Vakıfbank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1954 yılında kurulan Vakıfbank, Türkiye’de aktif bankalar arasındadır. Kurum, ihtiyaçlarını göz önünde göz önünde bulundurarak, dönem dönem Vakıfbank iş ilanları belirler. Adaylar, kendi sitesi üzerinden üzerinden erişilebilecek özgeçmiş doldurarak, Vakıfbank iş başvurusu yapar. Gerekli başvurular ardından sonuçlar, Vakıfbank insan kaynakları tarafından adaylara bildirilir.

Vakıfbank Personel Alımı Yapacak

Vakıfbank, kurumun ihtiyaçlarına göre dönem dönem personel alımları yapıyor. Banka kapsamına girerek çalışmak isteyenler, kendi sitesi üzerinden özgeçmiş doldurabilmekte.

Vakıfbank bir açık olduğunda ya da personel almaya karar verdiğinde, bunu ilanla belirtir. 28 Aralık 2020 – 8 Ocak 2021 tarihleri arasında başvuru alındığı bilinmektedir. Eğer bu ilana başvuru yapmışsanız, sınava girme hakkınız vardır.

Kurum kapsamında çalışmak istiyorsanız, ilanları düzenli kontrol etmeniz gerekir. Başvuru tarihleri geçince, fırsat da kaçar. Dolayısıyla yukarıda bahsettiğimiz ilan artık güncel değildir. Bunları kaçırmak, bir sonraki tarihi beklemenize neden olur.

Bunu önlemek ve kaçırmamak için, duruma hassasiyet gösterilmelidir. Sitemiz, bu konuda güncel incelemeler yaparak, adaylar ile paylaşır. Vakıfbank, sektörel ücretler ve günün şartlarını göz önünde bulundurarak, yeni alınacak personelin ücretlerini belirler.

Bankanın mevcut personelinin ücretleri ile tazminatları Toplu İş Sözleşmesi’ne uygundur. Bunun haricinde aylık ücret tutarında yılda dört ikramiye vardır. Altı ayda bir kez performans primi mevcuttur. Vakıfbank, çalışanlarına daha pek çok fırsat tanır.

Vakıfbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Kurumda bir gereksinim olduğunda banka, gerekli ilanları yapacaktır. Dolayısıyla başvurmak isteyen adaylar, güncel takip etmelidir. İlan açıklandığı zaman hangi pozisyona alım olacağı, kişilerin sahip olması gereken nitelikler, görev ve sorumluluklar da ayrıntılanacaktır.

Eğer staj başvuruları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru adresine ulaşmak istiyorsanız, https://www.vakifbank.com.tr/staj-seferberligi-duyurusu.aspx?pageID=3979 adresi kullanılabilir. İş başvuruları ise https://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127 linki kullanmanız gerekir.

Ardından  “özgeçmişinizi buradan oluşturabilirsiniz”  linkine tıklayıp, https://kariyer.vakifbank.com.tr/ adresine ulaşmanız gerekir. Sonrasında ise kullanıcı adı-şifreniz yoksa, bir tane oluşturup girmeniz gerekir. 

Vakıfbank İş Başvurusu ve İş İlanları

Vakıfbank, secretCV, kariyer.net ve yenibiris.com üzerinde şu ilanları bulundurur;

