Denizbank Staj Başvurusu 2020 (Lise ve Üniversite)


Denizbank Staj Başvurusu

Denizbank Staj Başvurusu

Denizbank ülkemizdeki en büyük ve köklü özel bankalardan birisi olup her sene yüzlerce öğrenciye staj imkanı sağlayan bir bankadır. Denizbank staj başvurusu yapmak isteyen adaylar yazının devamından bilgi alabilecekler.

Denizbank Staj Başvurusu

Denizbank’ta Staj

Genel müdürlük ve şubelerde staj süreleri boyunca yapılan stajlarda öğrencilere ücret, sosyal ve yan haklar sağlayan Denizbank’ta staj yapmanız lisans ya da yüksekokul eğitiminizin ardından ihtiyacınız olan bilgi ve deneyimi sizlere sağlayacağı gibi aynı zamanda daha kolay iş bulmanızı sağlayacaktır.

Denizbank’ta staj yapmış olmanız daha sonra Denizbank ya da diğer banka ya da finans sektöründe çalışan firma ve iş yerlerinde iş bulmanızı kolaylaştıracak ve diğer başvuran kişilere göre size öncelik tanınmasını sağlayacaktır. Bu nedenle, Denizbank staj başvurusunda bulunmanız ve staj yapmanız sizin için oldukça avantajlı olacaktır.

Staj başvuruları internette yayınlandıktan sonra staj başvurularına eğer şube ve staj yapılacak yerler belirtildiyse bu alanlardan, eğer herhangi bir yer belirtilmeden staj ilanları yayınlanmışsa bilgileriniz ve nerede staj yapabileceğinizle ilgili bilgileri girerek staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Denizbank’a internet üzerinden staj başvurusu yaptıktan sonra başvurunuz uygun bulunursa Denizbank’ta staj yapma şansını yakalayabilirsiniz.

Deniz’in İncileri Üniversite Staj Programı


Deniz’in İncileri staj programıyla Üniversite ve M.Y.O öğrencilerine öğrenciyken DenizBank’ı ve bankacılık sektörünü yakından tanımalarını sağlamaktayız. Stajyerlerimize kendilerine özel tasarlanmış online onboarding programı, simülasyon ve online eğitimler sayesinde eşsiz staj bir staj deneyimi sunuyoruz.

Programa başvuru süreci her sene Şubat ayında başlıyor. Başvurular kariyer.denizbank.com üzerinden yapılmaktadır. Başvuları olumlu olarak değerlendirilen adaylarımız online genel yetenek sınavına katılıyorlar. Sınavdan başarılı olanlar video mülakata davet ediliyor. Programa katılıp mezun ettiğimiz stajyerlerimize ihtiyaç olan pozisyonlarımız kapsamında iş teklifi yapıyoruz.

Ticaret Meslek Lise Staj Programı

Ticaret Meslek Lise Staj Programıyla stajyerlerimiz akademik yıl boyunca haftanın 3 günü Genel Müdürlük veya Şubelerimizde çalışmaktadır. Programa başvuru süreci her sene Ağustos ayında başlıyor.

Stajyerlerde aradığımız kriterler: Ticaret Meslek Lisesi son sınıfta okuyor olması (tercihen Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret, Borsa Hizmetleri, Sigortacılık) Zorunlu staj hakkının bulunması Sınıf not ortalamalarının 5’lik sistemde “3” ve üzeri, 100’lük sistemde “55” ve üzerinde olması gerekmektedir. Başvurular kariyer.denizbank.com üzerinden yapılmaktadır.

Denizaşırı Online Staj Programı

Denizaşırı Online Staj Programına başvuru yaparak hem DenizBank’ı hemde bankacılık sektörünü yakından tanıyabilirsin.

Bir ay süren online program ile stajyerlerimiz Deniz Akademi’deki online eğitimlere katılma, Dijital Kuşak Bankacılık departmanımızın projesinde görev alma ve sonrasında kendini Deniz’in İncileri Online Simülasyonunda test etme fırsatı yakalıyorlar.

Programın birincisi DenizBank AG Viyana ofisimizde staj yapma fırsatı yakalıyor. Programa başvurular yapmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Başvurular için buraya tıklayın. Aktif ilan olmaması durumunda takipte kalmanız gerekiyor.

55 yorum

 1. merhaba.ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim

 2. MERHABA
  BEN BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
  GEDİZ MESLEK YÜKSEK OKULUNDA OKUYORUM. YAZIN STAJIMI SULTANBEYLİ DENİZBANK ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.

 3. Merhaba;
  ben Ümran SEMERCİ. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatını görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Ç.Kale/Bayramiç, Balıkesir/Burhaniye ve Balıkesir/Edremit şubelerinizde staj yapmaktan gurur duyarım. Bilgilerinize arz ederim.

 4. Mraba ben arzu Şırnak Meslek Yüksek Okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım okulumuzun zorunlu olan 30 iş günü stajı Diarbakır Ergani şubesinde yapmak istiyorum.
  Gereğin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba ben Gülcan Şırnak silopi MYO okulunda Bankacılk ve sigortacılık bölümünü okumaktayım.Okulumuzun zorunlu olan 30 iş günü stajı şınak silopi ptt şubesinde yapmak istiyorum.

  Gereğin yapılmasını arz ederim.

 6. Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 7. Merhaba.Balıkesir Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı 14 temmuz-22 ağustos tarihleri arasında Bursa Mustafakemalpaşa şubelerinizden birinde yapmak istiyorum.
  Gereğini arz ederim.

 8. Merhaba ben yuzuncu yil universitesi iktisadi ve idari bilimler fakultesi isletme 3.sinif ogrencisiyim. Yaz donemi zorunlu stajimi van subenizde yapmak istiyorum. Geregini arz ederim.

 9. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 10. uşak üniversitesi Eşme MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrncisiyim yazın yapılmas zorunlu olan 30 iş gününü kapsayan staj egitimimi Mersin/erdemli şubenizde yapmak istiyorum bilginize sunar tşekkür edrim.

 11. Merhaba.Marmara Üniversitesi 2. sınıf Ekonometri öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Bankanizda staj yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 12. MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 13. Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 14. Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli Merkez bankalarınızdan birinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 15. Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 16. Ben Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 3.sınıf işletme öğrencisiyim.Yaz döneminde Muğla merkez şubenizde isteğe bağlı staj yapıp bu alanda tecrübe kazanmayı çok istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim .

 17. MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 18. Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim DENİZ BANK stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .DENİZBANK çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir.Gereginin yapılmasını arz ederim.saygılarımla

 19. MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 20. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 21. Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 22. Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 23. Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 24. Merhabalar;
  Ben Uşak Üniversitesi işletme yönetimi 2.sınıf öğrencisiyim yazın MANİSA/AKHİSAR şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 25. TOKAT/Erbaa ticaret meslek lisesi 3.sınıftayım eylül 2014 stajını uygun görüldüğü taktirde Erbaa Deniz bank şubesinde yapmak istiyorum gereğini arz ederim.

 26. Merhaba.Ben Sincan İMKB A.T.M.L. de okuyorum.Bilişim teknolojileri alanı 12.Sınıf için sincan/ANKARA şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 27. Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 28. Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 29. Kırklareli – Babaeski İMKB Ticaret Meslek Lisesinde okuyorum 12. sınıfta staj eğitimimi Babaeski Şubenizde ki bankanızda görmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

 30. Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 31. Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2′nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

 32. Merhaba ben Muğla Sıtkı Koçman üniversitesi 3. sını öğrencisiyim bankacılık alanında kendımı gelıstırmek ve deneyim kazanmak adına GAZİANTEP/İSLAHİYE şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 33. Merhaba ben izmir küçükyalı anadolu kız teknik ve meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanında okuyorum.12.sınıf için stajımı izmir/eşrefpaşa şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 34. Merhaba ben izmir küçükyalı anadolu kız teknik ve meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanında okuyorum.12.sınıf için stajımı izmir/eşrefpaşa şubenizde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 35. Merhaba. Ben Bursa Ergin ağaç mesleki ve teknik anadolu lisesinde bilgisayarlı muhasebe okuyorum. Eylül 2015 lise son sınıf stajı için Denizbank bursa uluyol şubenizde görmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 36. merhaba,
  ben ODTÜ matematik 2.sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara şubelerinde yaz döneminde staj yapmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 37. Merhaba ben Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi İbbf fakültesi iktisat bölümü 3.sınıf ögrencisiyim.Benim zorunlu stajim yok fakat,ben deneyim sahibi olmak ve kendimi geliştirmek için bankanizda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 38. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 39. Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajimi sizin KAYSERI banka şubenizde yapmak istiyorum Gereğini Bilginize Arz Ederim

 40. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 41. merhaba adana kozan da ticaret meslek lisesi 3. sınıf öğrencisiyim lise son sınıf stajımı bankanızda yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 42. Merhaba
  İstanbul Beykoz’da bulunan ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ bilgisayar web tasarımı bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.2015/2016 zorunlu staj görevimi DENİZBANK İsatanbul/Beykoz şubasinde yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 43. selamlar
  Kahramanmaraş göksun da bulunan meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünde
  1.sınıf da okumaktayım. 2015/2016 zorunlu staj görevimi DENİZ BANK şahinbey de bulunan şire hanı şubenizde görevimi yapmak istiyorum. Şahinbeyde bulunan diğer şubeler de olabilir.
  bilgilerinize arz ederim.

 44. Merhaba Balıkesir üniversitesi Bankacılık ve FİNANS bölümü 2.sınıf öğrencisiyim 2015-2016 zorunlu stajımı Deniz Bank soma şubenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 45. Merhabalar, BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ-Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 2015-2016 zorunlu stajımı sizin bankanızla yaparak deneyim kazanıp, işin mutfağını öğrenmek istiyorum. Deniz Bank(Gebze&Darıca şubeleri için)
  Bilgilerinize arz ederim.

 46. Merhaba, Balıkesir Üniversitesi-Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 2015-2016 zorunlu stajımı Deniz Bank Soma şubenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 47. Çankırı Karatekin Üniversitesi Ballıca M.Y.O Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı 1. sınıf öğrencisiyim üniversite koşullarında zorunlu olan staj programımı firmanızda deneyim kazanarak yapmak istediğimi bildirir.

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 48. Merhaba, ben Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Denizbankın merkez bankasında staj yapmak istediğimi bildirir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 49. Merhaba,ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Denizbank’ın merkez bankasında staj yapmak istediğimi bildirir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 50. Merhaba MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın zorunlu stajını K.maraş Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*