Garanti Bankası Staj Başvurusu 2021 (Lise ve Üniversite)


Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olan Garanti Bankası her yıl ortalama 15000 öğrenciye bölge müdürlüklerinde veya il şubelerinde stajyer olarak çalışma imkanı tanımaktadır. Lisans eğitiminiz devam ederken Garanti Bankası gibi köklü ve büyük bir bankada staj yapmış olmak mezun olduktan sonra iş bulmanız sırasında size yardımcı olacaktır.

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Garanti Bankası Staj Başvurusu

Stajlar için belirli bir miktar ücret ödenmesinin yapıldığı stajyer alımlarında stajyerlere genel olarak 3 farklı staj şansı sunmaktadır. Bu staj seçenekleri arasında İstanbul’daki genel müdürlükte yapılan staj olan Genç Garanti’li staj programı, satış ve pazarlamaya yatkın olan öğrenciler için 6 – 10 hafta arası süren Garanti’li deneyim staj programı ve Türkiye genelinde bulunan şubelerde staj yapma imkanınızın olduğu temel bankacılık staj programıdır.

Bu staj programlarına açık olan ilanlar üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken Garanti Bankası’nın stajyerlerde aradığı özellikleri incelemeniz ve sizden istenilen niteliklere sahipseniz staj başvurusu yapmanızda fayda vardır.

Staj başvurusu yaparken sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz staj hakkınızın daha sonra yitirmemeniz açısından çok önemlidir.

Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;

Garanti Bankası’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin. Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Müşteri İlişkileri Yetkilisi veya Genel Müdürlük Yetkili pozisyonunun işe alım adımlarına dahil olabilirsin.

Garantili Gelecek Programında değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer‘de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

43 yorum

 1. MERHABA,ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 2. Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 3. Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler…

 4. Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 5. Merhaba ben Uludag Üniversitesi Ekonometri bölümü 3.sinif öğrencisiyim istanbul Anadolu Yakasında ikamet ediyorum,bankanizda staj yapmak istiyorum ilgilileriniz tarafından gereğinin yapılmasını arz ederim.

 6. Merhaba,
  Ben Ayşegül ALBAYRAK Çankırı Karatekin Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 2014 yaz dönemi-Temmuz ayında Çankırı-Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.Şimdiden teşekkür ederim.

 7. Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 8. merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bılımler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı mersin merkez şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim.

 9. merhaba cumhuriyet üniversitesi zara veysel dursun uygulamalı bilimler yüksekokulu bankacılık ve finans 3.sınıf ögrencisiyim.2014 yaz dönemi zorunlu stajımı hatay/dörtyol şubenizde yapmak istiyorum.Geregini arz ederim

 10. Merhaba.Çukurova Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA Merkez şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 11. Merhaba;
  Ben Gaziosmanpaşa Üniversitesi iktisat 1.sınıf öğrencisiyim.Manisa da ikamet etmekteyim. 2014 yaz dönemi- Temmuz ayında Manisa şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 12. BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI HONAZ VEYA DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 13. Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Siğortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 14. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.

 15. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 16. Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 17. Ben Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü 3.sinif öğrencisiyim. Yaz dönemi stajimi kdz Eregli subenizde yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

 18. Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 19. Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 21. Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim GARANTİ bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .GARANTİ bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 22. MERHABA.BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİ SEDA ÖZVARIŞ.UYGUN GÖRÜLÜRSE YAZ DÖNEMİ STAJIMI BANKANIZDA YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM…

 23. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 24. Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 25. Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 26. Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 27. merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 28. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 29. Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak için bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır şubenizde yapmak istiyor ve teşekkür ediyorum.

 30. Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 31. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 32. FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından FATMA CERAN. Bilişim bölümünden ağ işletmenciliği dalında okuyorum. bu ay staj yapmam gerkiyor. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 33. mersin üniversitesi mezunuyum .işletme yönetimi okudum.K.maraşta yaşıyorum ve maraş ve yakınlarından bir iş istiyorum .insan ilişkilerim ve ikna gücüm gayet iyidir .sigorta ve muhasebe deneyimim vardır şimdiden tşekkür ederim .
  GSM :542 211 76 15

 34. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 35. Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İş hayatına staj adımıyla Garanti Bankası’nda başlamak istiyorum. Teşekkürler.

 36. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 37. Meraba, Samandıra anadolu teknik ve mesleki lise de okuyorum.Sultanbeylin de ikametgah etmekdeyim.Bana makul olan herhangi şubenizde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*