İş Bankası Staj Başvurusu 2021

İş Bankası Staj Başvurusu

İş Bankası her yıl yüzlerce öğrencinin staj yapmasını sağlayan ülkemizin ticari ve bireysel bankacılık alanında en büyük bankasıdır. Bankacılık alanı ile ilgili lisans bölümünde okuyan pek çok öğrencinin staj başvurusunu kabul eden ve yaşadıkları ya da okudukları yere göre şubelerde staj yapmalarını sağlayan İş Bankası bünyesinde staj yapmak istiyorsanız staj başvuru tarihleri içerisinde staj başvurusu yapabileceğiniz genel müdürlük ve şubelere staj başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Yaşadığınız ya da okuduğunuz yerde öğrencilere staj imkanı sağlayan şube ve genel müdürlüklere staj başvurusu yaparak İş Bankası bünyesinde staj yapma imkanını elde edebilirsiniz. İş Bankası’nda lisans eğitiminizde staj yapmış olmak lisans sonrası kariyerinizde daha iyi iş pozisyonlarına kabul görmenizde size yardımcı olacağı için stajınızı böylesine köklü ve büyük bir bankada yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Staj başvurusu için istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdikten sonra staj başvurusunu İş Bankası staj başvurusu havuzuna gönderebilir ve çeşitli kriterlere göre başvurunuzun değerlendirilmesinin ardından başvurunuz onay görürse staj tarihleri arasında kabul gördüğünüz İş Bankası şubesinde staj yapabilirsiniz.

MasterClass Staj Programı

İş hayatının kalbinin attığı bankacılık sektöründe gerçek bir iş deneyimi sunan MasterClass Staj programı, İş Bankası’nı ve bankacılığa ilişkin farklı iş alanlarını yakından tanıma, bankacılık profesyonelleriyle birlikte çalışma ve bankacılığa ilişkin projeleri üstlenme fırsatı sunar.

İş Bankası MasterClass staj programına katılmak, ilk günden itibaren iş hayatında katkı sağlayacak eğitimler almak, projelerle iş hayatına hazırlanmak, iş ağını oluşturmaya başlamak ve staj bittikten sonra da Bankanın düzenleyeceği çeşitli atölye ve etkinliklere katılma anlamına gelir.

MasterClass Staj programı yaz aylarında Genel Müdürlük, Hukuk Müşavirliği ve Bilgi Teknolojileri alanında 20 iş günü sürmekte, Levent ve Tuzla’da bulunan genel merkezlerimizde yürütülmektedir.

Başvuru Koşulları Nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Başvuru tarihi itibarıyla lisans 2. veya 3. sınıf öğrencisi olmak,
 • İyi seviyede İngilizce bilmek,
 • SGK yükümlülüğünün okulun tarafından karşılanıyor olması,
 • Hangi Aşamalardan Geçeceğim?

1.Aşama
Online Genel Yetenek Sınavı

2.Aşama
Online İngilizce Sınavı

3.Aşama
Online Mülakat;

Detaylı bilgi için tıklayın.

79 yorum

 1. merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 2. Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 3. Merhaba ben Eda Pamukkale Üniversitesinde İktisat 3. sınıf öğrencisiyim.ben ÇORUM /Merkez Şubenizde staj yapmak istiyorum.Kendimi geliştirmek iş hayatını öğrenmek için bankanızda staj yapmayı çok isterim.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 4. Merhaba Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sinif öğrencisiyim yaz döneminde bankanizda tecrübe kazanmak istiyorum İstanbul’da ikamet ediyorum.Not ortalamam 2.79.Kurumunuz tarafından gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba Anadolu üniversitesi İibf iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde Ankara/Polatlı şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 6. ÇUKUROVA ÜNİ.BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM 13 HAZİRAN-16AGUSTOS TARİHLERİ ARASI ZORUNLU YAZ STAJIMI ADANA MERKEZ BANKALARINIZDAN BİRİNDE YAPMAK İSTERİM GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 7. Merhaba;
  Ben Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksek Okulu 1.sınıf Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Ankara/etimesgut şubenizde yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

 8. MERHABA BEN ELİF GÜN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE ZONGULDAK/MERKEZ YADA KARABÜK/ MEREKEZ DE STAJ YAPMAK İSTIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 9. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 10. MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.KENDİMİ GELİSTİRMEK VE DENEYİM KAZANMAK İÇİN BU YAZ DÖNEMİNDE HATAY ANTAKYA ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTIYORUM.GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

 11. Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 12. merhaba ben mersın merkezde yaşıyorum mersin ünversitesi bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunuyum aynı zamanda acık ögretımde iktısat 3 sınıf ögrencısıyım kenmı gelıştırmek adına bankanızda staja baslamak ıstıyorum sayıgılarımla.

