Halkbank Staj Başvurusu 2017

Halkbank İş Başvurusu

Halkbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Halkbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Halkbank iş ilanları mevcuttur.

Staj konusunda her yere başvurmuş fakat cevap almamış iseniz üzülmeyin. Bundan böyle sevilen ve en çok tercih edilen kurumsal bankalar arasında yer alan Halk Bank ile artık her türlü ihtiyaçlarınızı da an be an karşılamanız da oldukça kolay olacaktır. İster işçi alımı isterseniz de staj öğrenci alımı konusunda başvurularınızı hızlı bir şekilde form doldurarak yapabilir ve staj imkânı da yaratabilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi Halkbank da iş ilanları sunarak hem iş bulabilmenize hem de stajınızı da güvenli bir şekilde yapabilmenize olanak sağlıyor. Bundan böyle yapmanız gereken adımlardan birisinin de online kanallar üzerinden Halkbank İş ilanları kategorisine yönelmektedir. Aynı zamanda sayfa içerisinde staj yapabileceğiniz başvuru alanı da mevcuttur.  İş başvurusu yapmak isteyen her bir bireye özel olanaklar sunarak memnun kalmalarına da en iyi şekilde katkı sağlamaktadır. Halkbank işçi alımı konusunda da gerekeni yapmaktadır. Personel alımı konusunda da tam destek çıkarak sizlere hem iş hem de staj konusunda destek çıkıyor.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

40 Comments

 • ÇİSEL DEMİRCİ

  Merhaba ben Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. sınıf öğrenciyim Bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Edremit/Balıkesir veya Burhaniye/Balıkesir şubelerinizde stajımı yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • ebru özinal

  Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.Gereğinin yapılmasını arz ederim.İyi günler.

 • Büşra Kanpak

  Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 • sevım ozbek

  merhaba ben KONYA /EREGLI TICARET MESLEK LISESI 4 Sınıf bılgısaray bolumu / verı tabanı pragramcılıgı okuyorum.2014/2015 yılı staj gorevımı sızın bankanızda konya / ereglı subesınde yapmak ıstıyorum.tesekkurler

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • arzu yılmaz

  Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK 2.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi (1-30 ağustos)stajımı bankanızda yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım.Yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • Fatma Yıldırım

  Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Halkbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 • Kadir Esen

  Ben kadir lise son sınıfa geçtim halkla ilişkiler bölümünde okuyorum ve bu sene için staj yapmam gerekiyor bu iş ile ilgili birşeyler öğrenmek istiyorum

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir