Yedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

2010 yılında kurulan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketi, kurulduğu zamandan bu yana birçok çalışana istihdam sağlamaktadır. Sinop, Ordu, Çorum, Amasya, Samsun il ve ilçelerinde elektrik dağıtım hizmetinde aktif bir şekilde rol oynamaktadır. Doğa dostu bir çalışma yöntemi izleyen şirket, bünyesinde binlerce çalışanı barındırmaktadır.

YEDAŞ İş İlanları

YEDAŞ sektördeki elektrik dağıtımında bölgesel olarak liderliği sürdürmektedir. Elektrik dağıtımında oldukça kritik bir öneme sahip olan firma, belirli zamanlarda farklı departmanlarda çalıştırılmak üzere kişilerin arandığını ilan etmektedir. Bu ilanlar genellikle çeşitli web sitelerinde olabileceği gibi, YEDAŞ’ın resmi web sayfasında da yayınlanmaktadır. 

YEDAŞ çeşitli pozisyonlar için farklı zamanlarda resmi sosyal medya hesaplarından ya da bizzat kendi web sitesinden duyurular paylaşmaktadır. YEDAŞ bünyesinde iş bulmak isteyen kişiler bu duyuruları ve firmanın çeşitli hesaplarını takip ederek, gerekli pozisyonlar için duyuru yayınlandığında başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Nasıl Başvurulur?

YEDAŞ bünyesinde birçok alandan çalışana yer verilmektedir. Faaliyet gösterdiği alan elektrik-elektronik başta olmak üzere, işletme ve mühendislik bölümü mezunları firmada iş sahibi olabilmektedir. Peki YEDAŞ firmasına iş başvurusu nasıl yapılır?

Öncelikle bu işlem için birden fazla seçenek mevcut. Kişiler firmanın LinkedIn gibi resmi sosyal medya hesapları üzerinden başvuru sağlayabilirler. Aynı zamanda sitenin web sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyen kişiler;

  1. İlk olarak YEDAŞ firmasının resmi web sitesini ziyaret etmelidir.
  2. Açılan web sayfasında “İnsan Kaynakları” sekmesinin içinde yer alan “İş Fırsatlarımız” sekmesine tıklayarak açmalıdır.
  3. Sonrasında gelen ekrandaki “İş Başvuru Formu” bağlantısına tıklayarak açılan penceredeki formu doldurarak ilgili pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirler.

Bunun haricinde, farklı iş başvuru sitelerinde firmayı takip ederek, ilan açıldığında başvuru sağlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Proje Mühendisi
  • Bakım Onarım Görevlisi
  • Satın Alma Yardımcılığı

Pozisyon Açıklamaları

  • Proje Mühendisi: Firmanın yürüttüğü yeni projelerde öncülük etmek ve gerekli organizasyonu sağlamak…
  • Bakım Onarım Görevlisi: Gerekli alanlarda, elektrik elektronik arızaların giderilmesini sağlamak.
  • Satın Alma Yardımcılığı: Ürün ve hizmetler için gerekli tekliflerin yapılması ve bu sürecin takibini gerçekleştirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: Samsun, Ordu, Sinop, Çorum, Amasya.

1 Comment

  1. Ordu ilinden selamlar ben Hamza engelliyim temizlik personel olarak calışmak istiyorum saygilarımla

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*