 13. Merhaba ben umut.Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İşletme 3.sınıf ögrencisiyim.Bankanizin deneyimlerinden faydalanmak ve kendimi gelistirmek amaciyla karabuk merkez subesinde staj yapmak istiyorumgereginin yapilmasini arz ederim.

 14. Merhaba. Ben Giresun üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi stajımı İstanbul Asya tarafında bir şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 15. Merhaba ben GÜMÜŞHANE ÜNÜVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 2. SINIF öğrencisiyim. Seneye 3. sınıf olacağım.Kendimi geliştirmek ve bankanızın deneyimlerinden yararlanmak için 2014 yaz döneminde Denizli de ki merkez şubenizde stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 16. Merhaba ben Anadolu universitesi calisma ekonomisi 4.sinif ogrencisiyim bankanizda stajimi yapmak isteme sebebim kariyer planlarim arasinda bankanizin olmasidir.Gereginin yapilmasini arz ederim.

 17. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı bankanızın herhangi bir Ankara şubesinde yapmak istiyorum . Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum .

 18. Merhaba ben DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim. Stajımı yazın İŞ BANKASI NIN İZMİR ŞUBESİNDE yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 19. Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim İŞ bankası stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .İŞ bankASI çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 20. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 21. Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 22. Merhaba. Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 1.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.Bilgilerinize sunar gereğini arz ederim.

 23. Merhaba ben Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 1. sınıf öğrencisiyim. yaz dönemi zorunlu stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 24. Merhaba ben arzu Şırnak Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım okulumuzun zorunlu olan yaz dünemi 30 iş günü olan stajımı Şubenizde yapmak istiyorum.Erganiliyim.
  Gereğin yapılmasını arz ederim.

 25. Merhaba ben arzu Şırnak Meslek Yüksek Okulunda Bankacılık ve sigortacılık bölümünü okumaktayım okulumuzun zorunlu olan yaz dünemi 30 iş günü olan stajımıDiyarbakır Ergani Şubenizde yapmak istiyorum.Erganiliyim.
  Gereğin yapılmasını arz ederim

 26. Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 27. merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 28. Merhaba, ben Süleyman Demirel Üniversitesi Gelendost MYO Maliye 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya Merkezdeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.Teşekkürler.

 29. İyi Günler,
  Ben Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrenciyim.Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Denizli şubelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 30. İyi günler,
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrenciyim.Bankanızın Rize Ardeşen şubesinde isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek ve iş hayatı konusunda tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Bilgilerine arz ederim.

 31. Gaziosmapaşa Üniversitesi İşletme 3.Sınıf öğrencisiyim.Tokat merkez de yaz döneminde staj yapmak ve bankacılık hayalime bir adım daha yaklaşmak istiyorum.teşekkür ederim..

 32. Merhaba
  Ben Sakarya Üniversitesi Uluslararası ilişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde tecrübe kazanmak ve kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 33. Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 34. Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 35. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.MERSİN /Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 36. Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 37. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisiyim.Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle stajımı tamamlamak isterim. İstanbul, Ankara, Bolu şehirlerinde stajımı gerçekleştirebilirim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 38. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 39. Hakkari üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi 1. Sınıf öğrencisiyim. Alanımda kendimi geliştirmek ve bankanızda deneyim kazanmak istiyorum. Diyarbakır`da staj görmek istiyor ve teşekkür ediyorum..

 40. Kocaeli üniversitesi kandıra meslek yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisiyim Alanımda kendimi geliştirmek için bankanızda deneyim kazanmak istiyorum Artvin ilinin Arhavi hopa borçka ilçesinde staj görmek istiyorum Gereginin yapılmasını arz ederim.

 41. Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum.Ama iş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İşe beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla

 42. Merhaba
  Çanakkale 18 mart üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim.İ stanbul’ da ikamet etmekteyim.Kendimi geliştirmek, iş hayatına atılmak ve deneyim kazanmak amacıyla kurumunuzda staj yapmak istemekteyim. Stajımı mümkünse Esenler İstanbul da yapmak isterim mümkün değilse İstanbul Avrupa yakasında bir ilçede de olabilir.

 43. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 44. Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bi adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum .Gereginin yapılmasını arz ederim.

 45. Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bi adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

 46. Merhaba, BEN Atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim 4. sınıfa geçtim.Bankanızda staj yapmak,kendimi geliştirmek,iş hayatını tanımak ve sizinle çalışmaya bir adım atmak istiyorum.Hatay İskenderun merkezde staj yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim.

 47. Merhaba . Ben Ankara Universitesi Matematik Bölümü 3.sinif ogrencisiyim . Zorunlu stajim olmamasina karşın bankanizda staj yapmak, kendimi gelistirmek, is deneyimi kazanmak istiyorum . Ankara subelerinin hepsinde calisabilirim. Gereginin yapilmasini arz ederim.

