Köfteci Yusuf Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Köfteci Yusuf’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Köfteci Yusuf bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Köfteci Yusuf personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.
Köfteci Yusuf Personel Alımı ve İş İlanları

Köfteci Yusuf İş İlanları

“1996’da İznik’te başlayan esnaflığımızdan ödün vermeden; Türkiye et ve restoran sektörünün lider firması olmak, yurt dışında da şubeleşerek dünyanın önde gelen restoran markalarından biri olup memleketimize kazanç getirmek.” vizyonuyla hareket eden Köfteci Yusuf A.Ş., 2023 yılına kadar yurtdışında en az 3 farklı ülkede şube açmayı, yurt içinde ise 500 şubeye ulaşmayı planlamaktadır. Müşteri Odaklılık, Bireylere Saygı, Rekabetçi Düşünce ve Eylem olmak üzere üç ana kategoride benimsediği ve çok önem verdiği değerlerini takip ederek yolculuğuna devam eden firma, işini tutkuyla yapan, evrensel değerlere saygılı 10.000’e yakın çalışandan olan güçlü bir ailedir.

Hedefimiz, genç kuşakların coşkuyla ilerleyebilecekleri, kariyerlerini güçlü bir kurumda inşa edebilecekleri çalışma ortamı yaratarak, çalışanlarımızla Köfteci Yusuf’u dünya çapında bir marka haline getirmektir.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Balıkesir
2 Bütçe Uzmanı Bursa
3 Fabrika Müdür Yardımcısı Bursa
4 Makine Mühendisi Bursa
5 İş Geliştirme Uzmanı Bursa
6 Gıda Mühendisi Bursa
7 Saha Kalite Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü) +7 il daha
8 İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul (Tümü)

Indeed.com İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hizmet Elemanı
Bursa
2 MUTFAK ELEMANI
Kuşadası
3 MUTFAK GÖREVLİSİ
Çorlu
4 Hizmet Elemanı
Yalova
5 KASİYER
Çorlu
6 komi
Marmara Ereğlisi
7 komi
Çorlu
8 BULAŞIKHANE GÖREVLİSİ
Lüleburgaz
9 DEPO GÖREVLİSİ
Lüleburgaz
10 KOMİ
Lüleburgaz
11 KOMİ
Kuşadası
12 KASİYER
İzmit
13 kasiyer
Marmara Ereğlisi
14 MUTFAK ELEMANI
İzmit
15 KOMİ
İzmit
16 KOMİ
Manisa
17 BULAŞIKÇI
İzmit
18 mutfak elemanı
Manisa
19 MUTFAK GÖREVLİSİ
Marmara Ereğlisi

Köfteci Yusuf Personel Alımı

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 36, İstanbul’da 59, Ankara’da 13, İzmir’de 23, Balıkesir’de 12, Samsun ve Antalya’da 7, Afyonkarahisar ve Yalova’da 4, Aydın ve Muğla’da 5, Denizli, Konya, Kocaeli ve Sakarya’da 3, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Ordu, Kırıkkale, Manisa, Isparta ve Tekirdağ’da 2, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Düzce, Edirne, Zonguldak, Aksaray, Uşak, Nevşehir ve Kırşehir’de 1’er tane olmak üzere toplam 215 noktada hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*