İş Bankası Staj Başvurusu 2017

İş Bankası staj başvurusu başlıyor!

İş Bankası’ta staj imkanı için öğrenciler İş Bankası’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. İş Bankası staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Türkiye’ nin en eski bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası her geçen gün yeni çalışma arkadaşlarını işe alarak bünyesinde daha çok personel çalıştırmayı ve daha fazla büyümeyi hedeflemektedir.

Bankacılık sektöründe çalışanların iş başvurusu yapmalarının faydalı olacağını düşündüğüm bir firma olan İş Bankası staj başvurusu konusuna da özenli bir şekilde yaklaşmaktadır. Staj başvurusu konusunda ücret dahil istenilen her bilgiyi iş bankasının internet sitesi ve insan kaynaklarından rahat bir şekilde alabilirsiniz.

İş Bankası’nın Bazı Önemli Kriterleri

Staj yapacak kişiler üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinde eğitimlerine devam ediyor olmaları gerekmektedir. Köklü bir firmada çalışacağının bilinci ve disiplininde olan bir birey olmalısınız. Teknolojiye yakın hatta teknolojiyle iç içe olmalısınız. Gelişime açık bir birey olmalısınız.

İş bankası insan kaynakları ekibinin oldukça başarılı olduğunu internet sitelerinin insan kaynakları sayfasından görmemiz mümkündür. Marka adını her şeyin üstünde tutan İş Bankası staj başvurusu yapacak adayları kendi bünyesi altında yetiştirip ülkeye ve iş bankasına yararlı birer bankacı olmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Genel Koşullar

Türkiye İş Bankası genel işe alım koşulları:

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Bunlar dışındaki alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir. Alım sınavlarımızı takip etmek için duyuru listemize üye olabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ

Bankamıza tüm iş başvuruları sitemizdeki iş başvuru formundan yapılmaktadır. Başvuru ile ilgili soru ve önerileriniz için tıklayınız.

Staj başvuruları ne zaman açılacak?

Başvuru sayısı çok yüksek olduğu için staj başvuruları ile ilgili belirlenmiş bir tarih aralığı bulunmamaktadır. Başvurular açıldığında haberdar olmak istiyorsanız duyuru listemize üye olmak için tıklayın. 

 

Aramalar: , , ,

 

More Posts in Staj Başvurusu

 
 

Paylaş 
 
 

78 Comments

 • zakir soydan

  merabalar ben Erzincan Üniversitesi kemah myo da bankacılık ve sigortacılık 2. öğrencisiyim. Haziran ayında yapılacak zorunlu stajımı adanada yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz edrim.

 • Alperen Yıldız

  Çankırı Karatekin Üniversitesi Ballıca M.Y.O Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1. sınıf öğrencisiyim üniversite gereğince yapılması zorunlu olan staj programımı firmanızda deneyim kazanarak yapmak istediğimi bildiririm.

  Gereğinin yapılması arz ederim.

 • fatih çelik

  Marmara Üniversitesi iktisat fakültesi iktisat bölüü 3.sınıf öğrencisiyim İstanbul’da yaşıyorum herhangi bir şubenizde staj görüp kendimi geliştirmek istiyorum.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir