Bilfen Koleji Personel Alımı ve İş İlanları 2022

bilfen-150x150

Bilfen Koleji personel alımı yapacak!

Bilfen Koleji iş başvurusu yaparak sizde Bilfen Koleji’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bilfen Koleji personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bilfen Koleji eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bilfen Koleji insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Okulculuk hizmetlerine 1972 yılında Ortaköy’deki Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile başlayan Osman Öztürk eğitim-öğretim faaliyetlerini 1988 yılından bu yana Bilfen markası altında sürdürmektedir.

Bilfen Okulları bugün; 5 lise, 10 ilköğretim okulu ve 20 anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir.

Bilfen Okulları gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkmıştır. Bilfen okullarının uzun yıllardır ortaya koyduğu istikrarlı başarının sırrı ise kurucusunun eğitime bakış açısını da yansıtan şu cümlesinde saklıdır;

Eğitim ciddi bir iştir, bilmekten öte ona gönül vermek gerekir.

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

  1. İST/Ümraniyede oturuyorum 30 yaşındayım 1 yıl emrullah turanlı ilk öğretim okulunda temizlik görevli olarak çalıştım daha önceleri bir çok yerde çay ve temizlik işlerinde çalıştım değerlendirirseniz sevinirim sizlerle çalışmayı çok isterim tel nmr:05427439886

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*