Vakıfbank Staj Başvurusu 2021 (Lise ve Üniversite)

Vakıfbank ülkemizin en köklü ve aktif büyüklüğü yüksek bankalarından birisi olup her sene yüzlerce öğrenciye staj yapma imkanı tanıyan bir banka olarak karşımıza çıkmaktadır. Vakıfbank staj başvurusu ve tüm detaylar.

Vakıfbank Staj Başvurusu

Vakıfbank staj başvurusu

Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen, bankacılık alanında deneyimli, nitelikli elemanlar yetiştirmek için yüksekokul ve lisans eğitimi gören öğrencilerin staj yapabildiği bir banka olan Vakıfbank’a staj başvuru tarihleri arasında başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank’ta staj yapmanız mezun olduktan sonra Vakıfbank bünyesinde iş bulmanızı kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda diğer bankalar ve farklı iş kollarında da iş bulma ve kariyer basamaklarını tırmanma anlamında size fayda sağlayacaktır.

Staj başvurusu için yaşadığınız yerde staj başvurusu yayınlayan şube ya da genel müdürlüklere internet üzerinden sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girerek başvuru yapabilirsiniz.

Staj için başvuru yapan öğrencilerin başvuruları değerlendirilecek ve belirli kriterlere göre eleme yapıldıktan sonra Vakıfbank bünyesinde staj yapmaya hak kazanan öğrencilere staj başvurusunda belirttikleri irtibat numarasından ulaşılacak ve staj tarihleri ve staj süreci konusunda detaylı bilgi verilecektir.

Vakıfbank Stajyer Alım Sınavı Katılma Şartları

Sınava başvurmak isteyen adayların;

 1. T.C. vatandaşı olmaları,
 2. Kamu hizmetlerinden yasaklı bulunmamaları,
 3. Erkek adayların 01.01.1985 (28 yaşını doldurmamış olmaları), bayan adayların ise 01.01.1987 (26 yaşını doldurmamış olmaları) veya sonraki bir tarihte doğmuş olmaları,
 4. Erkek adayların fiilen askerlik görevini yapmış olmaları,
 5. Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının yurdun her yöresinde ve her iklim koşullarında görev almaya ve görevin gerektirdiği seyahatleri yapmaya elverişli olmaları,
 6. En az 4 yıllık eğitim veren fakülte ve 4 yıllık eğitim veren yüksekokulların; maliye, kamu yönetimi, iktisat, ekonomi, işletme, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, ekonometri, bankacılık, finans, sigortacılık, muhasebe, uluslararası ticaret ve finansman, sermaye piyasası, siyaset bilimi, aktüerya, yönetim bilişim sistemleri, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği ile istatistik ve matematik (fen, fen-edebiyat fakültelerinden mezun olmak kaydıyla) bölümleri mezunu olmaları veya yetkili makamlarca bunlara eş değerliği tespit edilmiş yabancı öğrenim kurumlarından mezun olmaları,
 7. Personel alımı planlanan yerler (adayın ikametgâhına göre tercih edeceği yer) internet sayfamızda “Stajyer Memur Pozisyonu için Personel Alımı Planlanan Yerler” adı altında linkte ve başvuru formunda yer almakta olup, adayların çalışmak için başvurdukları il veya ilçede ikamet ediyor olmaları, birden fazla il tercihinde bulunulamayacağının bilinmesi,
 8. Daha önce Bankamızın yaptığı işe alımla ilgili sınavların herhangi birinde, sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, gerekmektedir.

Vakıfbank kariyer portalı için tıklayın.

52 yorum

 1. merhaba.ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim

 2. Merhaba.
  Ben Ayşegül TEMİZKAN .KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 2.Sınıf öğrencisiyim.Bankacılık hayatında ilk deneyimimi VAKIFBANK’da gerçekleştirmek istiyorum.Burada kazanacağım deneyim ve tecrübeleri iş hayatına atıldığımda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kendimi daha fazla geliştirmek için ANTAKYA şubenizde çalışmayı çok istiyorum .Geleceğe yönelik emin adım atabilmek için sizlerle birlikte olmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 3. merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın mahmutbey bağcılar şubesi güneşli çarşı güneşli şirinevler yenibosna şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 4. merhaba..istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık bölümü 1 sınıf öğrencisiyim.istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum.yaz dönemi için bankanızda zorunlu staj yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.

