Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2017

Ziraat Bankası İş Başvurusu

Ziraat Bankası firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Ziraat Bankası iş ilanları mevcuttur.

Ülkemizin en köklü bankası olan Ziraat Bankası, öğrencilerin staj için sıklıkla başvuru yaptığı kurumlar içinde yer alır. Ülkemizde bankacılık konusunda lider bir pozisyonu olan banka 1863 yılından bu yana bizlere hizmet vermektedir. Ülkemizde binlerce ATM’si ve şubesi bulunan Ziraat Bankası’nın yaklaşık 20 binden daha fazla çalışanı bulunur. Bu yüzden de staj başvuru ile alakalı ilk sıralarda yer alır.

Başarılı çizgisini hiçbir zaman kaybetmeyen devlet bankamız okulundan başarılı olmuş olan öğrencileri staj programı kapsamında değerlendirerek yetiştirmektedir. Yetiştirmiş olduğu kişileri bünyesinde çalıştırır. Ziraat bankası her yıl staj başvuru ilanları ile istihdam ve eğitim ortamı yaratır. Pekâlâ, Ziraat Bankası staj başvurusu nasıl yapılmalıdır?

Sizlerde Ziraat Bankası’nda staj yapmak niyetindeyseniz bankanın resmi sitesinde ya da haber sitelerinden resmi olan ilanları takip etmelisiniz. Çoğu banka dönemsiz olan stajerleri kabul etmektedir. Ama Ziraat bankası üniversite ve lise öğrencilerinin staj başvurularını kabul etmektedir. Düzgün bir ortamda, en doğru bilgileri ve deneyimi kazanmak için staj başvuru ilanlarını kaçırmamalısınız.

Başvurmak için tıklayın.

 

Aramalar: , , , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

160 Comments

 • BİLLUR SİNEM GÜNDÜZ

  Merhaba, ben Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yaz döneminde bankanızda yapmak istiyorum. Stajımı Antakya/HATAY da yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Ebru Ormancı

  İyi günler merhaba Afyon kocatepe sultandağı üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım. İstanbul’da ikamet etmekteyim yaz stajı mı istanbulda yapmak istiyorum tuzla şubenizde staj alımında yer almak isterim şimdiden ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar diliyorum.

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • gökhan

  MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım. yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 • fatma kural

  ben gümüşhane de

  • fatma kural

   Merhabalar ben Sakarya Üniversitesi maliye 3. sınıf öğrencisiyim yazın stajımı Gümüşhane Kelkit teki şubenizde yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 • fatma kural

  Ben gümüşhane kelkitte ikamet etmekteyim yaz stajımıda orda istiyorum. Teşekkürler

 • Şule DEĞDİ

  Merhaba
  İstanbul/Beykoz’da bulunan ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ bilgisayar web tasarımı bölümü öğrencisiyim 2015/2016 dönemi zorunlu staj görevimi bankanızda yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 • tugba

  Merhaba. Giresun univ. Tirebolu mehmet bayrak myo bankacilik ve sigortacilik bolumu 1.Sinif ogrencisiyim bankanizin duzce subesinde stajierimi yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.tesekkurler.

 • Fulya ÖZBAY

  Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir