İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB Staj Başvurusu 2019

TEB İş Başvurusu

TEB firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. TEB yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda TEB iş ilanları mevcuttur.

TEB staj başvurusu yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası gelişiminizi sağlayacak en iyi iş yerleri arasında yer almaktadır. Personel alımlarını titiz bir şekilde yapmaktadır. Genel itibari ile bakıldığında üniversite 3. ve 4. Sınıfta okuyan öğrenciler tercih edilmektedir. Bankalarda kendini yetiştirmek isteyen ve bu alan içerisinde büyümek isteyenler için TEB’de çalışmak çok büyük bir avantaj haline gelmektedir. Office programlarının en iyi şekilde biliniyor olması büyük bir önem taşımaktadır.

TEB staj başvurusunu internet üzerinden ya da şahsi olarak yapabilme şansına sahip olmaktasınız. Her birimde çalışacak olan kişilerin özellikleri farklılıklar göstereceğinden en uygun departmanın hangisi olacağını düşünüp başvurunuzu yapmalısınız. İşçi alımı ihtiyaçlar dahilinde yapılmakta ve bireylerde aranan kriterler belirlendikten sonra iş ilanları yayınlanmaktadır. Sizde en uygun olan departmana mutlaka iş başvurusu yapmalısınız. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız seçeceğiniz iş yerinin de yetiştirme kapasitesini göz önünde bulundurmalısınız. Size sunacağı bilgilerin sizin için ilerleyen zamanlarda da kullanılabilir olması gerekmektedir. Bu şekilde de kariyeriniz için ilk adımı atmış oalcaksınız.

57 Yorum

 1. Serap Şahin 22 Mart 2014

  Sunduğunuz imkanlardan faydalanabilmek ve gelecelteki kariyerim için iyi bir başlangıç yapmak isterim.

 2. büşra karakoç 24 Mart 2014

  merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 3. BİLGEN DOĞAN 5 Nisan 2014

  MERHABALAR BEN SAMSUN ONDOKUZMAYIS ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.3 AY SONRA MEZUN OLACAĞIM.ŞAHSİ İSTEĞİM DOĞRULTUSUNDA KENDİMİ GELİŞTİRMEK ADINA BANKANIZIN SİNOP ŞUBESİNDE YAZ STAJI YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 4. EMİRE 10 Nisan 2014

  Merhaba.Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi 3.sınıf iktisat öğrencisiyim. Zonguldak’ta ikamet etmekteyim. Bölümümde zorunlu staj yok. Kendimi geliştirmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla.

 5. Ümran SEMERCİ 11 Nisan 2014

  Merhaba;
  Ben Ümran SEMERCİ. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Balıkesir’de ikamet etmekteyim.bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatı görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Balıkesir, Balıkesir Çarşı veya Edremit şubelerinizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 6. Şehriban ÖZOĞLU 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın adana şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 7. Leyla KARATAŞ 13 Nisan 2014

  merhaba adıyaman üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi bankanızın gaziantep şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 8. Gizem ZEYREK 16 Nisan 2014

  Merhaba. Çukurova Üni. bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Mersin Merkez şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

 9. Tuğçe Karagöz 16 Nisan 2014

  MERHABA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2. SINIF ÖĞRENCİSİYIM 18.08.2014 06.09.2014 TARİHLERİ ARASINDA ZORUNLU STAJIMI ANKARA/SİNCAN ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM GEREGINI ARZ EDERİM

 10. ilker gök 17 Nisan 2014

  ÇUKUROVA ÜNİ.BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1,SINIF ÖGRENCİSİYİM 16 HAZİRAN-13AGUSTOS DÖNEMLERİ ARASI ZORUNLU YAZ STAJIMI ADANA ŞUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPMAK İSTİYORUM.

 11. büşra emine yılmaz 18 Nisan 2014

  merhaba ben istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim. gaziosmanpaşada oturuyorum.zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim

 12. YEŞİM KELEŞ 19 Nisan 2014

  merhaba ben kocaeli üniversitesi bilgisayar mühendsiliği 3.sınıf öğrencisiyim .zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim

 13. HÜLYA GÖKMEN 21 Nisan 2014

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.Şimdiden teşşekkür ediyorum.