 5. MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR;DA İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI D.BAKIR;DAKİ SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 6. Merhaba;
  Ben Ümran SEMERCİ. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Balıkesir’de ikamet etmekteyim.bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatı görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Burhaniye, Edremit şubelerinizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 7. Merhaba Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı bankanızın Bartın Şubenizde sizcede uygun görülürse yapmak istiyorum Bilgilerinize saygılarımla arz ederim

 8. Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 9. Merhaba.Çankırı Karatekin Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul esenyurt ve çevresinde ki şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 10. Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 11. merhaba ben Ebru DOĞAN Karadeniz Teknik Üniversitesi 3. sınıf Maliye okuyorum ADANA da yaşıyorum ADANA da herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Bilgilerinize arz ederim

 12. Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 13. Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 14. Merhaba. Uludağ Üniversitesi iktisat öğrencisiyim. 3.sınıf olucam. Yandal olarak uluslar arası ilişkiler okuyorum. Bandırma’da ikamet ediyorum. Yazın Bandırma şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize.

 15. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Ankaradaki herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

 16. MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 17. Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim VAKIF bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .VAKIF bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:mehmetdagdemir_@hotmail.com

 18. merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 19. Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf iktisat öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 21. CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 122402022 numaralı ikinci sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın BALIKESİR/GÖNEN şubesinde yapmak istiyorum.

  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM
  SAYGILARIMLA
  HATİCE BULUT
  (5462244881)

 22. Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 23. ben erzincan üniversitesi 3. sınıf iktisat ögrencisiyim.yaz döneminde deneyim kazanmak amacıyla antalya ili kaş ilçesi vakıfbank şubesinde staj yapmak istiyorum.bilgilerinize sunarım.

 24. Merhaba;
  Ben Elazığ Fırat Üniversitesi İsletme bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim zorunlu stajim yok ama ben bankanızda staj yapmak istiyorum .
  Gereginin yapilmasini arz ederim…

 25. Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 26. Merhaba,Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyimkazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 27. Merhaba;
  Ben Cüneyt BOZYEL. Namık Kemal Üniversitesinde Bigisayar Müh 2. sınıf öğrencisiyim.İstanbulda ikamet etmekteyim.Bölümüm de zorunlu staj yapmak zorundayım.bu yaz donemımde bankanızda bilişim It bölümunde staj yapmak ıstıyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 28. İstanbul (YTÜ) Yıldız Teknik Üniversitesi İş Güvenliği ve Sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 29. Merhaba ben Anadolu üniversitesi iktisat mezunuyum.bankacilik alaninda kariyer yarmak kendimi bu alanda gelistirmek istiyorum.İstanbul avrupa yakasinda ikamet etmekteyim.gereginin yapilmasini arzederim

 30. merhaba ben izmir buca ticaret meslek lise sigorta bölümü son sınıf öğtencisiyim otokent şubenizde staj yapmak istiyorum neler yapmnam gerekli eğer bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim…

 31. MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM. BURDUR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 32. Karadeniz teknik universitesi iktisat 4 . Snf ogrencisiyim .Ankara ve ya istanbul anadolu yakasinda bulununan subelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum geregini arz ederm tesekurler..

 33. merhaba
  ben bankacılık ve finans bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. gaziantep şubenizde stajyer olarak çalışmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim

 34. Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajımı sizin KAYSERİ banka şubenizde yapmak istiyorum
  Gereğini Bilginize Arz Ederim

 35. Merhaba ben Adana Mobil a.ş Ticaret Meslek Lisesi 12. Sinif öğrencisiyim bankanizda zorunlu stajımı görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Derya ok Adana/Seyhan

 36. MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

 37. MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

  • Merhaba ben matematik(ingilizce) 1.sınıf öğrencisiyim. İstanbul Avrupa yakasında herhangi bir şubenizde staj yapmak işi öğrenmek istiyorum. Maddi bir beklentim yoktur.Geri dönüşünü bekliyorum. Bilginize arz ederim

 38. Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı Türkiye’nin sermayesi en büyük ve eski bankalarından bir olan VAkıfbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 39. Merhaba. Ben Bankacılık ve sigortacilik 1. Sinif öğrencisiyim. Uşak üniversitesi Eşme myo da okuyorum. Zorunlu stajimi izmir torbali şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasini arz ederim.

 40. Merhaba,Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Kocaeli Derince veya İzmit şubelerinde yapmak istiyoum. Gereğinin yapılmaını arz ederim.

 41. Merhaba, ben Afyon Kocatepe Üniversitesinde birinci sınıf bankacılık ve sigotacılık bölümü okuyorum. Yaz sıtajımı bankanızın Antalya şubeleride yapmak itiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim.

 42. Merhabalar ben Cumhuriyet Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde okuyorum. Tecrübe kazanmak, kendimi iş hayatına alıştırmak ve en önemlisi bankada öğreneceklerimle mutlu olmak için bu yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Para talebim yoktur. Sadece yeni şeyler öğrenmek istiyorum. Beni staj için alırsanız çok mutlu olurum. SAYGILARIMLA

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*