Denizbank Staj Başvurusu 2024 (Lise ve Üniversite)

Denizbank, bankacılık işlemleri için en çok tercih edilen bankalar arasındadır. Kurum yılın farklı dönemlerinde stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda başvurmak isteyen öğrencilere büyük fırsatlar sunulmaktadır. Bunları değerlendirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken başvuru zamanlarını takip edip müracaat etmedir.

Eğer kabul edilirseniz iş tecrübesi kazanabilir ve meslek hayatının nasıl olduğunu, personellerin neler yaptığını, günlerinin nasıl geçtiğini öğrenebilirsiniz. Şayet bankacılık üzerinde ilerlemek istiyorsanız, Denizbank staj büyük bir fırsat sunmaktadır.

Bunun için yalnızca online başvuru yapmanız gerekir. Ardından kabul edilirseniz, başlayabilir ve yeni birçok konu öğrenebilirsiniz. Eğer sürecin sonucunda iyi bir değerlendirme alırsanız, kurum kapsamında işe de girebilirsiniz.

Denizbank Staj Başvurusu

Denizbank Stajyer Alımı Yapacak

Denizbank, yılın farklı dönemlerinde personel alımı yapmaktadır. Dolayısıyla stajyer başvurusu da senenin farklı zamanlarında kabul edilmektedir. Adaylar bunları takip edip, gerekli müracaat işlemlerini gerçekleştirebilir.

Eğer online başvurunun olumlu değerlendirilmesini istiyorsanız, aranan niteliklere dikkat etmeniz gerekir. Zira her kurumda olduğu gibi Denizbank’ta da gerek işe alım, gerekse stajyer kabul esnasında bazı şartlar vardır. Böylece lise stajı yapmanın mümkün olup olmadığını görebilir, şayet yapılabiliyorsa hangi şartların taşınması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Denizbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank staj başvurusuoldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için iki yöntem vardır. Bunlardan birincisi şöyledir;

 1. https://www.denizbank.com/ik/ adresine giriş yapın.
 2. Deniz’de kariyer fırsatları ve başvuruları için tıklayınız adlı butonu kullanın.
 3. Yönlendirildiğiniz sayfada staj imkânları butonunu seçin.

Ardından tek yapmanız gereken başvurmadır. Eğer üniversite stajı için olumlu değerlendirme alırsanız, pozisyona kabul edilebilirsiniz. Bankanın Kariyer.net platformunda da ilanları olduğu için, adaylar buradan da gerekli başvuru işlemlerini yapabilir. Bunun için şu işlemler takip edilmelidir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/denizbank-2494-16410 adresine giriş yapın.
 2. Üyelik hesabınıza giriş yapın. Şayet bulunmuyorsa gerekli kayıt olma işlemlerini gerçekleştirin.
 3. İş ilanları kısmından, stajla ilgili olanı seçin.
 4. Eğer nitelikleri yerine getiriyorsanız, başvur butonunu kullanın.

Böylece tüm işlemler de sonuçlandırılır. Ardından banka sınav yapabilir. Bu durumda gerekli bilgiler, online başvurusu uygun bulunan adaylara iletilir.

Denizbank Lise ve Üniversite Stajları

Eğer stajyer olmak ve yeni iş tecrübeleri kazanmak istiyorsanız, sınavı da geçtikten sonra mülakat süreci vardır. Bunu da tamamlamanızla beraber, banka tarafından kabul edilebilirsiniz.

Deniz’in İncileri Üniversite Staj Programı

Deniz’in İncileri staj programıyla Üniversite ve M.Y.O öğrencilerine öğrenciyken DenizBank’ı ve bankacılık sektörünü yakından tanımalarını sağlamaktayız. Stajyerlerimize kendilerine özel tasarlanmış online onboarding programı, simülasyon ve online eğitimler sayesinde eşsiz staj bir staj deneyimi sunuyoruz.

Programa başvuru süreci her sene Şubat ayında başlıyor. Başvurular kariyer.denizbank.com üzerinden yapılmaktadır. Başvuları olumlu olarak değerlendirilen adaylarımız online genel yetenek sınavına katılıyorlar. Sınavdan başarılı olanlar video mülakata davet ediliyor. Programa katılıp mezun ettiğimiz stajyerlerimize ihtiyaç olan pozisyonlarımız kapsamında iş teklifi yapıyoruz.

Ticaret Meslek Lise Staj Programı

Ticaret Meslek Lise Staj Programıyla stajyerlerimiz akademik yıl boyunca haftanın 3 günü Genel Müdürlük veya Şubelerimizde çalışmaktadır. Programa başvuru süreci her sene Ağustos ayında başlıyor.

Stajyerlerde aradığımız kriterler: Ticaret Meslek Lisesi son sınıfta okuyor olması (tercihen Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret, Borsa Hizmetleri, Sigortacılık) Zorunlu staj hakkının bulunması Sınıf not ortalamalarının 5’lik sistemde “3” ve üzeri, 100’lük sistemde “55” ve üzerinde olması gerekmektedir. Başvurular kariyer.denizbank.com üzerinden yapılmaktadır.

Denizaşırı Online Staj Programı

Denizaşırı Online Staj Programına başvuru yaparak hem DenizBank’ı hemde bankacılık sektörünü yakından tanıyabilirsin.

Bir ay süren online program ile stajyerlerimiz Deniz Akademi’deki online eğitimlere katılma, Dijital Kuşak Bankacılık departmanımızın projesinde görev alma ve sonrasında kendini Deniz’in İncileri Online Simülasyonunda test etme fırsatı yakalıyorlar.

9 Comments

 1. Sayın Yetkili,

  Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 4. sınıf  öğrencisiyim.Bölümümde zorunlu staj yok ama isteğe bağlı olarak staj yapmak istiyorum.İzmitteki şubenizde boşluk varsa staj yapmak istiyorum.Hem kendimi bu sektörde geliştirmek hem de okul bitiminde deneyimledigim bilgilerle kariyerime daha kolay karar verebilmek için.

  Herhangi bir staj deneyimim yok.Sektöre giriş için oldukça önem verdiğim yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Bu sayede sektöre hazırlanma hususunda bir başlangıç yapacağıma inanıyorum.Sizden olumlu/olumsuz dönüş bekliyorum.

  Saygılarımla

 2. Merhabalar Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinde Uluslarası Tıcaret ve Finans bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim yeterli bir ingilizceye sahibim iş koşularını öğrenmek ve kendimi geliştirmek istiyorum Yunak/Konya şubenizde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum aylardır bu stajı bekliyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

 3. Merhaba Van Gevaş Yüzüncü yıl Meslek Yüksek Okulu muhasebe ve vergi uygulamaları 1.sınıf öğrencisiyim yaz stajımı Van merkez şübelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir gereğini arz ederim.

 4. Merhabalar,Muğla Sıtkı Kocman Üniversitesi MYO da 2.sınıf öğrencisiyim daha önce de Lisede Avcılar şubenizde lise stajı yapmıştım Üniversite stajımı tekrar Denizbank ailesinde yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın zorunlu stajını K.maraş Merkez şubelerinizden herhangi birinde yapmak istediğimi belirtir gereğinin yapılmasını arz ederim.

 6. Merhaba,ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Denizbank’ın merkez bankasında staj yapmak istediğimi bildirir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 7. Merhaba, ben Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Denizbankın merkez bankasında staj yapmak istediğimi bildirir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 8. Çankırı Karatekin Üniversitesi Ballıca M.Y.O Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programı 1. sınıf öğrencisiyim üniversite koşullarında zorunlu olan staj programımı firmanızda deneyim kazanarak yapmak istediğimi bildirir.

  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 9. Merhaba, Balıkesir Üniversitesi-Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. 2015-2016 zorunlu stajımı Deniz Bank Soma şubenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*