 14. Hakan YILMAZ 21 Nisan 2014

  Merhaba. Çankırı Karatekin Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı istanbul esenyurt ve çevresindeki şubelerinizden herhangi birinde stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum

 15. Meltem ALTINTAS 22 Nisan 2014

  BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SON SINIF ÖGRENCİSİYİM USAK SUBENIZDE STAJ YAPMAK ISTIYORUM BILGILERINIZI ARZ EDERIM

 16. Gözde Yıldızçoban 22 Nisan 2014

  Merhaba. Ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz zorunlu stajım var. Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki şubenizde staj yapmak ister, gereğini arz ederim.

 17. Elif Aydemir 22 Nisan 2014

  Merhaba ben Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bu yaz ki zorunlu stajımı Bartın ilindeki şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 18. SEMRA AKTAŞ 23 Nisan 2014

  MERHABA;
  BEN SEMRA AKTAŞ.İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MYO. BANKACILIK VE SİĞORTACILIK BOLUMU 2. SINIF OGRENCİSİYİM. ZORUNLU STAJ BASVURUSU VE SONRASINDA TAM ZAMANLI CALIŞMAK İÇİN İSTNBUL VEYA BURSA DA MERKEZ SUBELERINIZDE ACIK POZISYONLARDA BANKA VE SIGORTA DALINDA STAJ VE TAM ZAMANLI CALISMAK İSTERİM.BİLGİ İÇİN TEL NO:05369862355
  İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 19. GÜLŞAH YÖNDEMLİ 23 Nisan 2014

  Merhaba, ben GÜLŞAH YÖNDEMLİ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İBBF FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın ANKARA/KEÇİÖREN YADA BATIKENT şubesinde kendimi geliştirmek ve deneyim kazanmak için yapmak istiyorum
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. MUSTAFA 25 Nisan 2014

  Merhaba ben Dumlupınar Üniversitesi Gediz Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 21. güler 25 Nisan 2014

  merhaba mersin ünversıtesı bankacılık ve sigortacılık mezunuyum aynı zamanda acıkögretımde ıktısat okumaktayım kendımı gelıştırmek adına bankanızda staj yapmak ıstıyorum saygılar.

 22. Merve ÜRKMEZ 25 Nisan 2014

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 23. seda 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 24. Tuğba ÇAKMAK 30 Nisan 2014

  Ben Muğla Sıtçı Koçman Üniversitesi 3. sınıf İşletme öğrencisiyim .Yaz döneminde Muğla merkez şubenizde staj yapıp bu deneyinimi kazanmayı çok istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim .

 25. SABRİYE 30 Nisan 2014

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM

 26. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim TEB stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .TEB ailesinden biri olmak bana onur ve mutluluk verir.Gereginin yapılmasını arz ederim .

 27. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim TEB stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .TEB bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:[email protected]

 28. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde bankacılık ve finans okuyorum denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 29. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 30. Tuğçe Kart 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben Afyonkocatepe Üiversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı KONYA\AKŞEHİR şubenizde yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 31. Yasemin Kayaş 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben Afyonkocatepe Üiversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı ANKARA\ÇANKAYA şubenizde yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 32. gizem yavaş 6 Mayıs 2014

  bülent ecevit üniversitesinde iktisat bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. stajımı istanbul avrupa yakasında herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum.

 33. Cüneyt ACAR 7 Mayıs 2014

  Çankırı karatekin üniversitesi meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık bölümünde 1.sınıf okuyorum.Yaz dönemi stajımı ZONGULDAK/ALAPLI şubenizde yapmak istiyorum.

