları departmanını da sürekli geliştirmektedir. Bu da farklı kesimlere iş ilanlarını ulaştırabilmek için kendi internet sitelerini ve farklı eleman sitelerini kullanmalarını mümkün kılmıştır.

Açık ilanları https://www.kariyer.net/firma-profil/kamil-koc-otobusleri-a-s-2151-12639 adresinden görebileceğiniz gibi genel başvuru yapacak iseniz https://www.kamilkoc.com.tr/ik-basvuru linki üzerinden ilerleyebilirsiniz.

İstihdam Edilecek Personellerde Aranan Temel Özellikler

 • Sağlıklı raporlama yapabilmek için analitik düşünceye sahip
 • Lojistik sektöründe tecrübeli veya bu alanda kendisini geliştirmek isteyen
 • Sözlü iletişim kurmak noktasında başarılı olan kişiler tercih edilmektedir.

Çalışabilecek Pozisyonlar

 • Bilet Satış Yetkilisi: Yolcuların ihtiyacı olan güzergah ve saatlerde bilet düzenlenmesini ve ücretin tahsilatını yaparlar.
 • Çağrı Merkezi Yetkilisi: Yolcu ve yolcu yakınlarının taleplerini ve önerilerini telefon görüşmesi ile alarak gerekli aksiyonları gerçekleştirirler.
 • Host ( Araç İçi Servis Görevlisi ): Yolcuların bavullarının alınması ve teslim edilmesi, yolculuk süresinde ihtiyaçlarının müşteri memnuniyeti odaklı karşılanması amacıyla çalışırlar.
 • Kaptan Şoför: Yolcuların belirlenen güzergahta güvenli ve memnuniyet odaklı bir şekilde sevk edilmesi noktasında görevlidirler.
 • Yolcu İlişkileri Yetkilisi: Yolcuların, yolcu yakınlarının talep ve önerilerinin dinlenmesi, gerekli aksiyonların alınması noktasında görevlidirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 24 saat ( Vardiya Sistemi )

Alım Yapılacak Şehirler: Tüm Türkiye

14 yorum

 1. 26 yaşındayım İstanbul’da ikamet etmekteyim Ümraniye’de. Askerliğimi yaptim. PTT kargo işleme merkezinde 2 yıl Rönesans bünyesinde 2 yıl danışman görevlisi olarak çalıştım. Bilgisayarı iyi kullanabilim.

 2. Merhabalar.
  30 yaşındayım. Lise mezunuyum. Askerliğimi yaptım. Van’da ikâmet ediyorum. Evli ve 1 çocuk babasıyım. C ve D sınıfı sürücü belgelerimin yanı sıra, src 1, 2, 3, 4 yeterlilik belgeleri, dijital ehliyet ve psikoteknik belgem mevcut. Her türlü araç ile deneyimim mevcut. Bünyenizde çalışmak istiyorum. İhtiyaç halinde kaptan şoförlük yapabilirim.
  Teşekkür ederim.

 3. Merhaba benim ismim Hüseyin sezgin sancak daha önce hiç iş tecrübem olmadı 18 yaşındayım host (kabin görevlisi) için başvuruyorum Bursa’da oturuyorum bakımlıyım güler yüzlü pozitif bir yapım vardır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*