İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vakıfbank Staj Başvurusu 2019

Vakıfbank İş Başvurusu

Vakıfbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Vakıfbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Vakıfbank iş ilanları mevcuttur.

Vakıfbank Staj Başvurusu yapmak ister misiniz? Türkiye’nin sermayesi en büyük ve eski bankalarından birinde tecrübe ile yoğrulmak, bu piyasada kariyer yapmayı planlayan her öğrencinin arzu edeceği bir alternatiftir. Eğer üniversitelerin bankacılık, işletme, ekonomi, maliye, finans gibi bölümlerinden birinde öğrenim görüyorsanız bankacılık sektörü stajınız için en uygun yerlerden biri olacaktır.

Vakıfbank personel alımı konusunda sadece bankacılık işlemlerini değil, personellerinin motivasyonu ve gelişimini de ön planda tutan bir anlayışa sahiptir. Vakıfbank Staj Başvurusu süreci sizleri stajyer memur aşamasından genel müdürlüğe kadar taşımayı amaçlayan bir yoldur. Bankanın planlamaları doğrultusunda kurumun çalışma şekilleri, kurum içi hiyerarşisive işin niteliğinin anlaşılması için işçi alımı yapacağı her bölüm için özel eğitimler vermektedir.

İş başvurusu yapacak kişilerin bölge olarak seçebilecekleri her ilde ve neredeyse her ilçede bankanın mutlaka bir şubesi bulunmaktadır ve bankanın her şubesinde aynı iş ahlakı ve kültürü devam etmektedir.  İş ilanları, yayınlandıktan hemen sonra başlayacak olan süreç sizleri de en iyi bankacı olarak yetiştirecektir.

51 Yorum

 1. melike 3 Mart 2014

  merhaba.ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim

  • ea 15 Mayıs 2016

   buradan iş başvurusu yapacak kadar cahil ve gazi işletmede bu kadar cahil birini görünce sizi karalisteye eklerler

 2. Ayşegül TEMİZKAN 6 Mart 2014

  Merhaba.
  Ben Ayşegül TEMİZKAN .KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 2.Sınıf öğrencisiyim.Bankacılık hayatında ilk deneyimimi VAKIFBANK’da gerçekleştirmek istiyorum.Burada kazanacağım deneyim ve tecrübeleri iş hayatına atıldığımda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve kendimi daha fazla geliştirmek için ANTAKYA şubenizde çalışmayı çok istiyorum .Geleceğe yönelik emin adım atabilmek için sizlerle birlikte olmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 3. özlem fatma tabak 10 Mart 2014

  merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın mahmutbey bağcılar şubesi güneşli çarşı güneşli şirinevler yenibosna şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 4. BÜŞRA EMİNE 9 Nisan 2014

  merhaba..istanbul üniversitesi uzaktan eğitim bankacılık ve sigortacılık bölümü 1 sınıf öğrencisiyim.istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum.yaz dönemi için bankanızda zorunlu staj yapmak istiyorum.gereğini arz ederim.

 5. ersin ADIGÜZEL 10 Nisan 2014

  MERHABA,MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ MYO.1.SINIF FİNANSAL BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜM ÖĞRENCİSİYİM. D.BAKIR;DA İKAMET EDİYORUM 36. İŞ GÜNÜ OLAN ZORUNLU STAJIMI D.BAKIR;DAKİ SUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM.GEREĞİNİ BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.

 6. Ümran SEMERCİ 11 Nisan 2014

  Merhaba;
  Ben Ümran SEMERCİ. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesinde İktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Balıkesir’de ikamet etmekteyim.bölümümde zorunlu staj yok ama ben iş hayatı görüp tanımak, bilgi ve becerilerimi geliştirmek ve aynı zamanda deneyim kazanmak için Burhaniye, Edremit şubelerinizde yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 7. Nur Kardelen Bozkurt 17 Nisan 2014

  Merhaba Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu 1. sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı bankanızın Bartın Şubenizde sizcede uygun görülürse yapmak istiyorum Bilgilerinize saygılarımla arz ederim

 8. HÜLYA GÖKMEN 21 Nisan 2014

  Merhaba.Ben Hülya Gökmen Yozgat Bozok üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Ş.Urfa şubelerinizin birinde zorunlu yaz stajımı yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 9. Hakan YILMAZ 21 Nisan 2014

  Merhaba.Çankırı Karatekin Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı İstanbul esenyurt ve çevresinde ki şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gereğini arz ederim.

 10. seda ARCA 24 Nisan 2014

  Merhaba ben Seda Arca İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.Deneyim kazanmak için ve daha iyi bir bankacılık öğrenme adına 25 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında İstanbul Avrupa yakasında stajımı yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim…

 11. Ebru DOĞAN 24 Nisan 2014

  merhaba ben Ebru DOĞAN Karadeniz Teknik Üniversitesi 3. sınıf Maliye okuyorum ADANA da yaşıyorum ADANA da herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum Bilgilerinize arz ederim

 12. Merve ÜRKMEZ 25 Nisan 2014

  Merve ÜRKMEZ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ- ULA ALİ KOÇMAN MYO. 1. sınıf öğrencisiyim. DENİZLİ/Merkez ikamet ettiğimden dolayı zorunlu stajımı Denizli şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 13. seda yagmur 25 Nisan 2014

  Merhabalar.Ben Gazi Üniversitesi ekonometri 3. sınıf öğrencisiyim.Ankaradaki herhangi bir şubede staj yapmak istiyorum.staj için en uygun öğrenci olduğumu düşünüyorum. teşekkürler.

 14. Ezgi Özbay 26 Nisan 2014

  Merhaba. Uludağ Üniversitesi iktisat öğrencisiyim. 3.sınıf olucam. Yandal olarak uluslar arası ilişkiler okuyorum. Bandırma’da ikamet ediyorum. Yazın Bandırma şubenizde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize.

 15. ZEYNEP SARIKAYA 28 Nisan 2014

  Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi stajımı Ankaradaki herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

 16. SABRİYE 30 Nisan 2014

  MERHABA BEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ BÖLÜMÜ 4.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.ESKİŞEHİR’DE İKAMET ETMEKTEYİM.BANKANIZDA STAJ YAPARAK KENDİMİ GELİŞTİRİP EĞİTMEK İSTİYORUM.BU SAYEDE İYİ BİR BANKACI OLMAK İSTİYORUM.BİR FIRSAT VERİLİRSE KENDİME HER ALANDA GÜVENİYORUM.SİZLERDEN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM.

 17. MEHMET DAĞDEMİR 30 Nisan 2014

  Merhabalar ben dumlupınar üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi maliye bölümü 4.sınıf ögrencisiyim kütahyada ya da Gaziantep te bulunan bir şubenizde staj yapmak istiyorum .stajımı en iyi sekilde ve bankanıza en verimli sekilde katkı yapacagıma inanıyorum bu güne kadar hangi işte çalıştı isem işimin geregi ve sorumlulugunu yerine getirdim VAKIF bank stajımın gerek ve şartlarını yerine getirecegime eminim .VAKIF bank çatısı altında bulunmak ve bu aileden biri olmak bana onur ve mutluluk verir . Gereginin yapılmasını arz ederim .saygılarımla tel:05416308227 eposta:[email protected]

 18. Ahmet Husrev ERDOĞAN 1 Mayıs 2014

  merhaba ben bolu abant izzet baysal üniversitesi bankacılık ve finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim denizlide staj yapmak istiyorum. bilgilerinize.

 19. merve 2 Mayıs 2014

  Merhaba ben Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İşletme 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın Ankara Kazan şubesinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. Ali Kömür 4 Mayıs 2014

  Merhaba.Ben 9 eylül üniversitesi iktisat bölümü 3.sınıf iktisat öğrencisiyim.Yaz dönemi gaziantep merkezde herhangi bir şubenizde staj yapmak istiyorum.Tesşşekürler

 21. HATİCE BULUT 6 Mayıs 2014

  CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ 122402022 numaralı ikinci sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızın BALIKESİR/GÖNEN şubesinde yapmak istiyorum.

  GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM
  SAYGILARIMLA
  HATİCE BULUT
  (5462244881)

 22. Gamze 11 Mayıs 2014

  Merhaba;

  Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Balıkesir Gönen şubenizde yapmak istiyorum. Gereğini yapacağınızı düşünüyorum.Teşekkürler.

 23. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.TEŞEKKÜRLER.

 24. Mine GÜLKAYA 12 Mayıs 2014

  ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM.
  BOLU ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 25. OĞUZHAN DAĞ 14 Mayıs 2014

  Ben Pamukkale Üniversitesi iktisat 3.sınıf öğrencisiyim.bankanızda staj yapmak istiyorum,gereğini arz ederim.İyi çaışmalar…

 26. seçil 20 Mayıs 2014

  ben erzincan üniversitesi 3. sınıf iktisat ögrencisiyim.yaz döneminde deneyim kazanmak amacıyla antalya ili kaş ilçesi vakıfbank şubesinde staj yapmak istiyorum.bilgilerinize sunarım.

