Odeabank Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Odeabank, Bank Audi’nin Türkiye’de bulunan %100 iştiraki olarak 15 Mart 2012 yılında kurulmuş olan anonim bir şirkettir. Odeabank, ilk şubesini 1 Kasım 2012 tarihinde İstanbul Maslak’ta açmıştır. 2019 yılı verilerine göre 47 farklı şube ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Genel olarak bireysel, kurumsal, ticari ve KOBİ bankacılığı alanında faaliyet göstermektedir. Kurumsal olarak çalışma gösteren Odeabank bünyesinde toplamda 1500 çalışan bulunmaktadır. 2020 yılının ilk çeyrek verilerine göre 32 milyon net kar açıklaması ile %9 büyüme göstermiştir.

Odeabank Personel Alımı ve İş İlanları

Odeabank İş İlanları

Yabancı sermaye kaynaklı bir banka olması yanında değerli ve gelecek vadeden bir bankası olması nedeni ile Odeabank bünyesi çalışanı olmak büyük bir ayrıcalıktır. Sizlerde bu çalışanlar arasına dâhil olmak için kurum tarafından çıkılan alım ilanlarına başvuruda bulunmalısınız, başvuru koşullarınızın sağlandığı pozisyonları seçerek, işi alma oranınızı arttırabilirsiniz. İş ilanları Odeabank web sitesinin duyurular kısmında yayınlanması yanında iş ilanı sayfaları aracılığı ile de yayınlanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Başvuru işlemi günümüzde gelinen teknolojik konum ile beraber web sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Sizde Odeabank bünyesinde bir çalışan olabilmek için alım ilan duyurularını düzenli olarak takip etmeli, alım durumunda size uygun pozisyonun seçerek ön başvuruda bulunmalısınız. Veyahut kurum insan kaynaklarına giderek CV ve diğer bilgileriniz ile de başvuruyu yapabilirsiniz.

Online olarak başvuru sürecinde;

 • Odeabank Kariyer – İnsan Kaynakları bölümünden Kariyer Portalına giriş yapabilir, giriş sonrası aday başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak CV bilgileriniz eşliğinde gönderebilirsiniz.
 • Başvuru koşullarınız sağlanması dâhilinde mülakat ve yüz yüze görüşme için Türkiye genelindeki şubelerden alım yapılacak olan şubeye davet edilirsiniz. Veya online iş ilanı sayfaları aracılığı ile bu başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Gişe Yetkilisi; Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Odeabank müşterilerine gişe hizmeti sunmak
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Odeabankbünyesinde mevduat sahibi olan, kredi veya diğer nakti işlemler için müşterilere daha özel ve kişisel hizmet sunma görevini üstlenen temsilcilik işlemlerini yapmak
 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Fiziki olarak ve telefon, mail, mesajlaşma yolu ile Odeabankmüşterilerinin yaşadıkları sorun ve destek gerektiren durumlara yardımcı olmak
 • Güvenlik Görevlisi: Odeabank banka şubeleri içerisinde bulunan Odeabankçalışanları veya diğer Odeabank müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak
 • Saha Satış Danışmanı: Odeabank tarafından sunulan hizmetleri potansiyel müşterilere açıklamak ve onların bu hizmetlerden faydalanmasını sağlamak
 • Temizlik görevlisi: Odeabank şubelerinde gerek duyulan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek
 • Çaycı: Odeabank bünyesindeki personel ve diğer kişiler için gerekli ikramları hazırlamak

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma09.00 – 17.00, Hafta sonu tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Türkiye geneli il ve ilçelerde yer alan Odeabank Şubelerinde alımlar yapılmaktadır.

18 Comments

 1. Merhaba Kolay gelsin .SİLAHLI GÜVENLİK KARTI SAHİBİYİM BANK ASYA AİLESİNİN BİR FERDİ OLMAK İSTİYORUM.BOY 1,85 AYRICA E+A2 SRC4 BELGELERİMDE MEVCUT UYGUN GÖRÜLÜRSEM TEL 0551 111 5005

 2. mersin üniversitesi işletme yönetimi mezunuyum.daha öncesinde sigorta ve muhasebe bölümünde çalışmış bulunmaktayım. insan ilişkilerim gayet iyidir.başarılı ve azimli olmayı seviyorum ve sizinle çalışmak isterim .
  saygılarımla ..
  GAS :542 211 76 15

 3. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 4. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 5. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 6. slm be 29 yaşında işletme bölümü mezunu bir bayanım.Kurumunuz da gişe yetkilisi olarak çalışmak istiyorum,ilgilenirseniz sevinirim.

 7. slm ben ankaradan hakan bankanizda silahli guvenlik gorevlisi olarak çalismak istiyorum tel no=0536-744-17-27

 8. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 9. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kariyer yapmak istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 10. 1990 Doğumluyum. Selçuk Üniversitesi İKTİSAT mezunuyum. Sizinle çalışmayı çok isterim. Olumlu ya da olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim.. Şimdiden teşekkürler.

 11. bankada cay temizlik personeli alanyada gazipasa 8 yıldır banka deneyimliğim 05358796638

 12. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 13. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 14. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıllık halkla ilişkiler mezunuyum iki yıl da işlete okuyup 4 yıla tamamladım. hatay İskenderunluyum ama istenen yerde çalışırım. teşekkür ederim.

 15. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*