Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2024 (Lise ve Üniversite)

Ziraat Bankası ülkemizin en köklü ve en eski bankası olup bünyesinde en çok çalışanın yer aldığı bankadır. Ziraat Bankası staj başvurusu ve tüm detaylar yazımızda.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası’nın ülkemizdeki 3 kamu bankasından birisi olması kariyer fırsatları bakımından özel bankalara göre öğrencilerin daha çok başvurduğu bir banka olmasını sağlamaktadır.

Okulunuzdaki boş vakitlerinizi, sömestr ve yaz tatillerinizi değerlendirebileceğiniz Ziraat Bankası stajı ile bankada mezun olduktan sonra çalışma fırsatını elde edebilir ve aynı zamanda başka bankalar ve diğer kariyer olanakları bakımından daha iyi iş pozisyonlarına layık görülebilirsiniz.

Tüm kariyer olanaklarında daha deneyimli ve nitelikli elemanlara öncelik tanınacağı için Ziraat Bankası’nda staj yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Ziraat Bankası’nda genel olarak şube ve genel müdürlüklerde staj yapıldığı için yaşadığınız yerdeki Ziraat Bankası’na başvuru yapmanız halinde ve başvurunuzun onaylanması durumunda stajda belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası’nda çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Ücret, yan ve sosyal haklar bakımından stajyerlerine de imkan tanıyan Ziraat Bankası’nda staj başvurusu yapmak için aktif duruma geçen staj ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Türkiye’nin ilk bankalarından olma özelliğine sahip, köklü ve prestijli Ziraat Bankası bünyesinde eğitim alıp, staj yapmak isteyenlerin öğrenim durumlarını eksiksiz yazarak staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası gibi deneyimli ve modern altyapı ile faaliyetlerini sürdüren bir bankada staj yapan adaylar meslek hayatlarına ilk adımlarını sağlam atarak iş dünyasına giriş yapacaklardır.

Aranan Özellikler

 • T.C. vatandaşı olmak.
 • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla ilgili bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
 • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
 • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
 • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
 • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
 • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası staj başvurusu yapmak için öncelikle bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayınlanan ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Ziraat Bankası’nın web sitesinden de yapabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın. Ayrıca iş başvurusu için de buraya tıklayın.

25 Comments

 1. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3. sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın mersin merkez şubelerinde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 2. Merheba,
  Ben mersin üniversitesi 3.cü sınıf öğrencisiyim.Bu dönem stajımın Mersin merkez/pozcu/mezitli şubelerinden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 3. Merhaba ,

  Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye 2. sınıf öğrencisiyim. Teorik alandaki bilgilerimi pratiğe dökerek kendimi geliştirmek istiyorum. Bu yüzden İzmir de çiğli karşıyaka konak gibi şubelerinizde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla bilgilerinize arz ederim .

 4. Merhaba
  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye 1. Sınıf öğrencisiyim. İş hayatını öğrenmek ve bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek için yaz döneminde Burhaniye/Balıkesir ya da Edremit/Balıkesir şubelerinizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 5. İstanbul YTÜ iş güvenliği ve sağlığı okumaktayım Yaz döneminde deneyim kazanmak,kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için Manisa merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 6. Merhaba, Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Yaz döneminde deneyim kazanmak, bankacılık sektöründe kendimi geliştirmek ve kurumunuz bünyesinde hizmet vermek için İstanbul Anadolu Yakası Şubelerinizden herhangi birinde veya Sinop-Merkez şubenizde staj yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 7. Merhaba Namık kemal üniversitesinde işletme 3.sınıf öğrencisiyim .İş hayatını bankanız aracılığıyla tanımak istiyorum.Tekirdağ /merkez de staj yapma imkanım olursa çok sevinirim.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 8. iyi günler ben Abant İzzet Baysal Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler 2.sınıf öğrencisiyim.Ankara da Abidinpaşa da ikamet etmekteyim. Kendimi geliştirmek amacıyla yaz stajımı bankanızda yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 9. Merhaba ben Niğde Üniversite’sinde İktisat bölümü okumaktayım 2.sınıf öğrencisiyim.(3.sınıfa geçtim) bankacılık sektörüne ilk adımımı sizin bankanızdan adım atarak başlamak istiyorum yaz döneminde MERSİN/Silifke ilçesinde staj yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.Şimdiden teşekkürler

