Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2024 (Lise ve Üniversite)

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en eski bankası olup bünyesinde en çok çalışanın yer aldığı bankadır. Ziraat Bankası staj başvurusu ve tüm detaylar yazımızda.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası’nın ülkemizdeki 3 kamu bankasından birisi olması kariyer fırsatları bakımından özel bankalara göre öğrencilerin daha çok başvurduğu bir banka olmasını sağlamaktadır.

Okulunuzdaki boş vakitlerinizi, sömestr ve yaz tatillerinizi değerlendirebileceğiniz Ziraat Bankası stajı ile bankada mezun olduktan sonra çalışma fırsatını elde edebilir ve aynı zamanda başka bankalar ve diğer kariyer olanakları bakımından daha iyi iş pozisyonlarına layık görülebilirsiniz.

Tüm kariyer olanaklarında daha deneyimli ve nitelikli elemanlara öncelik tanınacağı için Ziraat Bankası’nda staj yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ziraat Bankası’nda genel olarak şube ve genel müdürlüklerde staj yapıldığı için yaşadığınız yerdeki Ziraat Bankası’na başvuru yapmanız halinde ve başvurunuzun onaylanması durumunda stajda belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası’nda çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Ücret, yan ve sosyal haklar bakımından stajyerlerine de imkan tanıyan Ziraat Bankası’nda staj başvurusu yapmak için aktif duruma geçen staj ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankalarından olma özelliğine sahip, köklü ve prestijli Ziraat Bankası bünyesinde eğitim alıp, staj yapmak isteyenlerin öğrenim durumlarını eksiksiz yazarak staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası gibi deneyimli ve modern altyapı ile faaliyetlerini sürdüren bir bankada staj yapan adaylar meslek hayatlarına ilk adımlarını sağlam atarak iş dünyasına giriş yapacaklardır.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Ziraat Bankası’nın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın. Ayrıca iş başvurusu için de buraya tıklayın.

25 Comments

 1. merhaba,ben adıyaman bankacılık ve sigortacılık 1 sınıf öğrencisiyim okulumuzun zorunlu kıldığı staj programını bünyenizde yapmak istiyorum teşekürler,…..

 2. merhaba ben eskişerhir anadolu üniversitesi çalışma eknonmisi 3. sınıf öğrencisiyim. bankanızda staj yapmak istiorum. bilgilerinize arz ederim. teşekkürler…

 3. Merhaba ben UŞAK ÜNİVERSİTESİ MYO bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim. 2014 zorunlu yaz stajımı bankanızın uşak şubesinde yapmak istiyorum.Bilginize arz ederim.Teşekkürler.

 4. Ben Uşak Üniversitesi myo bankacılık ve sigortacılk 1.sınıf öğrencisiyim.2014 zorunlu yaz stajını bankanızda yapmak istiyorum.Eskişehirde ikamet ediyorum ve orada staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 5. Merhaba ben ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.(örgün)Bankanızda staj yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim

 6. Merhaba,ben AHMETLİ CELALBAYAR ÜNİVERSİTESİ MYO.2. sınıf bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim.20 günlük zorunlu yaz dönemi stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 7. Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. Teşekkürler.

 8. Merhaba, ben batman Üniversitesi, bankacılık 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.harran da yaşadığım için harran şubenizde staj yapmak isterim.

 9. Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler…

 10. Merhaba. Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.İstanbul asya yakasında ikamet etmekteyim. Yaz dönemi stajı (30 iş günü)zorunlu stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.Bankanızın pendik kartal tuzla şubelerinde kendimi daha iyi yetiştirmek ve işim gereği mesleğimi daha iyi yapabilmek için bankanıza başvuruyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Teşekkürler.

 11. MERHABA,ben Uludağ Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.İstanbul’da Avrupa yakasında oturuyorum.Bankanızda staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 12. Merhaba,ben SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ Ekonometri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde Isparta yada Antalya şubenizde iş öğrenmek amaçlı çalışmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

 13. Merhaba, ben Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta MYO, İşletme Yönetimi 2.sınıf öğrenciyim.Bu yıl mezun olabilmek için zorunlu staj eğitimi almam gerekiyor.Ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için bankanızda staj yapmak istiyorum.Aydın da yaşadığım için AYDIN/Koçarlı şubenizde staj yapmak isterim.

 14. DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ ÇERMİK MYO BANKACILIK BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DİYARBAKIRDA BANKANIZDA YAZ DÖNEMİ STAJIMI YAPMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM.TEL 05340828053

 15. Merhaba, AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ, EMYO 2. sınıf bankacılık ve sigortacılık öğrencisiyim. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum. 30 iş günü olan yaz dönemi zorunlu stajımı bankanızda tamamlamak istiyorum. gereğini bilgilerinize arz ederim..

 16. BEN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ HONAZ MESLEK YUKSEKOKULUNDA MENKUL KIYMETLER VE SERMSYE PİYASASI 1. SINIF ÖGRENCİSİYİM YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJIMI HONAZ VEYA DENİZLİ SUBELERİNİZDEN BİRİNDE YAPAMAK İSTİYORUM.BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM TEL:05433706108

 17. ben namık keml üniverstesinde okuyorum bankanızda staj yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

 18. Merhaba ben Pamukkale Üniversitesi Atasay Kamer Meslek Yüksek Okulu 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Uşak şubelerinden herhangi birinde staj yapmak istiyorum.

 19. merhaba ben Niğde üniversitesinde İktisat 2.sınıf öğrencisiyim.Aydın Söke nizdeki şubenizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 20. Merhaba ben Niğde Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim.Bankanızın İstanbul/İkitelli şubesinde stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 21. merhaba ben arel üniversitesi 1.cı sinf ögrencisiyim yaz stajımı anadolu yakasında ümraniye taraflarında her hangi bir subenizde yapmak istiyorum gereginin yapılmasını arz ederim.

 22. merhaba ben istanbul üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı bankanızın mahmutbey şubesi kocasinan şubesi güneşli şirienvler yenibosna şubelerinde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim

 23. Merhaba, ben Süleyman Demirel Üniversitesi,Gelendost Meslek Yüksek Okulu, Maliye Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Tekirdağ/Merkez şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum. Bilgilerine arz ederim.

 24. Görele Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda Bankacılık ve Finans Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ordu/ Korgan şubesinde yaz stajımı yapmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 25. Merhaba, ben GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim yaz stajımı bankanızın kocaeli şubesinde gerekleştirmek istiyorum bilgilerinize arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*