Keskinoğlu Tavukçuluk Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Keskinoğlu Tavukçuluk personel alımı yapacak! Keskinoğlu Tavukçuluk iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı.

Keskinoğlu, ülkemizde en fazla istihdam olanağı yaratan şirketlerin başında gelmekte ve her yıl onlarca işçi alımı yapmaktadır. Keskinoğlu personel alımı yeni yılda da sürmekte, firma ihtiyaç duyduğu açık pozisyonlar için yapılacak olan başvuruları beklemektedir.

Ülkemizin tek ve ilk tam entegre tavukçuluk kuruluşu olan firma; organik gübre, piliç eti, zeytinyağı, ticari yumurta ve yem üretiminin yanı sıra pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Keskinoğlu Personel Alımı

Başlıklar

Keskinoğlu Tavukçuluk İş İlanları

Keskinoğlu eleman alımı yapılacağı tarihlerde, açık bulunan kadrolar tespit edilerek gerekli eleman sayısı ve aranan nitelikler Kariyer.net üzerinden adaylara duyurulmaktadır. Şirketin merkezi birimleri ve üretim işletmeleri, Manisa Akhisar’da kuruludur.

Depo ve Sevkiyat Şefi
Son Başvuru Tarihi
24 Mart 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Manisa(Akhisar)

Daha fazla Keskinoğlu Tavukçuluk iş ilanı için tıklayın.

Bu nedenle Keskinoğlu başvuru için Manisa iline yönelik oldukça fazla ilan oluşturmaktadır. Ancak Muğla, Ankara, İzmir, Çanakkale, Denizli ve Kütahya’da da şirketin satış dağıtım ağları bulunduğu için söz konusu illerde de alım yapılmaktadır.

Keskinoğlu Tavukçuluk Çalışma Şartları

Keskinoğlu işçi alımı sonrasında servis, lojman ve yemekhane olanakları sunmaktadır. Ayrıca satış ve pazarlama grubunda çalışan personellere şirket aracı tahsis edilebilmekte ve yemek kartı verilmektedir.

Keskinoğlu çalışma şartları ise pozisyon gerekliliğine bağlı olarak değişmektedir. Üretim ve satış pozisyonlarındaki işçiler için hafta sonu çalışması bulunurken, idari kadrodaki personeller sadece hafta içi 08.00 – 18.00 aralığında çalışmaktadır.

Gıda, yumurta, tavukçuluk ve taşımacılık gibi sektörlerde faaliyet gösteren firma tüm çalışanlarına tam gün sağlık sigortası yapmaktadır. Bu firmaya başvuru yapan adayların, en çok müracaatta bulundukları diğer şirketler; Şen Piliç, Migros, Banvit ve CP Yem’dir.

Keskinoğlu Tavukçuluk İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel başvuruda bulunmak isteyenler ya da belirli bir pozisyon için form yollamak isteyenler, Kariyer.net sitesini kullanarak işlemlerini tamamlamalıdırlar.

Keskinoğlu iş başvuru formu için direkt olarak Kariyer.net üzerinden Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl.San.Tic.A.Ş. şeklinde arama yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesinde yer alan firma, doğru kişileri doğru işe yerleştirebilmek adına seçme ve yerleştirme sürecinde adayların yetkinliklerini sınamaktadır. İşe alınan kişilerin gelişimine katkıda bulunarak, yüksek performans ve başarıya teşvik edici çalışmalar sürdürmektedir.

Ayrıca Keskinoğlu engelli alımı ile ilgili şuan güncel bir ilan bulunmasa da, şirketin belirli bir sayıda engelli personel alımı yaptığını hatırlatalım…

İşe Alım

İşe alım sürecimizde açık pozisyonlarımız kariyer.net üzerinden paylaşılmaktadır.

“Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden Keskinoğlu İnsan Kaynakları, Keskinoğlu Ailesi’ne katılacak her bir ferdi seçerken; çözüm geliştiren, uygulayan, yenilikleri şirket kültürüyle harmanlayan ve tüm bunları yaparken de “ben” yerine “biz” diyebilen bireylerle ilerlemeye özen göstermektedir.

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, sitemizdeki form ya da kariyer.net üzerinden özgeçmişlerini bize iletebilirler. Akhisar dışından gelen çalışanlarımıza ilk 3 ay için lojman imkânı sağlanmaktadır.

İş ve staj başvurularınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

4 Comments

  1. Selam ben turgutluda oturuyorum deneyimim var ege tavukta calistim parça pakette calistim kilips te calistim hunide calistim

  2. LİSE MEZUNUYUM.ASKERLİĞİMİ YAPTIM.EVLİYİM.SİZİNLE MUDURNU TESİSLERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.[KASAPLIK SERTİFİKAM VARDIR].

  3. engelliyim 59 sağ ayaım kaza sonucu dizden kesildi ama prtos ayak kullanıyorum özürlü olarak 3 yıl çalıştım özel sektörde vardiyalı çalışırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*