Fiskomar Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fiskobirlik ve 49 Tarım Satış Kooperatifinin katılımı ile 23 Temmuz 2002 tarihi itibariyle Giresun’da kurulmuştur. Daima kazandıran Fiskomarket, bünyesinde çalıştırmak ve sahip olduğu ailesini geliştirmek amacı ile personel alımları yapaktadır.

Her zaman pozitif, güler yüzlü, başarı odaklı çalışan, kariyer hedefleri olan genç, dinamik çalışma arkadaşlarını aramaktadır. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bay ve bayan çalışma arkadaşları arayan Fiskobirlik, çeşitli aralıklar ile iş ilanları yayınlamaktadır.

Fiskomar Market İş İlanları

Kariyer basamaklarını emin adımlar ile ilerleyen Fiskomar Market, pek çok kişinin kariyer hedefleri içerisinde yerini almaktadır. Bu hedeflere fırsat verebilmek, değerlendirebilmek ve sağlam kadroya sahip olup daha iyi işleri müşterilerine sunabilmek için personel alımları yapmaktadır.

İş ilanlarını çeşitli kariyer siteleri üzerinden paylaşan Fiskomar Market, İnsan Kaynakları üzerinden de başvuruları kabul etmektedir. En az lise mezunu bay – bayan çalışma arkadaşlarını ayrıca Ön Lisans (Mezun) – Lisans (Mezun) adayları da bünyesinde çalıştırabilmek için tercih etmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Personel alımına ihtiyaç duyduğu dönemlerde çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayınladığı ilanlardan başvuru yapabilir ya da internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak da başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fiskomar Market internet sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyenler şu yolları izlemelidir.

 • Google arama motorunu açın.
 • Çıkan sayfaya “Fiskomar Market İnsan Kaynakları” yazın.
 • Önünüze çıkan listede ilk sıradaki sekmeye tıklayın.
 • Açılan sayfada başvuru formu karşınıza çıkacaktır.
 • Bu başvuru formunda istenilen bilgileri eksiksiz doldurup başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

Makale Yazarak Para KazanmakYapılan başvurulara insan kaynakları en kısa sürede değerlendirme yapara geri dönüş sağlayacaktır. Burada önemli olan konu ise kişinin başvuru yaptığı pozisyonun kendisine uygunluğu, aranan niteliklere ne kadar çok derece uyduğudur. Bu oran ne kadar yüksek ve başvurulan pozisyon ne kadar doğru ise işe alım ihtimali de o kadar fazla olmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mağaza Sorumlusu
 • Reyon Görevlisi
 • Muhasebe Sorumlusu
 • Depo personeli
 • Mağaza Elemanı
 • Satın Alma Asistanı

Çalışılabilecek Pozisyonların Açıklamaları

Mağaza Sorumlusu: Mağazada düzeni sağlayabilecek, müşteriler ile ilgilenebilecek görevlidir.

Reyon Görevlisi: Mağazada bulunan ürünlerin kendileri için görevlendirildikleri alanların düzenini sağlamak, temizliğinden sorumlu olmak ve müşterilere ürüne ulaşmada yardımcı olmaktır.

Muhasebe Sorumlusu: Mağazanın muhasebe konuları ile ilgilenmektir.

Depo Personeli: Depoda bulunan ürünler ile ilgilenmektir.

Mağaza Elemanı (Engelli): Mağazada ürünlerin müşteriye ulaşımında yardımcı olmak, kasada satış işleminde müşteriye yardım etmek vs. olmaktadır.

Satın Alma Asistanı: Ürünleri piyasadan en iyi fiyata almakla sorumludur.

Temel Nitelikler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Minimum Eğitim Seviyesi: Lise

Çalışma Saatler: Her gün saat; 09.00 – 21.30

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*