Halkbank Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Halkbank Personel Alımı ve İş İlanları

1933 yılında kurulan ve 1938’de faaliyete geçen Halkbank, aktif şekilde hizmet vermektedir. İhtiyaçları kapsamında Halkbank iş ilanları açılmaktadır.

Bankayla beraber çalışmak istiyorsanız, bu dönemlerde Halkbank iş başvurusu yapmanız gerekmektedir. Gerekli başvurular ve sınavlar ardından Halkbank insan kaynakları, sonuçları açıklayacaktır.

Halkbank Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de köklü bankalardan biri olarak Halkbank, dönem dönem iş alımları yapıyor. Halkbank ile çalışmak isteyen adayların, ilanları her gün takip ederek, başvuru yapması önerilmekte.

Halkbank, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, zaman zaman iş ilanları duyurur. Bunlar kendi sitesinden erişilebilecek, kariyer portalı üzerinden görüntülenebilir. Ayrıca çalışanlara hangi fırsatların sunulduğuna dair bilgiler de yer alır.

Bu ilanlar, herhangi bir dönem açılabilir. Dolayısıyla adayların, her gün düzenli şekilde takip etmesi gerekir. İlanları güncel olarak izleyen sitemiz, bunları sizlerle paylaşır.

Halkbank, personel ücretlerini bankacılık sektörünün ücret seviyeleri ve ülkenin genel olarak ekonomik durumu göz önünde bulundurarak belirler. Sene içerisinde 4 kez, bir brüt ücret tutarında ikramiye sağlanır.

YDS, IELTS ve TOEFL sonuçlarına göre yabancı dil tazminatı da verilir. Çalışanlar için güzel fırsatları yer alır.

Halkbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Halkbank, bir gereksinim ve açık meydana geldiğinde bunu sitesi üzerinden duyuracaktır. Dolayısıyla adayların, güncel olarak takip etmesi gerekir. Zira bunları kaçırınca sonraki ilanlar beklenmelidir.

Başvuru hakkında tüm detaylar da ilanlarla beraber belli olacaktır. Mevzubahis ilanlar, https://kariyer.halkbank.com.tr/Content/Library/2842 adresi üzerinden görülebilir. Staj başvurusu ve gerekli bilgiler, https://kariyer.halkbank.com.tr/Content/Library/2690 üzerinden erişebilir. Personeller de https://kariyer.halkbank.com.tr/Content/Library/2689 adresinden gerekli bilgileri elde edebilir. İlave olarak https://www.halkbank.com.tr/tr/bizden-haberler/duyurular.html adresinden tüm duyurulara erişim sağlanabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Halkbank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Mevduat sahibi olan, kredi veya diğer nakti işlemler için müşterilere daha özel ve kişisel hizmet sunma görevini üstlenen temsilcilik işlemlerini yapmak.
 • Müşteri Hizmetleri Temsilcisi: Fiziki olarak ve telefon, mail, mesajlaşma yolu ile Halkbank müşterilerinin yaşadıkları sorun ve destek gerektiren durumlara yardımcı olmak.
 • Güvenlik Görevlisi: Halkbank banka şubeleri içerisinde bulunan Halkbank çalışanları veya diğer Halkbank müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 • Saha Satış Danışmanı: Halkbank tarafından sunulan hizmetleri potansiyel müşterilere açıklamak ve onların bu hizmetlerden faydalanmasını sağlamak.
 • Temizlik görevlisi: Halkbank şubelerinde gerek duyulan temizlik işlemlerini gerçekleştirmek.

Halkbank Banka Sınavları

Halkbank, yıllık personel planlamaları kapsamında gerek duyulan unvanlarda çalışan almak için yazılı sınav yapar. Buradan anlaşılacağı üzere öncelikle iş ilanları yayınlanır ve sınavlar da buna göre yapılır. Dolayısıyla dönemler de farklılaşır.

Yazılı sınava girip, başarı gösteren adaylar, mülakata girer. Başarı gösteren adaylar, Halkbank’a katılma hakkı kazanır. Bu sınavlara katılımın nasıl olduğu, hangi gün, saat kaçta olacakları, şartları da ilan verilince adaylara bildirilecektir. 

112 yorum

 1. 24 yaşındayım. askerliğimi yaptım m.y.o terkim silahlı güvenlik sertifikam var. kırıkkalede ikamet ediyorm. boy 1.81 kilo 64 sizinle çalışmak istiyorum. saygılarımla

 2. Merhaba ben Şaban 28 yaşındayım Anadolu üniversitesi maiye bölümü lisans mezunuyum 5 yıldır özel eğitim kurumlarında halkla ilişkiler danışmanlığı yapmaktayım kurumunuzda çalışmak isterim.İlgilenirseniz memnuniyet duyarım.

 3. merhaba 29 yaşındayım silahlı özel güvenlik sertifikam var 10 yıldır ankara üniversitesinde çalışıyorum boy 1,79 sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım saygılar.

 4. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

 5. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 6. Merhabalar ben 24 yaşındayım siyaset bilimi ve kamu yönetimi (ingilizce) son sınıf öğrencisiyim İstanbul Esenyurt da ikamet ediyorum sizinle çalışmak istiyorum tekrar dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler..

 7. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 8. meraba ben Cumhur Sağırkaya MYO muhasebe bölümünü bitirdim açık öğretim işletme okuyorum 23 yaşımdayım sizin bankanızda çalışmak istiyorum.

 9. Merhaba ben ıspartadan göksel 24 yaşındayım açık öğretim işletme fakültesi lisans mezunuyum. sizinle çalışmak ve bankanız benim geleceğim için iyi bir başlangıç olacağına inanıyorum ve onun için sizinle çalışmak istiyorum

 10. slm ben ankarada ikamet etmekteyim 30 yaşındayım lise mezunuyum silahlı özel güvenlik sertifkam var bilgisayar sertifkam var sizinle çalışmak istiyorum 0537 987 58 63

 11. merhabalar işletme önlisans mezunuyum.istanbul da oturuyorum.bir yıllık muhasebe sektörunde çalışmışlığım var sizinle çalışmak istiyorum.

 12. Sayın İlgili, Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.
  Türkiye’nin illerinde görev alabilecek,
  İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır, kolay iletişim kurarım.
  Gerektiğinde iş için seyahat edebilirim.
  Ortaokul eğitimimden başlayarak İngilizce eğitim aldım, akıcı bir şekilde kullanabilirim.
  Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
  Teşekkür ederim, Hüseyin BOLAT

 13. Slm ben ist silivri de ikamet ediyorum silahlı guvenlik gorevlisiyim kimligim ve bilgisayar sertifikam var askerligimi komando olarak tamamladim her konuda bilgim iyi yaşım 25 sizinle tanismak ve eğer uygun gorurseniz calismayi çok isterim aciktan universite okuyorum ilginize tesekkur ediyorum iletişim numaram 0546 610 37 38…

 14. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 15. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 16. merhaba ben MARDİN/MERKEZ de ikamet etmekteyim askerliğimi yaptım lise mezunuyum silahlı sartifikam var boy/1.76 kilo/73 B sınıfı ehliyetim var hiç bir sağlık sorunum yok sizinle çalışmayı istiyorum saygılarımla

 17. MERHABA. ANADOLU ÜNİV. İŞLETME BÖLÜMÜ LİSANS MEZUNUYUM. AĞRIDA İKAMET ETMEKTEYİM TÜRKİYENİN HER İLİNDE ÇALIŞA BİLİRİM 14.10.1989 DOĞUMLUYUM BANKACILIK SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMAK KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.5066796592

 18. Merhaba ßen bankacılık ve Sigortacılık Mezunuyum + İşletme Lisans Son sınıf Öğrencisiyim SizinLe Hedeflediğim Kariyerime uluşacağıma İnanıyorum .Tel.5432840626

 19. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 20. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 21. merhaba 26 yaşında imam hatip lisesi mezunuyum özel güvenlik silahlı yaka kartım ve ba2 sınıfı ehliyetim var mersin civarında sizinle çalışmak isterim ilginizle

 22. Merhaba Nevşehir üniversitesinde iibf okuyorum son sınıf hatta 4+1 olacağımı şimdiden söyleyebilirim .Başarılıyım okulumun uzaması başarısızlığım değildir .Çok azimliyim , işimde çok başarılı olacağımı düşünüyorum ve sizinle çalışmayı çok istiyorum. Nevşehir ve çevresindeki şubelerinizde çalışabilirim

 23. Merhaba trakya üniversitesi halkla iliskiler ve tanıtım bölümü onlosans mezunuyum ve aöf isletme son sınıf ogrencisiyim. Uygun depertmaninizda calismak istiyorum, saygılar teşekkürler

 24. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Bankacılık hedefimde var, eğer sizde uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 25. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 26. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 27. 2013 yılında Giresun üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum 1991 doğumluyum şu anda bir firmada müşteri temsilciliği yapıyorum kendi alanımda ilerlemek istemekteyim ve kariyerimdeki başarıyı sizinle yakalamak istiyorum birçok okul dahilinde bankacılık seminerlerine katıldım bilgisayar sertifikam ikna kabiliyitim ve insani ilişkiler konusunda kendime güveniyor sizinle çalışmak istiyorum irt:5079687175

 28. benim yüzde 60 engelli raporum var sinop ili boyabat ilçesinde ikamet ediyorum . sizinle çalışmayı isterim yasım 28 , boy 1,73 kilom 68 . engelim ise cilt kuruması. bilgisayarlı muhasebe yani ticaret meslek lisesi mezunuyum 2 yıllık omü terkim bana ulasabileceğiniz numara : 0544 570 22 59 .