 1. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Vakıfbank müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 2. Enparacom Çözüm Merkezi Müşteri Danışmanı (secretCV): Telefonda iletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, Vakıfbank başvurup, mükatta elenmemiş adaylar talep edilmektedir. Bunların dışında maddeler de bulunur. Çağrı merkezi asistanı / müşteri temsilcisi pozisyonudur.
 3. Enparacom Saha Müşteri Danışmanı (secretCV): Saha danışmanı / saha satış pozisyonudur. Adayların pozitif ve güler yüzlü, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, ehliyeti olan ve araç kullanabilen, seyahat engel bulunmayan adaylar talep edilmektedir. Yetenek ve uzmanlıkları açısından farklı maddeler de vardır.
 4. İstanbul Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı (secretCV): Çağrı Merkezi Müşteri temsilcisi / Müşteri danışmanı pozisyonudur. Yetenek ve uzmanlık bakımından müşteri odaklı, düzgün diksiyonlu, ikna yeteneği ve iletişimine güvenmek gibi maddeler vardır. 
 5. Güvenlik Görevlisi: Vakıfbank banka şubeleri içerisinde bulunan Vakıfbank çalışanları veya diğer Vakıfbank müşterilerinin olası güvenlik sorunları.
 6. Bireysel Saha Satış Temsilcisi (secretCV): Yetenek ve uzmanlıklar bakımından ekip çalışmasına yatkın, müşteri odaklı, iletişim ve ikna becerisi yüksek, satış üzerine kariyer hedefleme gibi özellikler aranır. Ancak bunlarla sınırlı değildir. Müşteri temsilcisi / bireysel satış temsilcisi pozisyonudur.
 7. Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi (yenibiris.com): İlgili müşterilere geri kazanım ve aktivasyonu gerçekleştirmek, müşterilerin belirttiği şikâyet ve taleplerin neticeleri üzerine onları bilgilendirme gibi görevleri vardır.
 8. Tele Satış Temsilcisi (yenibiris.com): Potansiyel ya da mevcut müşterileri arayarak, ürün satış ve tanıtımını yapar. Tele Satış Birimi’nde görev alır. İş tanımları ve istenen nitelikler bakımından çeşitlidir.
 9. Genel Başvuru (yenibiris.com): Genel başvuru ilanıdır.
 10. Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi (kariyer.net): Segment ve banka stratejileri kapsamında potansiyel ve mevcut özel bankacılık müşterilerine hizmet ile ürün tanıtımı yapmakla görevlidir. İş tanımı arasında farklı maddeler de vardır.
 11. Akreditif ve Harici Garantiler Yetkilisi (kariyer.net): İlgili konusuyla alakalı gelişmeleri ve mevzuatı takipte bulunmak, uygulamaya koymak da dahil olmak üzere pek çok tanımı bulunmaktadır.
 12. Nakit Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı (kariyer.net): KTB analitik altında görev alarak, öncelikli şekilde Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret bünyesinde meydana getirilen pazarlama stratejisi ile ürün geliştirme süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla geniş bir iş tanımı bulunur.
 13. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Vakıfbank Banka Sınavları

Vakıfbank banka sınavları, iş ilanlarına göre belirlenen tarihlerde yapılır. Dolayısıyla adaylar, Vakıfbank’ın kendi sitesinden tarihleri kontrol etmelidir. İlan yayınlandığı zaman sınav detayları da alınacaktır.

Adaylar, öncelikle yazılı sınava girer. Burada genel kültür, alan bilgisi, İngilizce ve genel yetenek üzerine sorular vardır. Başarılı olmak için en az 70 alınmalıdır. Böylece sözlü sınava girme hakkı elde edilir.

99 yorum

 1. 09.09.93 dogumluyum.Mersinde ikamet ediyorum.Dumlupinar universitesi lojistik bolumu mezunuyum.Egitimime Anadolu Universitesi AOF’nde isletme bolumunu okuyarak devam etmekteyim.Bolumume uygun pozisyonda sizin gibi basarili bir bankayla calismaktan mutluluk duyarim.

  İyi calismalar..

 2. Kastamonu unıversıtesı ınsan Kaynakları Yönetımı bölümünden bu yıl mezun oldum. Anadolu Ünıversıtesı Çalışma Ekonomısı ve Endustrı İlişkileri 3 sınıf ogrencısıyım aynı zamanda.Bölümüme uygun ya da herhangı boş bir pozısyonda, ve sızn gıbı basarılı bır bankayla çalışmaktan onur duyarım. teşekkurler.

 3. mrb.88 doğumluyum,lisans mezunuyum.office programlarına hakimim,bankacılık alanına ılgı duymakta ve kendimi bu meslekte geliştrirmek istiyorum.Verecegınız bir sansla kendımı gösterme fırsatı bulacağım.Şimdiden tesekkürler..
  iyi çalışmalar..

 4. MERHABA BEN FERİT ACAR 1982 ERZURUM DOĞUMLUYUM.LİSE MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPTIM SİLAHLI ÖZEL KİMLİĞİMİ 2005 TE ALDIM. 9 YILLIK TECRÜBEM VAR SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİYİM 1.75 BOY 60 KİLO FİZİKİ GÖRÜNÜMÜM İDEAL, DİKSİYONUM GÜZEL,İNSANLARLA İLETİŞİMİM GAYET GÜZEL,İŞİMDE HER ZAMAN CİDDİYET İLK ÖNDEDİR.İŞİMDE BAŞARILI OLACAĞIMA İNANIYORUM.BANKANIZDA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.GSM NO 05372892500

 5. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

 6. merhabalar 01.01.93 dogumluyum.Ankara da ikamet ediyorum.Anadolu universitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünu okuyorum.Bolumume uygun pozisyonda sizin gibi basarili bir bankayla calismaktan mutluluk duyarim.
  İyi calismalar..

 7. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 8. şu ana kadar kimse bana imkan vermedi annem babam da dahil imkan verseler yemin ederim dünyayı değiştireceğim lütfen bu imkanı siz verin dünyayı değiştirebileceğimi size kanıtlayayım Anadolu üniversitesinde okuyorum bana karşı olanlarla özellikle annemle babamla çevremle azimle savaşıyorum ve inatla savaşmaya devam edeceğim

 9. merhabalar ben 2011 eskişehir anadolu üniv.4 yıllık işletme bölümü mezunuyum.8 yıllık muhasebe bürosu tecrübem var.bankanızın bünyesinde çalışmak istiyorum.Benimle çalışmaya varmısınız?

