Komek Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Komek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Komek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Komek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi kapsamında Komek, meslek yetiştirme kursu olarak hizmet vermektedir. Meslek edinmek ve ilgili meslekle vasıflı olarak iş olanağı sağlamak isteyen kişiler için Komek çok sayıda kişilere istihdam olanağı oluşturmaktadır. Çok sayıda çeşitli dallarda eğitim kursları açan Komek vatandaşların ilgi ve yetenekleri doğrultusunda meslek edinmelerine katkı sağlamaktadır.

Komek meslek edindirme kursları çerçevesinde çeşitli alanlarda mesleki eğitim almak isteyen kişiler kursiyer olarak kuruma başvurabildiği gibi kurumda görev almak isteyen uzman kişiler de başvuru için kuruma müracaat edebilirler. Mesleki bilginiz ve donanımınız doğrultunda alanınızla ilgili alım olduğunda kursta çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Kurum belli zamanlarda çeşitli alanlarda eğitim kursları açmakta ve bu alanlarda uzmana ihtiyaç duymakta ve ilan yayınlamaktadır. Komek personel alım ilanları yayınlandığı zamanları iyi takip ederek başvurularınızı kurum üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Komek iş başvurusu

Komek Personel Alımı Yapacak

Yaşam boyu öğrenmem düsturuyla hareket eden kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere belli zamanlarda personel alımı yapılmaktadır. Kursiyerlere ilgi ve yetenekleri kapsamında eğitim almak istedikleri alanlarda beceri ve donanım kazandırılmak istenmektedir. Bu beceri ve donanımı öğretecek uzman öğreticilere kurum içerisinde ihtiyaç duyulmakta ve kurum belli zamanlarda personel alımı yapmaktadır.

Yakın zamanda da kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli alanlarda personel alım ilanı yayınlanmıştır. İlanı takip ederek kendinize uygun pozisyon için müracaatta bulunabilirsiniz.

Komek İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Ülkemizde bir marka olmayı başarmış olan Komek çok sayıda kursiyere mesleki eğitim becerisi kazandırmıştır. Düzenli olarak açılan kurslarda görevlendirilmek üzere pek çok çalışana da kurum bünyesinde iş olanağı sağlanmıştır. Adayların donanımlı oldukları alanlarda açık pozisyon varsa başvuru yapmaları için başvuru zamanı kaçırılmadan takip edilmelidir.

Başvuru yapmak için bulunduğunuz bölgedeki Halk eğitim merkezine gidebilirsiniz. Burada mesleki yeterlilik ve eğitim bilginize göre ilgili alan için başvuruda bulunabilirsiniz. Branj dışı alımlar için eğitimcilerden oryantasyon belgesi istenmektedir.

Kurslar belli bir sayıya ulaşıldığında talebe göre açılmaktadır. Talep edilen alana göre öğretici alımı gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan hangi alanda öğretici alımı yapılacağı takip edilmeli ve başvurmak istediğiniz alanla ilgili duyuru yapıldığında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Komek İş İlanları ve Pozisyonları

Komek kapsamında görevlendirilmek üzere çeşitli alanlarda alımlar belli zaman aralıklarında yapılmaktadır. Yaşam boyu öğrenme stratejisiyle yola çıkan ve bu alanda eğitimli ve becerikli kursiyerler yetiştirmek isteyen kurumun alım yapacağı bazı pozisyonlar şunlardır:

 • Usta öğretici,
 • Temizlik görevlisi,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Usta öğretici: Hayat boyu öğrenme hedefi doğrultusunda Komek kurs merkezlerinde görev yamak, ilgili brançlarda eğitim vermek, kursiyerlerin gerekli bilgi, beceri ve yeterliliği kazanmasını sağlamak.
 • Temizlik görevlisi: Kurs merkezlerinde temizlik ve düzenden sorumlu olarak gerekli çalışmaları yapmak.
 • Güvenlik görevlisi: Kurs merkezlerinde görev alarak güvenlikten sorumlu olmak. Kurs merkezlerinin her an güvende olmasını sağlamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma 08:30 – 17:30, Cumartesi-Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Konya.

25 Comments

 1. bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdim yeni mezunum excel word kullanımım çok iyi , donanım ve yazılım bilgim var bilgisayar öğretimi veya program öğretimi için yardımcı olabilirim

 2. Karatay asem de kreş öğretmenliği için başvuru yapmak istiyorum önlisans çocuk gelişimi mezunuyum yine komekten çocuk gelişimi konularında iki ayrı sertifikam ve staj eğitimim var branş öğretmeni ve yardımcı öğretmen olarak kısa süre çalıştım

 3. Merhabalar, Gazi üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği mezunumuyum. El yeteneğim ile adınız altında farklı branşlarda eğitim vermek isterim. (Karakalem, temel tasarım, yağlıboya, akrilik boya, suluboya, kumaş boyama, heykel, tekstil) alanlarından ders aldım/ bilgilerim mevcuttur. 1 yıl stajımı da tamamladım. Stajda deneyimlerimi kazandığımı ifade etmek isterim. Teşekkürler.

 4. Kuran Arapça din kültürü ve ahlak bileğisi 4-6 3-6 yaş sertifikam ve oryantasyon belgem var imamhatip çıkışlıyım önlisans mezunuyum. Tam koş döneminde hafızlık sınavına girecek çocuklara okulda eğitim verdim başka bir okulda yaz dönemi bir dönemde online eğitime derse girdim. Bir yaz dönemindede müftülükte deneyimim var.

 5. 4 yıllık İslâmî ilimler fakültesi mezunuyum Kuranı Kerim üzerine belli başlı birikimim var. Formasyonum var ve 24 yaşındayım. Konya Meram ya da Karatay da çalışmak istiyorum sizler için de uygunsa

 6. Lise mezunuyum karatay halk egitim merkezinde usta ögretici olarak görev yaptım ve özelde ögrenci yetiştirdim (makine nakışı el nakisi kasnakta tel kırma işi kumas boyama ) gibi çeşitli alanlarda görev yapabilirim (oryantasyonum var)

 7. İslami İlimler lisans mezunuyum pedagojik formasyonum var.1 sene stajyer öğretmenlik deneyimimim var bünyenizde çalışmak istiyorum.

 8. Aymanas komekte yada Ertuğrul gazi komekte temizlik gorevlisi olarak çalışmak istiyorum yardomcı olurmusunuz lüütfen

 9. Merhaba çocuk gelişimi ve eğitimi lise mezunuyum 22 yaşındayım. Dağa önce stajyerlik, evde çocuk bakımı ,yardımcı öğretmenlik ve grup sorumlusu olarak bir çok iş tecrübem var.. komekte daha önce uygulamalı stajda yaptım,komek kreşinde çalışmak istiyorum.
  Çocukları gerçekten çok seviyorum..

 10. Lise mezunuyum. Güvenlik serfitikam var. Bünyenizde çalışmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum

 11. Merhabalar İşaret dili 1. Ve 2. Seviye sertifikalarım var. Aynı zamanda Jargon eğitimi alıyorum.Eğitmenlik yapabilirim. Veya işaret diline uygun pozisyonlarda çalışabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 12. İslami ilimler fakültesi fakültesi mezunuyum. Din kültürü ve ahlak bilgisi, Arapça , Kur’an eğitimleri verebilirim.

 13. Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeniyim, formasyonum var. Türkçe ve Edebiyat alanlarında iki yıl deneyimim var. Hem ortaokul hem de lise gruplarıyla sınav destek programlarında çalıştım. Branşıma yönelik çalışmak isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*