Kamilkoç Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kamil Koç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Kamil Koç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kamilkoç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kamil Koç 1962 yılında kurulmuş ve ülkemizin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi unvanına sahiptir. 60 ilde, 288 ilçede ve 583 bilet satış noktasında hizmet veren firma geçtiğimiz yıllarda el değiştirmiş olsa da kurucusu Kamil Koç’un iş ahlakı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile günümüzde başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Kamil Koç iş başvurusu

Kamil Koç İş İlanları – Flixbus İş İlanları

Kamil Koç firması ülkemizde hizmet vermeye başlayan ilk karayolu taşıma şirketi olması nedeniyle sektörde adeta yol gösterici konumda yer almaktadır. Araç filolarını sürekli yenilemekte ve sayılarını artırmakta, personel eğitimlerine müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmaları nedeniyle önem vermektedirler.

Maliyet Kontrol Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara, Burs…
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara, Balı…

Pek çok karayolu taşıma şirketi personel seçiminde yapılan işin zorluğunun da etkisiyle titiz davranmıyorken, Kamil Koç hem personel seçiminde hem de işe başlama sonrasında verilen oryantasyon eğitimlerinde Avrupa standartlarını yakalamayı başarmıştır.

İnsanlar dışarıdan baktıklarında Kamil Koç çalışanı olarak sadece otobüs kaptanlarını, muavinleri ve bilet aldıkları personelleri görüyor olsalar da aslında işin mutfağında çok farklı istihdamlar sağlanmaktadır.

Firmanın güncel ilanlarına baktığımızda başvuru yapılacak pozisyonlarda Operasyonel Analiz ve Planlama Uzmanı ve İngilizce Çevirmen olması dahi bizlere sektörde kendilerine ne kadar profesyonel bir harita çizdiklerini göstermektedir.

Geçtiğimiz yıllarda Alman bir firmaya satışı sonrasında Avrupa faaliyetlerinde izledikleri politika gibi muavinsiz yolculuklar planlamış olsalar da Türk halkının beklentilerinin en azından henüz bu yönde olmadığını kısa sürede görmüşlerdir.

Nasıl Başvurulur?

Kamil Koç firmasında birbirinden farklı pozisyonlarda istihdamlar sağlanmaktadır. Profesyonel bir şekilde faaliyetlerini sürdüren firma insan kaynakları departmanını da sürekli geliştirmektedir. Bu da farklı kesimlere iş ilanlarını ulaştırabilmek için kendi internet sitelerini ve farklı eleman sitelerini kullanmalarını mümkün kılmıştır.

Açık ilanları https://www.kariyer.net/firma-profil/kamil-koc-otobusleri-a-s-2151-12639 adresinden görebileceğiniz gibi genel başvuru yapacak iseniz https://www.kamilkoc.com.tr/ik-basvuru linki üzerinden ilerleyebilirsiniz.

İstihdam Edilecek Personellerde Aranan Temel Özellikler

 • Sağlıklı raporlama yapabilmek için analitik düşünceye sahip
 • Lojistik sektöründe tecrübeli veya bu alanda kendisini geliştirmek isteyen
 • Sözlü iletişim kurmak noktasında başarılı olan kişiler tercih edilmektedir.

Çalışabilecek Pozisyonlar

 • Bilet Satış Yetkilisi: Yolcuların ihtiyacı olan güzergah ve saatlerde bilet düzenlenmesini ve ücretin tahsilatını yaparlar.
 • Çağrı Merkezi Yetkilisi: Yolcu ve yolcu yakınlarının taleplerini ve önerilerini telefon görüşmesi ile alarak gerekli aksiyonları gerçekleştirirler.
 • Host ( Araç İçi Servis Görevlisi ): Yolcuların bavullarının alınması ve teslim edilmesi, yolculuk süresinde ihtiyaçlarının müşteri memnuniyeti odaklı karşılanması amacıyla çalışırlar.
 • Kaptan Şoför: Yolcuların belirlenen güzergahta güvenli ve memnuniyet odaklı bir şekilde sevk edilmesi noktasında görevlidirler.
 • Yolcu İlişkileri Yetkilisi: Yolcuların, yolcu yakınlarının talep ve önerilerinin dinlenmesi, gerekli aksiyonların alınması noktasında görevlidirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 24 saat ( Vardiya Sistemi )

Alım Yapılacak Şehirler: Tüm Türkiye

17 Comments

 1. Merhaba sayın yetkili 1976 İstanbul kartal doğumluyum uzun yıllardır arabacılık sektöründe hizmet vermekteyim şuan İETT Kurtköy garajında körüklü otobüs şoförlüğü yapıyorum uzun yol şoförlüğü yapmak istiyorum bunuda sizin gibi kurumsal bir firmada sürdürmek istiyorum talebime olumlu yanıt verebilirseniz çok memnun olurum saygılarımla.

 2. 26 yaşındayım İstanbul’da ikamet etmekteyim Ümraniye’de. Askerliğimi yaptim. PTT kargo işleme merkezinde 2 yıl Rönesans bünyesinde 2 yıl danışman görevlisi olarak çalıştım. Bilgisayarı iyi kullanabilim.

 3. Merhaba ben mustfa antalyada ikamet ediyorum bekarim 25 yasindayim sizinle calismak istiyorum

 4. merhabalar hayırlı günler adım mert yaşım 18 hostlukta deneyim kazanmak istiyorum içimde yıllardır bir heves var ulaşırsanız cok minettar olurum

  • Merhaba sayın yetkili 1976 İstanbul kartal dogumluyum uzun yıllardır arabacılık sektöründe hizmet vermekteyim şuan İETT Kurtköy garajında k9rüklü otobüs şoförlüğü yapıyorum uzun şoförlüğü yapmak istiyorum bunuda sizin gibi kurumsal bir firmada sürdürmek istiyorum talebine olumlu yanıt verebilirsiniz çok memnun olurum saygılarımla

 5. Selamlar kamil Koç Ailesinde çalışmak Rızkımı kazanmak isterim Muavinlik tecrübem var42’yaşındayım(532.411 90 05)

 6. Merhabalar.
  30 yaşındayım. Lise mezunuyum. Askerliğimi yaptım. Van’da ikâmet ediyorum. Evli ve 1 çocuk babasıyım. C ve D sınıfı sürücü belgelerimin yanı sıra, src 1, 2, 3, 4 yeterlilik belgeleri, dijital ehliyet ve psikoteknik belgem mevcut. Her türlü araç ile deneyimim mevcut. Bünyenizde çalışmak istiyorum. İhtiyaç halinde kaptan şoförlük yapabilirim.
  Teşekkür ederim.

 7. Merhaba benim ismim Hüseyin sezgin sancak daha önce hiç iş tecrübem olmadı 18 yaşındayım host (kabin görevlisi) için başvuruyorum Bursa’da oturuyorum bakımlıyım güler yüzlü pozitif bir yapım vardır

 8. Merhabalar iyi günler ismim emir genç 28 yaşımdayım ve hostluk’ta deneyim kazanmak istiyorum ilginize arz ediyorum

 9. Merhabalar iyi günler ismim emir genç 28 yaşımdayım ve hostluk’ta deneyim kazanmak istiyorum ilginize arz ediyorum

 10. Muavinliktecrübem vardır amcam kamil koçta kaptandır istanbuldaikamet ediyorum bilgi verirseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*