 27. seher demir 21 Mayıs 2014

  Merhaba;
  Ben Elazığ Fırat Üniversitesi İsletme bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim zorunlu stajim yok ama ben bankanızda staj yapmak istiyorum .
  Gereginin yapilmasini arz ederim…

 28. Gamze Açıkgöz 22 Mayıs 2014

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 29. Sevda Dilek Sepetci 28 Mayıs 2014

  Merhaba,Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyimkazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 30. Cuneyt 28 Mayıs 2014

  Merhaba;
  Ben Cüneyt BOZYEL. Namık Kemal Üniversitesinde Bigisayar Müh 2. sınıf öğrencisiyim.İstanbulda ikamet etmekteyim.Bölümüm de zorunlu staj yapmak zorundayım.bu yaz donemımde bankanızda bilişim It bölümunde staj yapmak ıstıyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 31. Cihat Samet ŞANLI 29 Mayıs 2014

  İstanbul (YTÜ) Yıldız Teknik Üniversitesi İş Güvenliği ve Sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 32. esra ünal 29 Mayıs 2014

  Merhaba ben Anadolu üniversitesi iktisat mezunuyum.bankacilik alaninda kariyer yarmak kendimi bu alanda gelistirmek istiyorum.İstanbul avrupa yakasinda ikamet etmekteyim.gereginin yapilmasini arzederim

 33. ASLIHAN ERİŞMİŞ 9 Temmuz 2014

  merhaba ben sakarya üniersitesi maliya bölümü 4. sınıf öğrenciyim bankanızda stajyer olarak çalışmak istiyorum

 34. yasemin Aslan 24 Ağustos 2014

  merhaba ben lise son sınıf muhasebe ve finansman bölümü ögrencisiyim. Trabzon Akçaabat ilçesine baglı bankanızda staj yapmak istiyorum.

 35. Müslüm ONAYRILI 21 Ocak 2015

  merhaba ben izmir buca ticaret meslek lise sigorta bölümü son sınıf öğtencisiyim otokent şubenizde staj yapmak istiyorum neler yapmnam gerekli eğer bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim…

 36. Murat Ali BÜYÜKKURT 27 Ocak 2015

  MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM. BURDUR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 37. Tugba 4 Şubat 2015

  Karadeniz teknik universitesi iktisat 4 . Snf ogrencisiyim .Ankara ve ya istanbul anadolu yakasinda bulununan subelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum geregini arz ederm tesekurler..

 38. Ayşegül Çandarlı 10 Şubat 2015

  merhaba,
  ben ODTÜ matematik 2. Sınıf öğrencisiyim . yaz döneminde Ankara şubelerinde staj yapmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 39. seher ürkmez 21 Mart 2015

  merhaba
  ben bankacılık ve finans bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. gaziantep şubenizde stajyer olarak çalışmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim

 40. hüma 13 Nisan 2015

  İstanbul üniversitesi 2,sınıfta okuyorum. zorunlu banka stajımı Mecıdıyekoy ve cevresinde yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 41. şule 21 Nisan 2015

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajımı sizin KAYSERİ banka şubenizde yapmak istiyorum
  Gereğini Bilginize Arz Ederim

 42. Talha Burak Tunca 5 Mayıs 2015

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 43. Derya 20 Temmuz 2015

  Merhaba ben Adana Mobil a.ş Ticaret Meslek Lisesi 12. Sinif öğrencisiyim bankanizda zorunlu stajımı görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Derya ok Adana/Seyhan

 44. GÜLİSTAN AYGÜN 18 Mart 2016

  MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

 45. GÜLİSTAN 18 Mart 2016

  MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

 46. Nur YILMAZ 24 Mart 2016

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı Türkiye’nin sermayesi en büyük ve eski bankalarından bir olan VAkıfbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 47. Zelal Özdemir 11 Nisan 2016

  Merhaba. Ben Bankacılık ve sigortacilik 1. Sinif öğrencisiyim. Uşak üniversitesi Eşme myo da okuyorum. Zorunlu stajimi izmir torbali şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasini arz ederim.

 48. Fatmanur Alkan 12 Nisan 2016

  Merhaba,Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Kocaeli Derince veya İzmit şubelerinde yapmak istiyoum. Gereğinin yapılmaını arz ederim.

 49. nebi 14 Nisan 2016

  Merhaba, ben Afyon Kocatepe Üniversitesinde birinci sınıf bankacılık ve sigotacılık bölümü okuyorum. Yaz sıtajımı bankanızın Antalya şubeleride yapmak itiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim.

 50. Birgül KILINÇOĞLU 20 Nisan 2016

  Merhabalar ben Cumhuriyet Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde okuyorum. Tecrübe kazanmak, kendimi iş hayatına alıştırmak ve en önemlisi bankada öğreneceklerimle mutlu olmak için bu yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Para talebim yoktur. Sadece yeni şeyler öğrenmek istiyorum. Beni staj için alırsanız çok mutlu olurum. SAYGILARIMLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir