Asat Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Asat’ta kariyer için tıklayın. Asat iş başvurusu, iş ilanları, açık pozisyonlar, personel alımı ve staj başvurusu imkanı.

Asat, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı kapsamında faaliyet gösteren bir kurumdur. Su kaynakları alanında hizmet veren kurumda istihdam eden çok sayıda personel ve görevli bulunmaktadır. Kurum yeni alımlar için de zaman zaman ilan yayınlamakta ve bünyesine yeni kişileri katmaktadır.

Asat, sürekli gelişmekte olan kurumu için yeni projelerde görevlendirilmek üzere personel arayışına girmektedir. Kurum içinde açık bulunan farklı pek çok pozisyon için personel ihtiyacı bulunabilmektedir. Gereksinim duyulan alanlarda çalıştırılmak üzere kurum sitesi üzerinden periyodik aralıklarla iş alım ilanları yapılmaktadır.

Adaylar başvurmak istedikleri pozisyonlar için gerekli nitelikleri taşıdıkları takdirde müracaatlarını yapabilirler. Başvuru yapan adaylar için de uygun görülenler mülakat için çağrılır. Mülakatı olumlu geçen adayların işe alım süreçleri için adaylardan bir takım evraklar istenir. Evrakları tamamlayan adaylar işe alınarak Asat bünyesinde çalışmaya hak kazanır.

Asat iş başvurusu

Asat Personel Alımı Yapacak

Asat personel alımı için ihtiyaç duyduğu zamanlarda çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere iş ilan sayfası açmıştır. Kurumda çalışmak isteyen adaylar kurum listesinde yer alan açık pozisyonlar için başvurularını yapabilirler.

Gerekli nitelikleri taşıyan adaylar donanım ve eğitim bilgilerine göre değerlendirmeye alınır. Adaylar içinde kalifiyeli olduğuna inanılan ve yeterli niteliklere sahip olduğuna inanılan adaylar görüşme için kuruma davet edilir.

Adaylar burada da mülakata tabi tutulur. Mülakatta adayın bilgi seviyesinden çok yeteneklerini kullanma becerisi ve iletişim yeteneği gibi çeşitli kişisel özellikleri ölçülür. Geniş kapsamlı olarak değerlendirilen adaylar içinde en uygun görülenler işe alınır.

Asat İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Asat iş başvurusu yapmak isteyen adaylar kurumun resmi web sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler. Adayların başvuru yapması sadece kurumun resmi web sitesi üzerinden olmaktadır. Bunun dışında farklı sitelerden kuruma başvuru kabul edilmemektedir.

Adaylar kurum sayfasında başvuru yapamazlarsa kuruma giderek başvurularını yüz yüze yapabilirler. Adayların başvurularını insan kaynakları departmanında görevli çalışanlar değerlendirilir. Şartları taşıdığına inanılan kişilerle iletişime geçilir ve işe alım süreci başlatılır. İşe kabul edilen adaylardan bir takım evraklar istenir. Evrakları tamamlayan kişiler Asat kurumunda çalışmak üzere görevlendirilir.

Kurum bünyesinin bir parçası olmak isteyen kişiler başvuru zamanını kaçırmadan gerekli müracaatları yapmak durumundadır. İlanlar hakkında güncel olarak bilgi almak isteyenler sitemizi sık sık takip edebilirler. Sayfamızda yer alan linki tıklayarak kurum bünyesinde ihtiyaç duyulan iş alımlarını görüntüleyebilirsiniz.

Asat İş İlanları ve Pozisyonları

  • Teknisyen
  • Mühendis
  • Şoför
  • Güvenlik Görevlisi

6 Comments

  1. Merak etmeyin ben aylar önce başvuruda bulundum tanıdık var mı diye sordular tanıdığım olmadığı için çağırılmadım bile asat müdürüyle görüşmeye gittim orda olmadığını söylediler biz not alalım görüşmeyi kabul ederse bilgilendiririz dediler şuan alım yok dediler ama benden sonra elaman aldılar. Altı üstü temizlik veya garsonluk yemekanesi için başvuruda bulundum malesef tanıdığım olmadığı için aramadılar bile

  2. %48 İşitme engelliyim, Antalya ASAT işe alım var demişlerdi bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*