Amasya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Amasya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Amasya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Amasya Belediyesi hizmet bölgesinde tüm gereksinimleri karşılamaya devam etmektedir. Vatandaşlarıyla yakından ilgilenerek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her yıl gelişen yapısı sebebiyle, yeni personel alımları yılın farklı zamanlarında adaylarla paylaşılmaktadır.

Amasya belediyesi işçi alımı

Sene içerisinde birçok kamu kuruluşunda olduğu gibi Amasya Belediyesinde de personel alımları yapılıyor. Amasya belediyesi iş ilanları üzerinden yapılan başvurular titizlikle incelenerek sonuçlandırılıyor. Çeşitli hizmet alanlarında Amasya belediyesi personel alımı yaparak personel eksiğini gidermek istiyor. Bu sayede belediye daha kaliteli bir hizmeti vatandaşlarına sunmak istiyor. Bu bağlamda alımlar genellikle işçi ve memur pozisyonlarına yapılıyor.

Amasya Belediyesi İş İlanları

Amasya Belediyesi personel alımlarını internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanlarla ile yapıyor. İş ilanlarını yılın farklı zamanlarında yayınlayan belediye kendisine bağlı olan şirketler için de birçok pozisyon için alım yapıyor. Bu çerçevede belirtilen şartları sağlayan herkes bu ilanlara başvuruda bulunabiliyor. Birçok kimse Amasya Belediyesi iş başvurusu yapmak için ilanları takip ediyor.

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Amasya belediyesi duyurular aracılığı ile ilan ettiği personel alımlarını yılın çeşitli zamanlarında gerçekleştiriyor. Birçok boş pozisyon için alım yapan belediye başvuru formu üzerinden talepleri topluyor. Amasya Belediye’sinin ilan açtığı boş pozisyonlar arasında güvenlik, şoför, işçi, temizlik görevlisi, memur, zabıta, iletişim elemanı vb. pozisyonlar yer alıyor. Bu pozisyonlara başvuru belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Amasya Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Amasya Belediyesi iş ilanları arasında engelliler için açılmış özel iş ilanları dikkat çekiyor. Resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen engelli personel alımları için senenin farklı zamanlarında ilana çıkılıyor. Bu noktada her kamu kurumunda olduğu gibi Amasya Belediyesinde de engelli kontenjanları için işe alım yapılıyor.

Amasya Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Günümüzde belediyelerin birçoğu sözleşmeli işçi alımı yapıyor. Ayrıca sözleşme olmadan da personel alımı yapabiliyorlar. Bu noktada hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz personel alımı için Amasya Belediyesi yine iş ilanlarında bazı kriterler belirtiyor. Bu kriterleri karşılayan birçok işçi belediyede rahatlıkla işe alınabiliyor. Bu ilanlarla ilgili hem belediyenin resmi internet sitesini hem de sitemizi takip edebilirsiniz.

Amasya Belediyesi Zabıta Alımı

Amasya Belediyesi zabıta alımı için çeşitli zamanlarda iş ilanı açıyor. İlanlara yapılan başvurulardan sonra sözlü sınavla birlikte zabıta alımı gerçekleştiriliyor. Zabıta alımı için çeşitli şartlar ortaya konuyor. Bunlar arasında 25 yaşını doldurmamak, KPSS puan şartı, askerliğin tecilli olması, çeşitli fiziki özellikler, sağlık problemi olmamak gibi şartlar bulunuyor. Belirtilen kriterleri taşıyanlar başvuruda bulunabiliyor.

Amasya Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Amasya Belediyesi’nin açtığı ilanlar arasında özel güvenlik alımı için açılan ilanlar dikkat çekiyor. En çok başvuru alan ilanlardan olan özel güvenlik ilanları için elbette çeşitli kriterlerin karşılanması isteniyor. Birçok pozisyonda olduğu gibi KPSS puanı bunun için en önemli şartlardan biri oluyor. Ayrıca çeşitli fiziki şartlarla birlikte başvuru formunu doldurarak başvuruyu tamamlamak yeterli olmaktadır. Diğer taraftan başvuru tarihlerini kaçırmamaya dikkat etmek gerekiyor.

Amasya Belediyesi İş Başvurusu

Amasya Belediyesi’nde işe girmek için personel alım ilanlarını takip etmek ve başvuru formunu doldurmak yeterli oluyor. Bu çerçevede iş başvurusu yapmak isteyenler ilanlarda belirtilen yönlendirmeler doğrultusunda istediği pozisyon için başvurusunu tamamlayabilir. İlanlarda başvuruların nasıl ve ne şekilde nereye yapılacağı noktasında hangi şartlarla yapılacağı açık bir şekilde belirtiliyor. Bu çerçevede iş ilanlarını ayrıntılı bir şekilde incelemek gerekiyor. Diğer taraftan her pozisyon için olmasa da genel olarak birçok pozisyon için KPSS puanı isteniyor. Bu sebeple KPSS puanına sahip olmak başvurular için önemli oluyor.

Amasya Belediyesi Duyurular

Amasya Belediyesi iş ilanlarını ve duyuruları resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bunun için siteyi dikkatli bir şekilde takip etmek gerekiyor. Ayrıca bizim sitemizi takip ederek de Amasya Belediyesi’nin duyurduğu güncel iş ilanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amasya Belediyesi’nin duyurularını dikkatli takip etmek ve incelemek iş başvurusunun dikkate alınması için oldukça gerekli. Duyurularda yer alan başvuru formunu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurmak iş başvurusunun olumlu bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyor. Bu çerçevede duyurularda belirtilen şartlar dahilinde başvuru yapmak oldukça önemli.

Amasya Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Amasya Belediyesi birçok birimi için ayrı ayrı personel alım ilanları açıyor. Bu birimler arasında insan kaynakları, fen işleri, zabıta birimi, itfaiye birimi, temizlik işleri, park ve bahçeler birimi, su ve kanalizasyon birimi, imar ve çevre birimi vb. birimlerde ayrı ayrı iş ilanlarına başvuru yapmak mümkün oluyor. Diğer iş ilanları ve çalışılacak birimler için sitemizi takip edebilirsiniz.

Amasya İş İlanları

No Pozisyonlar
1 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
2 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
3 Yurt Müdürü Yardımcısı
4 Kurumsal Satış Temsilcisi
5 Harita Teknikeri
6 IOS Developer – Remote
7 Araçlı Operasyon Elemanı – Amasya / Merzifon
8 Taşıyıcı Kurye-Amasya/Merzifon
9 Gayrimenkul Danışmanı
10 Aktarma Merkezi Şefi-Amasya/Merzifon
11 Fizyoterapist- Fizik Tedavi Uzmanı
12 Amasya Sinav Okullari Ve Kurs Merkezi̇ne 2021-2022 Dönemi̇ Için Tüm Branşlarda Öğretmenler Alinacaktir
13 Bi̇yoloji̇ Öğretmeni̇ İhti̇yaci
14 Satış Temsilcisi
15 Kurumsal Saha Satış Temsilcisi (İşkur)

Güncel Amasya İş İlanları için TIKLAYIN.

7 Comments

  1. 25 yaşındayım orta okul mezunuyum bu yıl açıktan lise öğrencisi olarak okuluma devam edicem Amasya merkezde yaşıyorum, daha önce çalışma hayatım oldu diksiyonum düzgün öğrenmeye açık ve işime saygıyla sahip çıkarım, uygun görülen bir alanda çalışmayı arz ediyorum işe ihtiyacim var lütfen dönüş sağlarsanız sevinirim.

  2. Yasim 35 evliyim.Kimyagerim,lisans bölūmū mezunuyum.Bilgisayar sertifikam ve ehliyetim de mevcut.Uzun bi suredir is ariyorum.Lutfen yardimci olurmusunuz Amasya Merkez Hacilar Meydaninda oturuyorum.

  3. Mühendiste değilim memur da değilim 21 yaşında anne babası ayrı bi gencim annemin yanında ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var

  4. muşta yerel yönetimler okuyorum bu yıl bitecek belediyenizde çalışmak istiyorum yaş 22 boy 1.70 kilo 60 cep numaram 0506 377 82 50

    • Amasya merkez Hacılar meydanında yaşıyorum e sınıfı ehliyetim src ve psikoteknik belgem var belediyemizde temizlik işleri ve şoförlük dallarında hizmet vermeye hazırım acil iş arıyorum

  5. Yaş27 boy1.75 kilo72 merzifonda oturuyorum özel güvenlik silahsiz kimligim var lise mezunuyum musadenizle belediyenin her alaninda calisirim cep tel:0541 641 68 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*