 29. Merhaba;

  2013 işletme mezunuyum.. maliye bölümü ile lisans tamamlamaktayım.. kariyer konusunda büyük hedeflerim var.. diksiyonum oldukça iyi. Girişken sabırlı ve azimliyim bana açılan kapıyı iyi değerlendireceğime inanıyorum.. umarım bu kapıyı açan sizler olursunuz..

  saygılar..

 30. Selçuk üniversitesi muhasebe mezunuyum.Ayrıca anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesi dördüncü sınıf öğrencisiyim.Bilgisayar sertifikam var.Eşim vefat etti ve bir tane kızım var.Ailemin yanında yaşamaktayım.Ailemin eline bakıyorum işim yok inanın ki çok zor bir durum eğer banada bir iş fırsatı verirseniz çok memnun olurum.

 31. Eskişehir Anadolu Üniversitesinden Edebiyat Bölümü 4 yıllık lisans mezunuyum. Bilgisayar sertifikam bulunmaktadır 25 yaşındayım. Engelli raporum %54 dür. Ankara ve çevresinde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım. Bizlere iş imkanları sunduğunuz için çok teşekkür ederim.
  TEL:0530 227 17 46
  15 HAZİRAN 2014 Email : serpilolmus@hotmail.com

 32. merhaba beyhan yavuz büro yönetimi sekterlik mezunuyum.muğla marmaris de ikamet ediyorum.wındows genıus offıce opa okyanus vs bilgisayar programlarını kullanabiliyorum.market sektöründe 10 yıllkı deneyimim var en son müdür yardımcısı olarak görev aldım.bana da iş firsatı sunabilirseniz çok memnun olurum teşekkür ediyorum

 33. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 34. Antalya Demre’ oturuyorum Demreye açılacak olan subenızde çaycı ve hizmetli kadrosunda çalışmak istiyorum.Daha önce 3 yıl Ziraat Bankası Antalya Demre Şubesinde hizmetli olarak çalıştım.telefonum 507 709 7674 saygılarımla

 35. 1981 doğumluyum.Silahlı güvenlik sertifikam var. Lise mezunuyum. Sosyal hizmetlerde güvenlik görevlisi olarak çalıştım. Halk bankası ailesine katılmak istiyorum.Başarılar,saygılarımla….

 36. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 37. 29 yaşındayım ön lisans mezunuyum. açıktan kamu yönetimi okuyorum. sosyal bir insanım. insani ilişkilerim son derece iyidir. güler yüzlü ve sempatik biriyim. bunları neden söylüyorum diye sorarsanız sayın halk bankası yetkilileri. cevaben şunu derim ki sizler bir bankasınız. ve çalışan personellerinizde iş icabı ve insani görevlerinden dolayı güler yüzlü olmalı. çünkü bir iş yerinin çalışanları güler yüzlü olmadı mı o iş yerinin ruhi ve fiziki sağlığı bozulur. türkiyenin neresinde olursa olsun sizinle çalışırım. amacım kendimi kanıtlamak ve yaptığım işte en iyi seviyede olmaktır. para bir ihtiyaçtır kariyer ise herkesin tatması gereken bir duygudur öz güven ise olmazsa olmazlarımızdan olmalı. sürçü lisan ettiysek af ola. saygılarımla ŞAİR HÜSEYİN
  İLETİŞİM NUMARAM 507 753 58 87

 38. oncelıkle merhabalar ankarada ıkamet edıyorum 4 yllık yuksek okul gazı mezunuyum malı musavir muhasebe belgelerıne sahıbım ankara içi iş arıyorum ılgılı makama sımdıden tesekkurlerımı sunarım 0544 205 1806

 39. merhaba muş’ta ikamet ediyorum 25 yaşindayim muhasebe ve vergı bölümünde mezunum +bigisayar sertıfıksi ve b ehliyetine sahibim bankanizda hizmet vermekte gurur duyurum saygilarimla ilgili makama simdiden teşekkurler 05342286724 iyi calişmalar

 40. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*