 34. Gamze 11 Mayıs 2014

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 35. Büşra 12 Mayıs 2014

  Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Gelendost Meslek Yüksek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

 36. Mine GÜLKAYA 13 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 37. mehmet özdemir 16 Mayıs 2014

  mrh ben mehmet özdemir 2 yıldır ğüvenlik işe ile uraşiyorum boy 1.78 kilom78 istanbul şubenizde ğüvenlik oralakak çalişmak istiyorum gereğinin arz ederim tel 0543 826 29 36

 38. fatma didem 18 Mayıs 2014

  merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 39. nesrin 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  Ben Sakarya üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 40. Rıdvan ASLAN 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 41. Gamze Açıkgöz 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 42. Havva NUR 25 Mayıs 2014

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.MERSİN/Silifke şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 43. Rabia ARSLAN 29 Mayıs 2014

  Merhaba Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT bölümü 1. sınıf öğrencisiyim kendimi geliştirmek ve bankanızın tecrübelerinden yararlanmak için ilk stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum. Manisa da ikamet etmekteyim. Manisa da herhangi bir şubenizde veya İzmir Aliağa şubenizde staj yapabilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 44. Cihat Samet ŞANLI 29 Mayıs 2014

  İstanbul ( YTÜ ) Yıldız Teknik Üniversitesi iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 45. KADER ELMACI 1 Haziran 2014

  TİCARET MESLEK LİSESİ SİGORTACILIK VE BANKACILIK ÖĞRENCİSİYİM 2014/2015 ÖĞRENİM YILINDAKİ STAJIMI SİZİNLE TAMAMLAMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 46. KADER ELMACI 1 Haziran 2014

  TİCARET MESLEK LİSESİ SİGORTACILIK VE BANKACILIK ÖĞRENCİSİYİM 2014/2015 ÖĞRENİM YILINDAKİ STAJIMI SİZİNLE TAMAMLAMAK İSTİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 47. MUSTAFA 21 Haziran 2014

  MERHABA BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDE OKUMAKTAYIM. 4.SINIFA GEÇTİM MALATYA DA HERHANGİ BİR ŞUBENİZDE GÖNÜLLÜ OLARAK STAJ YAPMAK İSTİYORUM. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM. TEŞEKKÜRLER… 05512127887

 48. leman 27 Haziran 2014

  Meraba. Afyon Kocatepe Üniversitesi istatistik bölümünde okumaktayım. 3 sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Onun dışında bankacılık ve sigortacılık bölümündede okuyorum. akşehir şubenizde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 05315681273

 49. merve demirhan 27 Haziran 2014

  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM KAYSERİ MERKEZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 50. Nurşah Tutma 30 Haziran 2014

  Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim).2. sınıfı Hacettepe Üniversitesinde okudum.(Farabi ile) Bankanızda isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek, iş hayatını tanımak ve deneyim kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Kahramanmaraş/Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 51. şeyda arslan 3 Temmuz 2014

  merhaba.atatürk üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim (4.sınıfa geçtim)hatay iskenderunda ikamet ediyorum .deneyim kazanmak ,kendimi yetiştirmek,iş hayatını ögrenmek için iskenderun şubelerinizin birinde staj yapmak istiyorum .gereginiin yapılmasını arz ederim.

 52. Emine Çolak 11 Temmuz 2014

  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi iktisat bölümü 4.sinif ögrencisiyim.Bankacılik alaninda kendimi geliştirmek istiyorum.Kahramanmaraş şubenizde çalismak istiyorum.Gereginin yapilmasini arz ederim.

 53. özlem 17 Temmuz 2014

  bankacılık alanında gelişmek istiyorum inşaallah fayda verir..

 54. Ayşe ÇİÇEK 14 Ağustos 2014

  Merhaba ben İnönü Üniversitesi İBBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya’daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 55. ipek 25 Nisan 2015

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ SOSYALBİLİMLER MYO İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı ADANA/SEYHAN şubesinde yapmak istiyorum gereğin yapılmasını arz ederim.

 56. Şule DEĞDİ 10 Ağustos 2015

  Merhaba
  İstanbul/Beykoz ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ bilgisayar web tasarımı bölümü 4.sınıf öğrencisiyim 2015/2016 dönemi zorunlu staj görevimi bankanızda yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 57. elvan parlak 20 Nisan 2016

  Ben bılecık seyh Edebali pazaryeri meslek yüksekokulu 1.sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim bankanızın Balıkesir subesinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir