Vakıfbank Staj Başvurusu 2017

Vakıfbank İş Başvurusu

Vakıfbank firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Vakıfbank yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Vakıfbank iş ilanları mevcuttur.

Vakıfbank Staj Başvurusu yapmak ister misiniz? Türkiye’nin sermayesi en büyük ve eski bankalarından birinde tecrübe ile yoğrulmak, bu piyasada kariyer yapmayı planlayan her öğrencinin arzu edeceği bir alternatiftir. Eğer üniversitelerin bankacılık, işletme, ekonomi, maliye, finans gibi bölümlerinden birinde öğrenim görüyorsanız bankacılık sektörü stajınız için en uygun yerlerden biri olacaktır.

Vakıfbank personel alımı konusunda sadece bankacılık işlemlerini değil, personellerinin motivasyonu ve gelişimini de ön planda tutan bir anlayışa sahiptir. Vakıfbank Staj Başvurusu süreci sizleri stajyer memur aşamasından genel müdürlüğe kadar taşımayı amaçlayan bir yoldur. Bankanın planlamaları doğrultusunda kurumun çalışma şekilleri, kurum içi hiyerarşisive işin niteliğinin anlaşılması için işçi alımı yapacağı her bölüm için özel eğitimler vermektedir.

İş başvurusu yapacak kişilerin bölge olarak seçebilecekleri her ilde ve neredeyse her ilçede bankanın mutlaka bir şubesi bulunmaktadır ve bankanın her şubesinde aynı iş ahlakı ve kültürü devam etmektedir.  İş ilanları, yayınlandıktan hemen sonra başlayacak olan süreç sizleri de en iyi bankacı olarak yetiştirecektir.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

51 Comments

 • seçil

  ben erzincan üniversitesi 3. sınıf iktisat ögrencisiyim.yaz döneminde deneyim kazanmak amacıyla antalya ili kaş ilçesi vakıfbank şubesinde staj yapmak istiyorum.bilgilerinize sunarım.

 • seher demir

  Merhaba;
  Ben Elazığ Fırat Üniversitesi İsletme bölümü 2. Sınıf öğrencisiyim zorunlu stajim yok ama ben bankanızda staj yapmak istiyorum .
  Gereginin yapilmasini arz ederim…

 • Gamze Açıkgöz

  Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Sevda Dilek Sepetci

  Merhaba,Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyimkazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • Cuneyt

  Merhaba;
  Ben Cüneyt BOZYEL. Namık Kemal Üniversitesinde Bigisayar Müh 2. sınıf öğrencisiyim.İstanbulda ikamet etmekteyim.Bölümüm de zorunlu staj yapmak zorundayım.bu yaz donemımde bankanızda bilişim It bölümunde staj yapmak ıstıyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 • Cihat Samet ŞANLI

  İstanbul (YTÜ) Yıldız Teknik Üniversitesi İş Güvenliği ve Sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 • esra ünal

  Merhaba ben Anadolu üniversitesi iktisat mezunuyum.bankacilik alaninda kariyer yarmak kendimi bu alanda gelistirmek istiyorum.İstanbul avrupa yakasinda ikamet etmekteyim.gereginin yapilmasini arzederim

 • ASLIHAN ERİŞMİŞ

  merhaba ben sakarya üniersitesi maliya bölümü 4. sınıf öğrenciyim bankanızda stajyer olarak çalışmak istiyorum

 • yasemin Aslan

  merhaba ben lise son sınıf muhasebe ve finansman bölümü ögrencisiyim. Trabzon Akçaabat ilçesine baglı bankanızda staj yapmak istiyorum.

 • Müslüm ONAYRILI

  merhaba ben izmir buca ticaret meslek lise sigorta bölümü son sınıf öğtencisiyim otokent şubenizde staj yapmak istiyorum neler yapmnam gerekli eğer bu konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim…

 • Murat Ali BÜYÜKKURT

  MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ 2. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM. BURDUR ŞUBENİZDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM, GEREĞİNİ ARZ EDERİM.
  TEŞEKKÜRLER.

 • Tugba

  Karadeniz teknik universitesi iktisat 4 . Snf ogrencisiyim .Ankara ve ya istanbul anadolu yakasinda bulununan subelerinizden herhangi birinde staj yapmak istiyorum geregini arz ederm tesekurler..

 • Ayşegül Çandarlı

  merhaba,
  ben ODTÜ matematik 2. Sınıf öğrencisiyim . yaz döneminde Ankara şubelerinde staj yapmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • seher ürkmez

  merhaba
  ben bankacılık ve finans bölümü 2 sınıf öğrencisiyim. gaziantep şubenizde stajyer olarak çalışmak istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim

 • hüma

  İstanbul üniversitesi 2,sınıfta okuyorum. zorunlu banka stajımı Mecıdıyekoy ve cevresinde yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 • şule

  Merhaba ben Niğde Üniversitesi İşletme Yönetimi 1 sınıf öğrencisiyim yaz stajımı sizin KAYSERİ banka şubenizde yapmak istiyorum
  Gereğini Bilginize Arz Ederim

 • Talha Burak Tunca

  Ankara ALtındag İMKB Ticaret Meslek ve Anadolu Meslek Lisesi’nde 11.nci sınıf öğrencisiyim bankanızda staj görmek İstiyorum.

 • Derya

  Merhaba ben Adana Mobil a.ş Ticaret Meslek Lisesi 12. Sinif öğrencisiyim bankanizda zorunlu stajımı görmek istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. Derya ok Adana/Seyhan

 • GÜLİSTAN AYGÜN

  MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

 • GÜLİSTAN

  MERHABA ben bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim adıyaman besni de üniversite okuyorum 11 temmuz da istanbul okmeydanı şubenizde staj görmek istiyorum. GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM SAYGILARIMLA 05459495392

 • Nur YILMAZ

  Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. Stajımı Türkiye’nin sermayesi en büyük ve eski bankalarından bir olan VAkıfbank’ta yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • Zelal Özdemir

  Merhaba. Ben Bankacılık ve sigortacilik 1. Sinif öğrencisiyim. Uşak üniversitesi Eşme myo da okuyorum. Zorunlu stajimi izmir torbali şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasini arz ederim.

 • Fatmanur Alkan

  Merhaba,Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Zorunlu stajımı Kocaeli Derince veya İzmit şubelerinde yapmak istiyoum. Gereğinin yapılmaını arz ederim.

 • nebi

  Merhaba, ben Afyon Kocatepe Üniversitesinde birinci sınıf bankacılık ve sigotacılık bölümü okuyorum. Yaz sıtajımı bankanızın Antalya şubeleride yapmak itiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim.

 • Birgül KILINÇOĞLU

  Merhabalar ben Cumhuriyet Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünde okuyorum. Tecrübe kazanmak, kendimi iş hayatına alıştırmak ve en önemlisi bankada öğreneceklerimle mutlu olmak için bu yaz döneminde staj yapmak istiyorum. Para talebim yoktur. Sadece yeni şeyler öğrenmek istiyorum. Beni staj için alırsanız çok mutlu olurum. SAYGILARIMLA

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir