Garanti Bankası Staj Başvurusu 2017

Garanti Bankası İş Başvurusu

Garanti Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Garanti Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Garanti Bankası iş ilanları mevcuttur.

Okullarda zorunlu stajyerlik döneminin olması dolayısı ile pek çok öğrenci staj yapacağı yerleri bulma konusunda da son derece zorlukta yaşayabilmektedir. Bu tür sıkıntılı süreci kolay bir şekilde atlatmanız adına Türkiye’nin en güvenilir Bankası Olan Garanti işçi alımı yaparak da destek veriyor. Buna göre hemen Garanti Bankası iş ilanları kategorisine yönelerek iş konusunda ki sıkıntılarınızı da kolay bir şekilde gidebilecek ve Garanti Bankasında da staj yapabileceksiniz. Üstelik artık online platform aracılığı ile de başvurularınızı yaparak staj olanaklarından da en iyi şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Stajyerlik yapmak isteyen herkes iş ilanları kategorisinden de iş yerine stajyer başvurularını yaparak ihtiyaçlarını da hızlı bir şekilde karşılama şansına da sahip olacaktır. Personel alımı konusunda da en iyi şekilde destek olan Garanti Bankası ile artık okul sonrası dönemlerinde stajyerlik yapabilmek hiçte zor bir durum olmayacaktır.

Tüm bunlar için hemen sizler de Garanti Bankası iş başvurusu yoluna yönelebilirsiniz. İş başvurusu süreci de hızlı bir şekilde onaylanmaktadır.

Hemen başvurmak için tıklayın!

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

43 Comments

 • merve

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Bayram ALTUNTAŞ

  Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 • gamze

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 • Mine GÜLKAYA

  BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • mehtap gürbüz

  kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe öğrencisiyim kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler

 • fatma didem

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 • AYDIN KILINÇ

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • SADIK ALTUN

  Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Elif Fidan

  Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak için bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır şubenizde yapmak istiyor ve teşekkür ediyorum.

 • İlknur Gamze BALCI

  Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 • Nurşah Tutma

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • fatma

  FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından FATMA CERAN. Bilişim bölümünden ağ işletmenciliği dalında okuyorum. bu ay staj yapmam gerkiyor. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • gamze

  mersin üniversitesi mezunuyum .işletme yönetimi okudum.K.maraşta yaşıyorum ve maraş ve yakınlarından bir iş istiyorum .insan ilişkilerim ve ikna gücüm gayet iyidir .sigorta ve muhasebe deneyimim vardır şimdiden tşekkür ederim .
  GSM :542 211 76 15

 • ipek

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • ANI DEDEOĞLU

  Üniversite 3. Sinif ögrencisiyim, ekonometri bölümündeyim staj yapıp artik birseylere başlamak istiyorum

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İş hayatına staj adımıyla Garanti Bankası’nda başlamak istiyorum. Teşekkürler.

 • Fulya ÖZBAY

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 • İrem karadag

  Meraba, Samandıra anadolu teknik ve mesleki lise de okuyorum.Sultanbeylin de ikametgah etmekdeyim.Bana makul olan herhangi şubenizde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir