Adabank Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Adabank Alımı Yapacak

Adabank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Adabank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Adabank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Adabank Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Adabank A.Ş., Bankalar Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre 30 Ekim 1984 tarihinde kurulmuş olup, 1985 yılı itibariyle özel sermayeli bir mevduat bankası olarak bankacılık faaliyetlerine başlamıştır.

Bankamız, İstanbul Büyükdere Caddesinde bulunan Genel Müdürlük binasında Birimler ve Merkez Şube olarak halen faaliyetlerini yürütmektedir.

Adabank İş Başvurusu Formu

Adabank iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Adabank’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

4 Comments

  1. şahin kırhan 4 Şubat 2014
  2. umut şen 9 Nisan 2014
  3. umut şen 9 Nisan 2014
  4. Niyazi Ateş 12 Nisan 2014

Leave a Reply