Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2024 (Lise ve Üniversite)

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en eski bankası olup bünyesinde en çok çalışanın yer aldığı bankadır. Ziraat Bankası staj başvurusu ve tüm detaylar yazımızda.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası’nın ülkemizdeki 3 kamu bankasından birisi olması kariyer fırsatları bakımından özel bankalara göre öğrencilerin daha çok başvurduğu bir banka olmasını sağlamaktadır.

Okulunuzdaki boş vakitlerinizi, sömestr ve yaz tatillerinizi değerlendirebileceğiniz Ziraat Bankası stajı ile bankada mezun olduktan sonra çalışma fırsatını elde edebilir ve aynı zamanda başka bankalar ve diğer kariyer olanakları bakımından daha iyi iş pozisyonlarına layık görülebilirsiniz.

Tüm kariyer olanaklarında daha deneyimli ve nitelikli elemanlara öncelik tanınacağı için Ziraat Bankası’nda staj yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ziraat Bankası’nda genel olarak şube ve genel müdürlüklerde staj yapıldığı için yaşadığınız yerdeki Ziraat Bankası’na başvuru yapmanız halinde ve başvurunuzun onaylanması durumunda stajda belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası’nda çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Ücret, yan ve sosyal haklar bakımından stajyerlerine de imkan tanıyan Ziraat Bankası’nda staj başvurusu yapmak için aktif duruma geçen staj ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankalarından olma özelliğine sahip, köklü ve prestijli Ziraat Bankası bünyesinde eğitim alıp, staj yapmak isteyenlerin öğrenim durumlarını eksiksiz yazarak staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası gibi deneyimli ve modern altyapı ile faaliyetlerini sürdüren bir bankada staj yapan adaylar meslek hayatlarına ilk adımlarını sağlam atarak iş dünyasına giriş yapacaklardır.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Ziraat Bankası’nın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın. Ayrıca iş başvurusu için de buraya tıklayın.

21 Comments

 1. Merhaba adim Buse Nur Aktolon herhangi bir deneyimim yok deneyim edinmek icin Mersin subenizde staj yapmak isityorum.Yazilim Muhendisligi 2.sinif ogrencisiyim.
  Saygilarimla

 2. merhaba ben kevser ravza pektaş 11 . sınıfım ve seneye stajımı ziraat bankasınıda yapmak istiyorum.

  • malatya borse istanbul fatma aliye imkb de okuyotum bilişim sınıfı ögrencisisyim.

 3. Merhaba ben İrem Nur EMİROĞLU, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Finans bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 2020/2021 yaz stajımı İstanbul(Avrupa Yakası)/ Gaziosmanpaşa/ Küçükköy’de bulunan şubenizde yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 4. Merhaba Ben Miray Ercan, Trakya Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 2.sınıf öğrencisiyim,2020/2021 yaz stajımı Tekirdağ/ Saray’da bulunan şubenizde yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Merhaba, Antalya Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri 4.sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve iyi bir bankacı olmak için Antalya/Muratpaşa ilçesine bağlı şubelerinizden birinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. İyi çalışmalar.

 6. Merhaba,
  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi iktisat bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.Çanakkale Terzioğlu kampüsündeki Ziraat Bankasında çalışmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 7. Merhaba,
  Ben siirt üniversitesinden İİBF Fakültesine iktisat bölümü dördüncü Sınıf öğrencisiyim. Gönüllü olarak diyarakır Merkez şubelerinizde satj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim .

 8. Samsun 19 mayıs üniversitesi Meslek Yüksek Okulu 2 yıllık Çağrı Merkezi Öğrencisiyim Bankanızda Staj yapmak istiyorum.Saygılarımla Cep.05426717449

 9. Merhaba,
  Ben KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ KANDIRA MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK bölümü 1. Sınıf öğrencisiyim temmuz ayındaki stajımı Gaziantep’in herhangi bir şubesinde yapmak istiyorum gereğinin yapılması arz ederim .

 10. Merhaba,
  Ben MERSİN ÜNİVERSİTESİ ERDEMLİ MYO BANKACILIK VE SİGORTACILIK 2. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı KAHRAMANMARAŞ herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 11. Merhaba. Giresun univ. Tirebolu mehmet bayrak myo bankacilik ve sigortacilik bolumu 1.Sinif ogrencisiyim bankanizin duzce subesinde stajierimi yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.tesekkurler.

 12. Merhaba
  İstanbul/Beykoz’da bulunan ÇAVUŞBAŞI ÇOK PROGRAMLI LİSESİ bilgisayar web tasarımı bölümü öğrencisiyim 2015/2016 dönemi zorunlu staj görevimi bankanızda yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

  • Merhabalar ben Sakarya Üniversitesi maliye 3. sınıf öğrencisiyim yazın stajımı Gümüşhane Kelkit teki şubenizde yapmak istiyorum. Teşekkürler.

 13. MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum 3.sınıfım. yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 14. MERHABA,ben Gökhan Işık Gümüşhane Üniversite’nde İktisadi İdari Bilimler fakültesi’nde İktisat okuyorum yaz tatilinde bankanızın denizli şubelerinde staj yapmak istiyorum gereğini arz ederim .

 15. İyi günler merhaba Afyon kocatepe sultandağı üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım. İstanbul’da ikamet etmekteyim yaz stajı mı istanbulda yapmak istiyorum tuzla şubenizde staj alımında yer almak isterim şimdiden ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar diliyorum.

 16. Merhaba, ben Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksek Okulu 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajımı yaz döneminde bankanızda yapmak istiyorum. Stajımı Antakya/HATAY da yapmak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • merhaba ben eda kayseri üniveristesi pınarbaşı myo 2.sinif öğrencisiyim .bankacilik ve sigortacılık bölümünde okuyorum ve bankanızın ünye şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum .
   Gereğinin yapılamasini arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*