İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Alımı 2019

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

QNB Finansbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! QNB Finansbank iş ilanları, iş başvurusu, QNB Finansbank personel alımı haberleri yazımızda. QNB Finansbank ülke geneli bir çok şubesinde gişe yetkilisi alımı yapacak. QNB Finansbank gişe yetkilisi alımı iş ilanları yazımızda!

Finansbank, ülkenin dört bir yanında hizmet veren ve binlerce kişiye istihdam alanı açan bir banka olarak bilinir. Finansbank’ta hali hazırda gözüken kalite, bankanın neden bu kadar çok tercih edildiğini ortaya koyarken; mevcut durum, bankanın bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin sayısını belirli ölçüde artırır.

Finansbank, her çalışan grubuna yönelik ayrı şartlar arzu ederek toplam çalışma seviyesinin belirli bir standartta kalmasını hedefler; fakat her biri adına ortak sunulan temenni: dürüst ve ahlaklı olmaktır. Gişe yetkilisi olmak isteyen birey, her şeyden önce bu duruma dikkat etmelidir ki bankada yer aldığı sürece mevcut pozisyonunu daha ileri noktalara taşıyabilsin.

Finansbank Gişe Yetkilisi alımı

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi Alımı

Çalışanları ile müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarına yaratıcı, hızlı ve kolay çözümler sunma prensibiyle hareket eden QNB Finansbank, yaratıcılık, liderlik, saygı ve bağlılık ile “biz” olmak değerlerini benimseyen, üniversitelerin bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmuş, sektörde en az 2 yıl tecrübe kazanmış ve grup çalışmasına ayak uydurabilecek nitelikte deneyimli gişe yetkilisi alacağını açıkladı.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için online ya da insan kaynakları olmak üzere iki farklı yolu izlemeniz mümkün; ama her ikisinin de aynı yerde biteceğini unutmayın: Mülakat! Online başvuru sonrası ara sıra online sınav yapıldığı olur; gerçi bu durum süreklilik teşkil etmez fakat bilmekte yarar var.

Kimsenin mükemmel olmadığı, herkes tarafından bilinen bir gerçek olmasına rağmen; bazı durumlar için aranan şartlar, mükemmelliğe olan uzaklığı kısaltmayı hedefler. Bu sebeple iyi niyetli tutumla beraber disiplinli bir çalışma gerçekleştirmeniz, daha sonra da sizden arzu edilenleri ortaya koymanız büyük önem taşır.

Gişe yetkilisi,

 • Enerjik yapısıyla stresli anlara karşı pozitif kalır.
 • Bir an dahi olsa dikkatini kaybetmez, parasal durumlarda çok az veya hiç hata oranıyla hareket eder.
 • Takım çalışmasına yatkın hareket eder.

Genel Nitelikler

 • En az lisans mezunu,
 • Kendisini pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlayan,
 • İlgili ilçelerde ikamet eden,
 • Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için),

Sezonluk Gişe Asistanları aramaktayız.

İş Tanımı: Gişe Asistanı; Gişeye gelen müşterilerin nakit işlemlerini ve talimatlarını gerçekleştirmek aynı zamanda ürün satışı ve yönlendirmesi yapmaktan sorumludur.

Gişe Yetkilisi İş Başvurusu

QNB Finansbank personeli olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünce yapılan personel alım ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenen belgelerin arasında katılmış olduğunuz seminerler ve kullanmış olduğunuz programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

13 Yorum

 1. sultan mercan 27 Ocak 2014

  Merhaba, ben on lısans dıs tıcaret mezunuym suanda işltme son sınıf ogrencısıyım daha once Zıraat Bankasında stajerlık yaptm sızınle calısmak cok ısterım…

 2. esra ünal 23 Nisan 2014

  merhaba ben iktisat mezunuyum.bankada kariyer yapmak hedefim.buyuzde sizinle calismayi cok isterim

 3. senayi adal 23 Nisan 2014

  merhaba, ben Diyarbakır dicle üniversitesi işletme bölümü 4.sınıf öğrencisiyim bu sene mezun oluyorum.Kuveyttürkte 6 ay çalıştım deneyimim var.sizinle çalışmak istiyorum. saygılar…

 4. Gülten BAYKUŞ 26 Nisan 2014

  Maliye mezunuyum 29 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum.İZMİR

 5. adil GÜLBAĞ 30 Nisan 2014

  merabalar 4 yıllık maliye mezunuyum ve 2 yıllık bankacılık ve sıgortacılık okuyorum askerlık yaptım 1991 dogumluyum ehliyetim var sizinle calısmak istiyorum .SAYGILARMLA.. KARABÜK

 6. sami 19 Mayıs 2014

  merhaba andolu üniversitesi maliye mezunuyum 24 yaşındayım eskişehir ikamet ediyorum bankacılık sektöründe calışmak istiyorum ilginize tesekkür ediyorum

 7. şaziye 21 Haziran 2014

  maliye mezunuyum 29 yaşındayım ankara polatlıda ikamet ediyorum sizinle çalışmak isterim ilginize teşekkür ederim

 8. Yaprak 2 Temmuz 2014

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

 9. volkan 11 Temmuz 2014

  merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 10. ZEYNEP 8 Ağustos 2014

  MERHABA 2 YILLIK BANKACILIK VE SİGORTA MEZUNUYUM VE 4 YILLIK İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM..

 11. Betül 8 Ağustos 2014

  Merhaba.4 yıllık işletme mezunuyum.Sizinle çalışmak istiyorum.

 12. sultan 13 Ağustos 2014

  Merhaba adım Sultan 2 yıllık üniversite mezunuyum sizinle calışmak istiyorum talebimi göze alırsanız çok sevınırım sızınle calısmak ıstıyorum.

 13. beste 8 Ocak 2015

  lise mezunu 20 yaşındayım turizm okuyorum. babam gibi bankacı olmak istiyorum çeşitli sektörlerde çalıştım. ilgi alanımda bu sektörde var saygılar tel.5389693746

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir