Vakıfbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2024

Vakıfbank güvenlik görevlisi personel alımı, Vakıfbank’ın Türkiye genelinde yeni açacak olduğu şubeler ve personel açığı olan şubeler için yapılır. Vakıfbank, bünyesinde güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin Vakıfbank resmi web adresinden genel başvuruda bulunmaları gerektiğini ifade etmiştir. Türkiye genelindeki şubelerinde bir pozisyon açığı oluşması halinde bu başvuruları değerlendirmeye alır.

Vakıfbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Vakıfbank’ta Güvenlik Personeli Olarak Çalışmak

Vakıfbank güvenlik görevlisi kadroların yer alanlar, Emekli Sandığı kapsamında bankanın anlaşmalı olduğu tüm hastanelerde ücretsiz sağlık hizmeti alma hakkında sahiplerdir. Güvenlik görevlilerinin sağlık hizmetleri, Vakıfbank Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı adı ile kuruluşu yapılan özel sandıkça karşılanır.

Diğer yandan bakmakla yükümlü oldukları yakınları da sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanırlar.

Vakıfbank güvenlik görevlileri mesleğe yeni başlıyorlarsa ortalama 3.200 TL’den başlayan maaşları alırlar. Çalışılan şubenin konumuna, yoğunluğuna ve iş deneyimine bağlı maaşlar değişir. Mevcut güvenlik görevlilerinin maaşları, Toplu İş Sözleşmesi’ne uygun olarak belirlenir.

Diğer yandan Ocak, Nisan, Temmuz, Ekim aylarında ise yılda 4 kez ikramiye ödemesi alınır. Yıl içinde bir haftalık ücretsiz izin hakkı bulunur ve çalışan ailesi ile birlikte Haziran ve Eylül aylarında Ayvalık Vakıfbank dinlenme kampında ücretsiz tatil yapabilir.

Vakıfbank Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Vakıfbank güvenlik görevlisi iş ilanları, Vakıfbank’ın resmi web adresi üzerinden veya kariyer.net’teki Vakıfbank personel iş ilanları alanında yayınlanır. Bankanın resmi web adresi üzerinden genel başvuru bölümü ile yeni açılan şubelerde veya güvenlik görevlisi alımına ihtiyaç duyulacak şubelerde görev almak üzere başvuru yapılabileceği belirtilmiştir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank güvenlik görevlisi ilan başvurusu yapmak için 2 farklı yöntem izlenir. Bu yöntemler şu şekildedir:

 • Kariyet.net Üzerinden Başvuru: Kişi, https://www.kariyer.net/firma-profil/vakif-katilim-106031-46624 adresine erişmelidir. İşlem ile Vakıfbank’ın tüm ilanlarını sunduğu sayfaya erişilir. Henüz sayfa üzerinden güvenlik görevlisi alımına ilişkin pozisyonun bulunmamaktadır. Bulunması halinde ise “güvenlik görevlisi alımı“ seçeneğine tıklanıp, ekrana gelen “hızlı başvur“ seçeneğine tıklanır. Bu yöntem üzerinden başvuru için ilk etapta ise https://www.kariyer.net/aday/giris?returnUrl=%2Ffirma-profil%2Fvakif-katilim-106031-46624 linkine giriş ardından Kariyet.net’e “hemen üye ol“ seçeneğine tıklanıp, gelen form doldurularak üye olunması ve sistemden CV oluşturulması gerekir.
 • Vakıfbank Resmi Web Adresinden Başvuru: Kişi, https://kariyer.vakifbank.com.tr/ adresine erişim sağlamalıdır. Platform ana sayfasından “üye ol“ seçeneğine tıklanır. Gelen tabloya ad, soy ad, yeni bir şifre, e-posta, güvenlik kodu girilip “gönder“ seçeneğine tıklanır. İşlem ardından girilen üyelik profilinde özgeçmiş hazırlanmalı ve kaydedilmelidir. Ardından profilden “genel başvuru“ sekmesine girip, pozisyon bölümünde güvenlik “görevlisi seçimi“ yapılarak, “başvur“ seçeneğine tıklanmalıdır.

Güvenlik Görevlisinin Görevleri Nelerdir?

Güvenlik görevlisinin görevleri şu şekildedir:

 • Bankaya gelen kişilere danışma aşamasında yardımcı olma,
 • Müşteri ve çalışan giriş-çıkışını kontrol etme,
 • Herhangi bir güvenlik sorununda müdahaleyi yapma ve kamere kayıtlarını inceleme,
 • İş yerinde güvenlik kurallarına uyulmasını sağlama,
 • Bankada bir suç işlenirse kolluk kuvvetlerine haber verme,
 • Acil her durumda çalışan, müşteri tahliyesini gerçekleştirme,

Tüm görevler güvenlik görevlilerinde üstlenilir.

8 Comments

 1. Slm devlet kurumları ve bankalarda güvenlik görevlisi olarak çalıştım şubem kapandı işsiz kaldım
  Sizinle çalışmaktan onur duyarım
  Cv atabilirim

 2. MERHABA BEN LİSANS MEZUNU SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KARTIM VAR 1.82 BOY
  ANKARA’DA DEVLET BANKALARINDA VEYE DEVLET DAİRELERİNDE GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.
  0 553 414 63 28

 3. Adım dönerken Kırklareli Pehlivanköy de yaşıyorum Vakıfbank özel güvenlik olmak istiyorum silahlı ogg kartım var

 4. Adım Fırat 1.79 boy 74 kilo 24 yaşında askerlik yapıldı silahlı güvenliğim İstanbuldaki şubelerinizde çalışmak istiyorum.0531 217 15 24

 5. merhaba ben merzifon/amasyada yaşıyorum özel silahlı güvenlik kartına sahibim 1987 dogumluyum boy 1.75 kilo 80 askerliğimi şırnak beton pınarda pıyade komondo olarak yaptım.Kartımı yeni aldım şuan güvenlik olarak çalişmadım olursa ilk deneyime sahip olucam saygılarımla

 6. Merhaba Karaman’da yasiyorum özel güvenlik kartına sahibim silahlı 1987 doğumluyum boy 1.75 Kilo 80 askerlik yapıldı hakkari Yüksekova da komando olarak birçok özel güvenlik şirketinde çalıştım 2011 den bu yana çalışıyorum saygilarimla

 7. Meraba Elazığ da yaşıyorum silahlı özel güvenlik sertifikam var 1.80 boyunda ve 80 kiloyum.subelerinizde çalışmak istiyorum
  IBRAHIM Tagtekin 05387426917

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*