 10. merhabalar ben osmaniye 19 mayıs teknik ve endüstrü meslek lisesi İŞLETME BÖLÜMÜ bankanızın omaniye şubesinde okul açoldığında staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

 11. Merhaba
  ben istanbul aydın üniversitesi Muhasebe ve finans yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim istanbul bahçelievlerde ikamet etmekteyim. bankanızda yaz stajımı yapmak istiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 12. Merhaba
  Ben Manisa Celal Bayar Üniversitesi 3. sınıf Bankacılık ve Finans öğrencisiyim. Bankanızın Manisa şubelerinden herhangi birinde zorunlu stajımı tamamlamak istiyorum.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 13. merhaba ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 Sınıf öğrencisiym bankanızın GAZİANTEP merkez şubenizde yaz döneminde 2 ay staj yapmak istiyorum.BİLGİLERİMİ ARZ EDERİM.

 14. merhabalar ben NİGDE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ 2 sınıf öğrencisiyim bankanızın GAZİANTEP şubesinde yaz dönemnde 32 ay staj yapmak istiyorum.Bilgilerimi arz ederim.

 15. Merhaba
  Ben Sakarya Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızın Ankara Sincan şubesinde staj yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim

 16. merhaba
  Ben Çankırı Karatekin Üniversitesi işletme 3. sınıf öğrencisiyim. Sizin çalışanlarınızın deneyimleriyle kendimi geliştirmek istiyorum. Hem kendime hemde size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Bankanızın Ankara demetevler şubesinde staj yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 17. merhaba ben antalya alanya akdeniz üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1. sınıf ögrencisyim.
  Bankanızın kütahya merkez,kütahya çavdarhisar,kutahya gediz şubelerinizden birisindekendim geliştirmek iş tecrübesi kazanmak için staj yapmak istiyorum.
  Gereginin yapılmasını arz ederim.

 18. İyi günler,
  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrenciyim.Bankanızın Rize Ardeşen şubesinde isteğe bağlı olarak kendimi geliştirmek ve iş hayatı konusunda tecrübe kazanmak adına staj yapmak istiyorum.Bilgilerine arz ederim.

 19. merhaba
  ben Selçuk üniversitesi işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.kendimi bankanızda edineceğim deneyimler sayesinde geliştirmek istiyorum .bu yüzden yaz dönemi stajımı İstanbul avrupa yakası subenizden birinde yapmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim

 20. Ben GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ iktisat bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.
  İzmir Aliağa şubenizde staj yapmak istiyorum. Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret edeceğim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 21. Merhaba;
  Ben Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü İşletme Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Kariyerim ve kendimi geliştirmek adına genel merkezinizde bu yaz zorunlu stajımı yapmak istiyorum.Kurumunuz için elimden geleni yapmaya gayret ederim.
  Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 22. Merhaba ben Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.Aksaray merkezdeki bankanızda staj yapmak istiyorum .Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 23. Ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO da Bankacılık ve Sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Bursa merkezdeki bankanızda yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 24. mrb ben kütahya dumlupınar üniversitesi 3. sınıf muhasebe bölümü öğrencisiyim. kocaeli şubenizde stajımı yapmak istiyorum gereğini arz ederim teşekkürler.

 25. merhaba, ben ısparta süleyman demirel üniversitesi gelendost meslekyüksek okulu 2.sınıf öğrencisiyim yaz dönemi zorunlu stajımı Kütahya merkezde bulunan şubenizde yapmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*