 10. merhabalar işletme önlisans mezunuyum.açık ögretim 3. sınıftan devam ediyorum istanbul da oturuyorum 1 yıllık muhasebe bürosunda çalışmışlığım var bankanızla çalışmak istiyorum.

 11. silahlı özel güvenlik görevlisiyim. Kamuda 6.5 yıl silahlı özel güvenlik olarak çalıştım. Kdz Ereğli ve Alaplıda açılırsa çalışmak isterim 1.79 boy kilo 82 0537 771 09 13

 12. 10yıllık silahlıkimliğimvar giresunsubesinde geciciolarak güvenlikizindeğiştiriciolarakcalıştım yeniacılacak şubenizdesizlerlecalışmaktan onurduyarım

 13. Merhaba.Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü mezunuyum.Gazi Üniversitesi Atatürk MYO İşletme bölümünü bitirdim.13.08.1989 doğumluyum.Bankacılık sektöründe çalışmayı çok istiyorum.Bana bir şans vermeniz halinde uzun soluklu olarak kariyerimi bankanızda devam ettirmek istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.Bilgilerinize.

 14. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 15. mrb.işletme lisans mezunuyum.13.07.1986 doğumluyum.çağrı merkezi eğitimim var.bankacılık sektöründe çalışmak ve kariyerimi bu yolda çizmek istiyorum.teşekkürler

 16. Merhaba 23 yaşındayım cukurova üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum ücüncü sınıftan işletme okumaya devam edecegim sizinle cok calısmak istiyorum teşekkürler

 17. Merhaba. Uludağ üniversitesi maliye mezunuyum. Bilgisayar sertifikam var. Lüleburgaz da yaşıyorum. Bankacılık sektöründe kendimi geliştirmeyi hedefliyorum. Sizinle çalışmayı çok istiyorum çünkü işe çok ihtiyacım var. Lütfen Lüleburgaz da açılacak 2. şubeniz için beni değerlendirmeye alın. Şimdiden teşekkürler.

 18. Merhaba , Endüstriyel otomasyon mezunuyum . 14/02/1989 Ceyhan doğumluyum . Kariyerimi Bankacılık sektöründe geliştirmek istiyorum. VAKIFBANK’a çok yararlı olacagımı düşünüyorum , Şimdiden teşekkürler

 19. Merhabalar (1999)dan bugüne özel güvenlik olarak çalışmaktayım silahlı kimlik belgem var ayrıca (c)sınıfı ehliyetim var şehirler arası sirketimizin misafirlerini taşıyorum işimi deyiştirmek istiyorum sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım saygılar k.maraş merkez 05423148992

 20. Merhaba 11.01.1990 doğumluyum. Karaelmas ünvt. İşletme Yönetimi ön lisans mezunuyum.Anadolu ünvt. işletme fakültesi lisans mezunuyum.Haziran ayında Dumlupınar ünvt. Sigortacılık ve Risk Yönetimi lisans mezunu olmaktayım. Borsa, ingilizce ve diksiyon( Cem Öğretir ) sertifikalarım mevcut. BES sertifikası ve Segem sertifikalarını almaya hazırlanıyorum. Sizinle çalışmaktan gurur duyarım.Saygılarımla…

 21. Fırat üniversitesi fen ve Teknoloji öğretmeniyim bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Mersin de yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum vakıfbanklı olursam ayrıcalıklı olacağımı düşünüyorum

 22. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 23. Merhaba. Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum.Ağrıda ikametgah etmekteyim 14.10.1989 doğumluyum.Bankacılık sektöründe kendimi geliştirmeyi istiyorum VAKIFBANK’a yararlı olacağımı düşünüyorum.5066796592

 24. Slm ben ankara keçiörende ikamet etmekteyim
  6 yıllık güvenlik iş tecrübem ve e sınıf ehliyetim mevcut
  sizinle çalışmak beni onurlandırır saygılarımla
  Tel 0546 606 98 93

 25. İyi Çalışmalar AYDIN / NAZİLLİ de ikametgah ediyorum.1984 Doğumluyum.Silahlı özel güvenlik sertifikam var B-A2 ehliyetim var.Ayrıca bilgisayarlı muhasebe biliyorum eta,vega,netsis muhasebe proğramlarını kullanıyorum.

 26. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 27. merhaba ben akdeniz üniversitesi maliye bölümünden bu yıl mezun olacagım ve kariyer hayatıma bankanızda başlamak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum bu işe cok ihtiyacım var.

 28. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 29. Hayırlı akşamlar..İsmim Şükran Alkan.Mardin Nusaybinde ikame ediyorum.İşletme önlisans mezunuyum.işletmen serftikam var.lütfennn işe ihtiyacım var..0542 224 3928

 30. Düzce Üniversitesi Turizmişletmecliği ve otelcilik mezunuyum bankacılık sektorunde calısmak istiyorum Aydı da yasıyorum yapabileceğim en iyi işlerden biri oldugunu düşünüyorum Söke bolgelerinde cok daha etkılı olabılırım tel: 0542 589 92 40

 31. 4 Yıllık işletme mezunuyum. bu yıl yüksek lisans olarak devam edeceğim.kariyer hayatıma bankanızda devam etmek istiyorum sızn gıbı basarılı bır bankayla çalışmaktan onur duyarım.Ayrıca hem bilgilerimi deneyimlerimi paylaşmak hemde yeniliklere açık olacağımı bilmenizi isterim.Tel: 05465891377

 32. öncelikle merhaba.ben anadolu ünv. iktisat fakültesi kamu yönetimi lisans mezunuym.askerliğimi yaptım ,bilgisayar sertifikam,silahlı özel güvenlik sertifikam,d sınıfı ehliyetim var.ya bunları söylememe gerek var mı bilmiyorum ama yinede söyleyeyim. okul öncesi ve makina bakım onarım sertifikam da var.hatay dörtyolda ikamet ediyorum.Gerçekten sizlerle birlikte bankanızda çalışmayı çok istiyorum.şimdide teşekkürler.TEL:0506 524 54 62

 33. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 34. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 35. bankanızın balıkesir gönen şubesinde temizlik ve çay servisinde çalışmak isterim gerektiğinde referans verebilirim .başka bir bankanın temizlik işlerinde joker olarak çalıştım bilgilerinize saygılarımla 0532 284 2002

 36. Merhaba ben mustafa kemal üniversitesi bankacilik ve finansman mezunuyum..21yasindayim.. ikna kabiliyeti konularinda seminerlere katilmis olup insan iliskilerinde yetenekliyimdir..
  Sizinle calismak isterim..
  Simdiden tesekkurler.

 37. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 38. Merhaba ben Çağ Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum.Bilgisayar sertifikam ve Sermaye Piyasası ile ilgili sertifikalarım bulunlaktadır.Sizinle çalışmaktan memnun olurum.

 39. işletme mezunuyum ıngilizce biliyorum mebden onaylı bilgisayar sertifikam var e sınıfı ehliyetim var iş falanda istemiyorum insanların duygularını somurmekten başka bir işiniz yok saygılar

 40. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezynuyum.Türkiye’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Bilgisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 41. Adnan menderes üniversitesi uluslararası ilişkiler mezunuyum. Bankacılık alanında kariyer yapmak istiyorum. Bilgisayar sertifikam var. Sizinle çalışmak istiyorum saygılar.

 42. Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunuyum. Bu yıl mezun oldum.Deneyimim yoktur. Ama özgüvenim var.Bilgisayar ve diksiyon sertifikam vardır.Bankacılık sektöründe çalışmayı çok istiyorum. Sizinle çalışmak ve kariyer hedeflemek istiyorum. Teşekkürler.

 43. İyi günler. Ben 23 yaşında, KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümü mezunuyum, açık öğretimden de Kamu Yönetimi Bölümüne devam edip 4 yıllığa tamamlayacağım. Bankanızda bana uygun pozisyonlarda çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 44. Konya selçuk Üniversitesi Maliye mezunuyum. Dışarıdan bölümümü devam ettiriyorum.bankanizda çalışmak istiyorum. 16.12.1993.doğumluyum. 05 41 381-1699 şimdiden teşekkür ederim.

 45. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 46. Anadolu Üniversitesi 2014 yılı iktisat fakültesi mezunuyum.Babam mali müşavir oldugundan ortaokul yıllarından itibaren tatillerde çalıştıgımdan ileri derecede muhasebe bilgim var.Bende bundan sonraki iş hayatıma sizin bankanızla çalışarak devam etmek isterim.Saygılarımla.

 47. iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.

  Düzenli ve planlı çalışmayı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 48. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 49. selam ben izmir de yaşamaktayım 7 yıldır özel güvenlik (silahlı) hastane de calışıyorum.sertifikalarım (bilgisayar,ön muhasebe,tıbbi sekreter,veri kayıt,silahlı özel güvenlik sertifikası,telsiz operatörü bol servisim,ve ( b )sınıfı ehliyetim var sizlerle ne iş olursa çalışmak istiyorum.saygılarınıza arz ederim.

 50. Slmlar istabul Ümraniye deyim.. Üniversite mezunuyum 10 yıl ücretli öğretmenlik yaptım.silahlı güvenlik sertifikam ve kimliğim var.. Boyum 1.85 kg 77.. Diksiyonum ve insanlar la iletişimim gayet iyi..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*