 48. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi iktasat 3.sinif ögrencisiyim.Bankacılik alaninda kendimi geliştirmek istiyorum.Kahramanmaraş/merkez ve Kahramanmaraş/Afşin şubelerinde çalisa bilirim.Gereginin yapilmasini arz ederim.

 49. çukurova üniverstesi iktisat 2.sınıf ögrencisiyim kendi mi geliştirmek istiyorum deneyim kazanmak istiyorum adana ceyhan şubenizde çalışmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim

 50. merhaba Giresun Üniversitesi İktisat Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim staj zorunluluğum olmamasına rağmen staj yapmak istiyorum deneyim sahibi olabilmek için İzmir/Torbalı şubelerinizde.Gereginin yapılmasını arz ederim .

 51. Merhaba ben İZMİR GAZİEMİR TİCARET MESLEK LİSESİ 4. sınıf muhasebe bölümündeyim. 2014/2015 ÖĞRENİM yılı staj görevimi sizin bankanızda menderes şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılması arz ederim. Teşekkürler.

 52. Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim

 53. İyi günler.
  Harran üniviersitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi iktisat 4.sınıf öğrencisyim iş hayatımda da iş bankasında çalışmak istiyorum iş deneyimi kazanıp iş hayatında daha tecrübe kazanmak için İş Bankasın da staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim…

 54. iyi akşamlar
  HARRAN ÜNİVESİTESİ İİBF KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM .İŞ DENEYİMİ KAZANMAK VE SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İÇİN STAJ YAPARAK DENEYİM KAZANMAK İSTİYORUM.BİLGİNİZE.

 55. mrb ben bitlis eren ünv. banka ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim bitlis iş bankasında staji yapmak istiyorum gereği yapılmasını arz ederim

 56. Merhabalar, İstanbul Gazi Osman Paşa’da oturuyorum İstanbul ya da Türkiye’nin herhangi bir yerinde İş Bankası ailesi içerisinde stajımı gerçekleştirmek istiyorum. Eğer buradan e-mail ile dönüş yapıyorsanız en kısa sürede e-mail mesajınızı bekliyorum. İyi çalışmalar.

 57. iyi günler.. Ben Giresun üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.diploma notu ortalamam 3.00 üzerinde ve İş Bankası bünyesi altında stajımı yapmak istiyorum.Gereginin yapılmasını arz ederim..

 58. Merhaba,ben KIRŞEHİR Ahi Evran Üniversitesi İBBF fakültesi iktisat bölümü 3.sınıf ögrencisiyim staj zorunluluğum yok fakat,ben kendimi geliştirmek ve deneyim sahibi olmak istiyorum ortalamam 3’ün üzerindedir yaz stajımi bankanizda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 59. çankırı karatekin üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim zorunlu stajım nedeniyle yaz döneminde bankanızda staj yapabilmem için gereğini arz ederim.

 60. Merhabalar;
  Ben Giresun Şebinkarahisar MYO Bankacılık ve Sigortacılık son sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi zorunlu 20 günlük stajımı bankanızın Körfez/ KOCAELİ şubesinde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 61. MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 62. MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım. yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 63. MERHABALAR
  BEN MARMARA ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 1. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA YAŞIYORUM. STAJ ZORUNLULUĞUM YOK FAKAT BEN KENDİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN ANADOLU YAKASINDAKİ ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE MÜMKÜNSE SÜREKLİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
  GEREĞİNİ SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

 64. Merhabalar
  Balıkesir Üniversitesi Çiftanadal 3.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı İş Bankası ailesinde yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.
  İyi çalışmalar

 65. MERHABALAR
  GALATASARAY ÜNIVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ZORUNLU YÖNETİM STAJIMI İŞ BANKASI AİLESİNDE YAPMAK İSTİYORUM.
  BİLGİLERİNİZE ARZ EDERIM.
  İYİ ÇALIŞMALAR

 66. Merhabalar ben Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi Maliye bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemimi en iyi şekilde değerlendirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum
  tercihen İzmir ama Bursa da da yapabilirim.Şimdiden teşekkür ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 67. merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 68. Çankırı Karatekin Üniversitesi Ballıca M.Y.O Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1. sınıf öğrencisiyim üniversite gereğince yapılması zorunlu olan staj programımı firmanızda deneyim kazanarak yapmak istediğimi bildiririm.

  Gereğinin yapılması arz ederim.

 69. Marmara Üniversitesi iktisat fakültesi iktisat bölüü 3.sınıf öğrencisiyim İstanbul’da yaşıyorum herhangi bir şubenizde staj görüp kendimi geliştirmek istiyorum.

 70. Edirne Trakya Üniversitesi 4. sınıf Bankacılık bölümü öğrencisiyim Lüleburgaz yaşıyorum Herhangi bir şubenizde staj görüp kendimi geliştirmek istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*