Amasya Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Amasya Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Amasya iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Amasya Belediyesi hizmet bölgesinde tüm gereksinimleri karşılamaya devam etmektedir. Vatandaşlarıyla yakından ilgilenerek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her yıl gelişen yapısı sebebiyle, yeni personel alımları yılın farklı zamanlarında adaylarla paylaşılmaktadır.

Eğer iş arayışınız varsa ve Amasya Belediyesi ilk değerlendirmeleriniz arasındaysa bunlar büyük fırsatlar teklif etmektedir. Belediyenin gereksinimlerine göre duyurulmaları nedeniyle işçi, memur ve diğer pozisyonlarda duyurulmaktadır.

Bunun yanı sıra Amasya içinde farklı devlet kurumlarında ya da özel sektörde iş bulmanız mümkündür. Hepsi için özel ve düzenli şekilde inceleme gerçekleştirirseniz, kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Amasya Belediyesi Personel Alımı

Amasya Belediyesi İş İlanları

Amasya Belediyesi iş ilanlarını senenin farklı zaman aralıklarında vermektedir. Ayrıca işe alımlar bünyesinde yer alan farklı iştiraklere yönelik gerçekleştirilmektedir. Bunları düzenli olarak takip etmek yetkinliklerinize göre ilanları kısa sürede bulmanıza olanak tanır.

Buna karşılık başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken, adaylardan aranan genel ve özel şartların değişiklik gösterebileceğidir. Dolayısıyla bunları değerlendirip, uyum gösteriyorsanız gerekli işlemleri yapmanız önerilir. Böylece alacağınız sonuçlar daha iyi olacaktır. Amasya Belediyesi’nde çalışabileceğiniz çok sayıda pozisyon olup,

 1. Arşivci,
 2. Güvenlik,
 3. Zabıta,
 4. Şoför,
 5. Temizlik İşleri Görevlisi,
 6. Park ve Bahçe İşçisi,
 7. İşçi,
 8. Memur gibidir.

Eğer ilanları yakından takip ederseniz, size uygun farklı pozisyonları da geçebilirsiniz.

Amasya Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Amasya Belediyesi bünyesinde bulunan her personele eşit davranmaktadır. Bu bakımdan sosyal haklar eşit, tatmin edici şekilde verilmektedir. Belediye hizmet ve projelerini insan odaklı, çevreye duyarlı bir bakış açısıyla yapmaktadır.

Belediye hizmetleri, projeleri ve iştiraklerinin gereksinimleri kapsamında personel alımı yapmaktadır. İşçi alımları da bunlar dahilindedir. Dolayısıyla düzenli şekilde incelerseniz, size en uygun pozisyonu kısa sürede bulabilirsiniz.

İlanlarda bilmeniz gereken tüm ayrıntılar olduğu için buna göre hareket etmeniz yeterlidir. Takip etmek için de İŞKUR platformu tercih edilebilir. Ayrıca belediyenin resmi sitesi de düzenli olarak incelenebilir. Son olarak ilan.gov.tr de incelebilir.

Amasya Belediyesi İş Başvurusu

Amasya Belediyesine iş başvurusu hızlı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için sadece ilanları takip edip, zamanında müracaat etmeniz gerekir. Duyurular verildiğinde hangi adrese, nasıl, hangi evrakların toplanarak müracaat edileceği belirtilecektir.

Dolayısıyla bunları incelerseniz, başvuru hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Hazırlıklı gitmek kısa sürede işlemlerin tamamlamasına yardımcı olacaktır.

Devlete yapılan iş alımlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı istendiği için buna katılmanız, en düşük 70 almanız da önerilmektedir. Amasya’da özel sektörde de çalışabileceğiniz yerler olup, bunlara online kanallardan ulaşılabilir. Platformumuzu incelemek de size konu hakkında yardım edecektir.

Amasya Belediyesi İş İlanları

Amasya Belediyesi iş ilanlarını zaman zaman yayınlamaktadır. İş arıyorsanız şehirde bunun haricinde de imkanlar vardır. Devlet kapsamında işe girmek istiyorsanız, resmi kaynakları takip ederek birçok fırsatı bulmanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
2 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
3 Yurt Müdürü Yardımcısı
4 Kurumsal Satış Temsilcisi
5 Harita Teknikeri
6 IOS Developer – Remote
7 Araçlı Operasyon Elemanı – Amasya / Merzifon
8 Taşıyıcı Kurye-Amasya/Merzifon
9 Gayrimenkul Danışmanı
10 Aktarma Merkezi Şefi-Amasya/Merzifon
11 Fizyoterapist- Fizik Tedavi Uzmanı
12 Amasya Sinav Okullari Ve Kurs Merkezi̇ne 2021-2022 Dönemi̇ Için Tüm Branşlarda Öğretmenler Alinacaktir
13 Bi̇yoloji̇ Öğretmeni̇ İhti̇yaci
14 Satış Temsilcisi
15 Kurumsal Saha Satış Temsilcisi (İşkur)

Güncel Amasya İş İlanları için TIKLAYIN.

7 Comments

 1. 25 yaşındayım orta okul mezunuyum bu yıl açıktan lise öğrencisi olarak okuluma devam edicem Amasya merkezde yaşıyorum, daha önce çalışma hayatım oldu diksiyonum düzgün öğrenmeye açık ve işime saygıyla sahip çıkarım, uygun görülen bir alanda çalışmayı arz ediyorum işe ihtiyacim var lütfen dönüş sağlarsanız sevinirim.

 2. Yasim 35 evliyim.Kimyagerim,lisans bölūmū mezunuyum.Bilgisayar sertifikam ve ehliyetim de mevcut.Uzun bi suredir is ariyorum.Lutfen yardimci olurmusunuz Amasya Merkez Hacilar Meydaninda oturuyorum.

 3. Mühendiste değilim memur da değilim 21 yaşında anne babası ayrı bi gencim annemin yanında ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var

 4. muşta yerel yönetimler okuyorum bu yıl bitecek belediyenizde çalışmak istiyorum yaş 22 boy 1.70 kilo 60 cep numaram 0506 377 82 50

  • Amasya merkez Hacılar meydanında yaşıyorum e sınıfı ehliyetim src ve psikoteknik belgem var belediyemizde temizlik işleri ve şoförlük dallarında hizmet vermeye hazırım acil iş arıyorum

 5. Yaş27 boy1.75 kilo72 merzifonda oturuyorum özel güvenlik silahsiz kimligim var lise mezunuyum musadenizle belediyenin her alaninda calisirim cep tel:0541 641 68 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*