Ego Genel Müdürlüğü Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ego Genel Müdürlüğünde çalışmak isteyen adaylara müjde. Ego Genel Müdürlüğü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ego Genel Müdürlüğü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ankara Elektrik ve Havagazı İşletme Müessesi olarak bilinen Ego Genel Müdürlüğü, 1950 yılı senesinde Otobüs İşletme İdaresinin de katılımıyla Ankara Elektrik, Havagazı ve Otobüs İşletme Müessesi olarak adını değiştirmiştir. Otobüs ve raylı işletmeler günümüzde EGO tarafından yürütülür. Kurum, hem çalışanları hem de bünyesindeki çalışma istihdamı açısından daima gelişmekte olan bir şirkettir. Kurumun yeni ihtiyaçlara cevap verebilmesi için kalifiyeli personel alımını gerçekleştirmesi elzem bir durumdur.

EGO Genel Müdürlüğü personel alımları yakın zamanda artan iş potansiyeline yetişmek amacıyla son hızla artmıştır. Kurum içinde pek çok pozisyonda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılmak durumdadır. Bu amaçla kurum bünyesinde istihdam edecek olan nitelikli eleman alımı için iş ilanları yayınlamaktadır.

Ego Genel Müdürüğü iş başvurusu

Ego Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

EGO Genel Müdürlüğü personel alımı yapacağını duyurmuştur. Farklı pek çok alanda gereksinimleri değerlendirmek üzere çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere kurum içi alımlar için iş ilanları kurumun resmi sitesinde yer almaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların kurumun web sitesinden başvuru yapabileceği açıklanmıştır. Adaylar gerekli şartları taşımak koşuluyla kurum sitesinden başvurularını yapmaya başlayabileceklerdir.

Başvurularını yapan adayların değerlendirme süreci kurum bünyesindeki insan kaynakları departmanı tarafından işlemektedir. Departmanda işe alım süreciyle ilgilenen elemanlar başvuru yapan adaylar içinde gerekli nitelikleri taşıdığına inan kişileri görüşme için kuruma davet edecektir. Adaylar için en uygun görülenler için işe alım süreçleri başlayacaktır. Adaylardan işe alınırken bir takım evrak ve belgeler istenir. Bu evrak ve belgeleri tamamlayan kişilerin işe alım süreçleri tamamlanır.

Ego Genel Müdürlüğü İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Ego Genel Müdürlüğü İş Başvurusu konusunda adaylar kurumun resmi internet sitesine giriş yapabilir ve başvurularını site üzerinden kolayca yapabilirler. Kurum çeşitli pozisyonlar için eleman alacağını duyurmuş ve gerekli görülen pozisyonlar için ilanlar kurumun resmi sitesinde yayınlanmıştır.

Kurumda çalışmak üzere başvuru yapmak isteyen adaylar kurumun web sitesinde aradıkları işle ilgili ilan olup olmadığını görebilirler. Adaylar uzman oldukları alanda kurum içi iş ilanı gördüğünde işe alım için başvuru sayfasından başvurularını yapabilirler.

Ego Genel Müdürlüğü İş İlanları ve Pozisyonları

Çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere EGO Genel Müdürlüğü personel alımı konusunda ilan yayınlamıştır. Adaylar başvurmak istedikleri alanla ilgili gerekli şartları taşıdıkları takdirde başvurularını kurum sitesi üzerinden yapabilirler. Kurum bünyesinde şu an için ihtiyaç duyulan pozisyonları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Müşteri Temsilcisi
 • Şoför
 • Büro Asistanı
 • Güvenlik Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları:

 • Müşteri temsilcisi:Müdürlüğün görev aldığı yerlerde hizmet kullanıcılarının yardımcı olmak.
 • Şoför: Müdürlüğün araçlarının şoförlüğünü yapmak.
 • Büro asistanı:Müdürlüğün bürolarında düzen ve işleyişi sağlamak.
 • Güvenlik görevlisi:Müdürlüğün çalışma sahalarında güvenliği sağlamak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil (Pozisyonlara göre çalışma saatleri değişmektedir).

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara.

3 Comments

 1. Halit Yıldız
  Şehirler arası otobüs kaptanlığı yapıyorum. 10.10.1975 doğumluyum. Evraklarim tam. İletişim: 05366971275

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*