Garanti BBVA Staj Başvurusu 2022 (Lise ve Üniversite)

Kariyerine bir yön vermek isteyen öğrenciler için staj yapmak oldukça önemlidir. Zira böylece adaylar ilerlemeyi düşündükleri sektör hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmektedir. Ayrıca iş hayatını daha yakından tanıyıp, işlerin nasıl gerçekleştiği hakkında ayrıntıları öğrenebilmektedir.

Böylece işe başlandığında daha profesyonel, deneyimli olunmaktadır. Ayrıca üniversite ardından ile başlarken hem bir referans kaynağı, hem de tecrübe elde edilebilmektedir. Eğer kariyerinizi bankacılık yönünde ilerletmeyi düşünüyorsanız, Garanti Bankası tercih edebileceğiniz bankalardan bir tanesidir.

garanti bankası staj başvurusu

Banka stajyer duyuruları vermekte olup, lise stajı yönünde olup olmadığı nitelikler içerisinde verilmektedir. Bu nedenle lise okuyorsanız ve Garanti’de stajı düşünüyorsanız, başvuru öncesinde aranan vasıfları değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Garanti Bankası Stajyer Alımı Yapacak

Garanti Bankası genel müdürlük ve şubelerde üniversite stajı Haziran – Ekim aylarını kapsayan dönemde 5 hafta 3 gün; Ekim – Haziran arasını kapsayan dönemde 8 hafta iki gün staj imkânına sahiptir. Dolayısıyla ilanları takip ederek, gerekli başvuru işlemlerini yapmanız gerekir.

Bunun için gerekli şartlar da bilinmelidir. Bunlar ilan verildiği zaman banka tarafından ilan edilecek olup, hepsi dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Zira zamanında stajyer başvurusu yapsanız bile, istenen vasıfları taşımıyorsanız kabul edilmeniz çok zordur.

Garanti Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Garanti Bankasında kariyerinize yön vermek istiyorsanız, staja kabul edildikten sonra olumlu değerlendirme almak ilerleyen dönemlerde iş teklifi almanızı sağlayabilir. Bunun için sadece staj başvurusu yapmanız ve kabul edilmeniz gereklidir.

Bunun için gerekli işlemler, online sistemler üzerinden yapılabilmektedir. Şayet aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, kısa sürede başvuru yapabilirsiniz;

 1. https://kariyer.garantibbva.com.tr/default.aspx platformuna giriş yapın.
 2. Üye girişi yapın. Eğer üye değilseniz, sağ tarafta bulunan üye ol butonunu kullanarak hesap açın.
 3. İlanları kontrol ederek, stajyer ilanı varsa tüm detaylarını okuyun.
 4. Gerekli başvuru işlemlerini tamamlayın.

Böylece tüm işlemler de başarılı bir şekilde tamamlanacaktır.

Garanti Bankası Lise ve Üniversite Stajları

Bilindiği üzere bankalar, bazı pozisyonlara alım yaparken sınav da gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda bankalar da stajyer alımı için online başvuru yapıldıktan sonra, başarılı olan adayları sınava alabilir.

Eğer Garanti Bankası stajyer programına katılmak istiyorsanız bunu geçmeniz gerekir. Sınavın tamamlanması ardından, başarılı bulunan adaylar mülakat için çağrılır. Bunun da bitmesiyle, tüm aşamaları geçenler programa kabul edilir.

25 Comments

 1. merhaba,burdur mehmet akif ersoy üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 4. sınıf öğrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum ve bunun için yardımcı olmanızı rica ediyorum

 2. Selçuk Üniversitesi İktisat 3. Sınıf öğrencisiyim. Bankacılık alanında kendimi geliştirmek istiyorum. Konya şubenizde kış stajı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkür ederim.

 3. Merhaba,
  Ben İrem Nur EMİROĞLU, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Bankacılık ve Finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 2020/2021 yaz stajımı İstanbul(Avrupa Yakası)/ Eyüp/ Yeşilpınar’ da bulunan şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 4. Merhaba ben Nevşehir üniversitesi bankacılık ve finans 2.sınıf öğrencisiyim Gaziantep şubenizde stajyer olarak hizmet etmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba Adıyaman Üniversitesi iibf kamu yönetimi 4. sınıf ögrencisiyim. Şanlıurfa Garanti BBVA şubelerinde staj yapmak istiyoru.
  Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

 6. Merhaba, Karabük üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat 1.sınıf öğrencisiyim Garanti Bankası İstanbul/Avrupa yakasında iş hayatına atılmak ve bunu stajla gerçekleştirmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 7. Merhaba ben Ondokuz Mayis Universitesi Iktisat(ingilizce) 3. sınıf ogrencisiyim. Pandemiden dolayı Istanbul’da Avrupa Yakasında yasiyorum. Bankanızda stajer olarak hizmet etmek istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 8. Meraba, Samandıra anadolu teknik ve mesleki lise de okuyorum.Sultanbeylin de ikametgah etmekdeyim.Bana makul olan herhangi şubenizde staj görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Saygılarımla.

 9. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 10. Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İş hayatına staj adımıyla Garanti Bankası’nda başlamak istiyorum. Teşekkürler.

 11. Üniversite 3. Sinif ögrencisiyim, ekonometri bölümündeyim staj yapıp artik birseylere başlamak istiyorum

 12. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 13. mersin üniversitesi mezunuyum .işletme yönetimi okudum.K.maraşta yaşıyorum ve maraş ve yakınlarından bir iş istiyorum .insan ilişkilerim ve ikna gücüm gayet iyidir .sigorta ve muhasebe deneyimim vardır şimdiden tşekkür ederim .
  GSM :542 211 76 15

 14. FATİH TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 12-C sınıfından FATMA CERAN. Bilişim bölümünden ağ işletmenciliği dalında okuyorum. bu ay staj yapmam gerkiyor. SELÇUKLU/KONYA şubesinde isteğe bağlı staj yapmak istiyorum. gereğinin yapılmasını arz ederim.

 15. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. Merhaba,
  Ben Isparta Gönen Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık Sigortacılık bölümünde okuyorum. Şuan 2. sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Isparta merkez şubelerinizde stajımı yapıp kendimi geliştirmek istiyorum. Daha sonra sınavlarınıza girip bünyenizde çalışmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler..

 17. Hakkari üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1.sınıf öğrencisiyim. Alanımda deneyim kazanmak için bankanızda staj görmek istiyorum. Stajımı Diyarbakır şubenizde yapmak istiyor ve teşekkür ediyorum.

 18. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 19. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 21. kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe öğrencisiyim kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler

 22. BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 23. Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 24. Merhaba. Ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bankacılık ve sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı kurumunuzda yapmak istiyorum. Esenler / İstanbulda ikamet ediyorum. Teşekkür ederim.

 25. Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*