Asat Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak çalışmakta olan bir kurumdur. Su kaynakları ile alakalı olarak hizmet vermektedir. Kaynakların korunması üzerine etkili çalışmalar yürütülmektedir. Başkanlık bünyesinde olmasına rağmen kendisine ait bir bütçesi bulunmaktadır. 1928 yılından bu yana farklı isimler adı altında hizmet vermektedir.

Asat iş başvurusu

ASAT İş İlanları

ASAT her geçen gün farklı projeler ile kamuoyu gündemine gelmekte olan bir kurumdur. Projelerin yürütülebilmesi için daha fazla sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple kısa zaman aralıkları ile ihtiyaç duyulan personel kadar alım yapmaktadır. Alımları açmış oldukları ilanlar üzerinden yapan kurum hangi şartlarda ve özelliklerde personel aradığını açık bir şekilde belirtmektedir. Kurumun açmış olduğu ilanlar ile ilgili detaylı bilgiler sitemiz üzerinden sürekli olarak güncellenmektedir. Açık pozisyonları sürekli olarak sitemiz üzerinden takip etmeniz en güncel haliyle mümkündür.

Nasıl Başvurulur

Kurumun resmi olarak kullanmakta olduğu internet sitesi olan www.asat.gov.tr  adresi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Herhangi bir şekilde farklı bir site üzerinden iş başvurusu yapılmamaktadır. İnternet sitesi üzerinden başvuru yapılamaması durumunda fiziki olarak kurum ile görüşerek iş başvurusu yapılması da mümkündür. Kurumun talep etmekte olduğu evraklar eksiksiz tamamlanmalıdır. Talep edilen evraklar ve şartlar resmi sitede yayınlandığı gibi sitemiz üzerinde de sürekli olarak bulunmakta ve güncellenmektedir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi, Pazar günleri tatil.

İş Pozisyonları:

  • Güvenlik görevlisi
  • Teknisyen
  • Mühendis
  • Şoför

Pozisyonlar

Güvenlik görevlisi: Belirlenmiş bölgelerin güvenliğini sağlamak.

Teknisyen: Uzmanlık alalına göre arıza, tamir ve bakım hizmeti vermek,

Mühendis: Uzmanlık alanına göre firmanın yönlendireceği çalışmaları yapmak ve takibini sağlamak,

Şoför: Kuruma ait araçlar ile verilen görevleri yerine getirmek

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya

Aranan Şartlar:

  • En az Lise mezunu olmak,
  • En az B gurubu ehliyet bulunmak
  • Verilen görevleri ferdi veya gurup halinde yapabilme becerisi
  • İletişim ile ilgili her hangi bir sorununun bulunmaması
  • Askerlikten muaf veya tamamlamış olan

*Sizler için hazırladığımız ASAT iş ilanları sayfasını gördünüz, bu sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir, gelecek yeni iş ilanlarını kaçırmamak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

5 Comments

  1. %48 İşitme engelliyim, Antalya ASAT işe alım var demişlerdi bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*