İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amasya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyet’in ilanından sonra 20 Nisan 1924 yılında il olan Amasya, Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olma özelliği taşımaktadır.

Amasya belediyesi işçi alımı

Amasya Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini taşeron işçi kadrosundan çok sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam eden Amasya Belediyesi, yeni alacağı personellerini de sözleşmeli işçi kadrosuyla istihdam edeceğini ve bu bağlamda bazı sosyal haklar sağlayacağını belirtmektedir.

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Belediyecilik faaliyetlerinin Osmanlı Döneminde 1855 yılı itibariyle yapılmaya başlandığı Amasya, bu sebeple birçok tarihi yapıta ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin tarihi dokusunu koruyarak geliştirme hedefinde olan Amasya Belediyesi, vatandaşlarının yapabileceği ekonomik faaliyetlerini çeşitlendirmesi konusunda yatırımlarını şekillendirmektedir.

Bu yatırımların da beraberinde personel ihtiyacını ortaya çıkarmasıyla birlikte Amasya Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından yapılan değerlendirilmeler sonucu personel alımının yapılmasına karar verilmektedir.

Amasya Belediyesi İş İlanları

Bünyesine alacağı bütün personelleri resmi internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile duyuran Amasya belediyesi, kadrosuna alacağı yeni personeller ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmamıştır. Fakat belediyenin yaptığı projeler ve çeşitlendirdiği faaliyetler sebebiyle artan personel ihtiyacını karşılamak amacıyla personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Amasya Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Amasya Belediyesi bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yaptığı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklayan Amasya Belediyesi’nin şartlarına uygun olan adayların belediyenin yine internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını yapmaları ve mülakata girmeyi hak kazanmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Amasya  İş İlanları

Amasya iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Amasya iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Amasya iş ilanları

 • Saha Tanıtım Temsilcisi (Karadeniz Bölgesi)

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Amasya iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Amasya personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Merzifon belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Suluova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Taşova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

3 Yorum

 1. tanju 8 Nisan 2014

  Yaş27 boy1.75 kilo72 merzifonda oturuyorum özel güvenlik silahsiz kimligim var lise mezunuyum musadenizle belediyenin her alaninda calisirim cep tel:0541 641 68 30

 2. BARIŞ 21 Mayıs 2014

  muşta yerel yönetimler okuyorum bu yıl bitecek belediyenizde çalışmak istiyorum yaş 22 boy 1.70 kilo 60 cep numaram 0506 377 82 50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

All right reserved.