Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımı 2021

Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımı yapacak!

Vakıfbank iş başvurusu yaparak sizde Vakıfbank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Vakıfbank Gişe Yetkilisi Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Vakıfbank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Vakıfbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1950’li yıllardan beri Türkiye’nin hizmetinde olan Vakıfbank her geçen gün yeni şubeler kurmaya devam etmektedir. Açılan şubelerle beraber gişe memuru alımı konusunun oldukça çok üzerinde duran Vakıfbank adını bankacılıkta daha üst sıralara taşımayı hedefliyor. Vakıfbank gişe memuru alımı konusunda internette ki iş ilanı sitelerinde ve gazetelerin iş ilanı sayfalarında pozisyon ile ilgili ilanlara yer vermektedir. İş görüşmesine giden adaylarda bazı özelliklere dikkat edilmektedir.

Aranan Kriterler

Erkek adaylarda 28 yaş bayan adaylarda 26 yaş üst sınır olarak belirlenmiştir.

Erkek adayların askerlikle ilişkili olmaması gerekmektedir.

Vakıfbank adını en iyi şekilde temsil edecek ve takım çalışmasına en iyi şekilde uyum sağlayacak kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir.       Yukarıda belirttiğim kriterlere uyan adaylar Vakıfbank gişe memuru alımı için başvurabilirler. Vakıfbank çatısı altında kariyer ve hedeflerinize daha sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız bankacılık sektörünün köklü bir firması olan Vakıfbank sizin gibi adayları beklemektedir. Tek yapacağınız şey başvurmak Vakıfbank sizlerle çalışmak istiyor.

16 yorum

 1. Merhaba.
  Bay Rahel, bireylere, işyerlerine, sigorta şirketlerine, vb. Hayat sigortası kredisi veren özel bir kredi vericisiyim. Yatırım yapmak için mali zorluk çeken veya krediye ihtiyacı olan biriyseniz veya faturalarınızı ödemek için bir krediye ihtiyacınız varsa Tüm maddi sıkıntılarınızı geçmişin bir parçası yapmak için buradayız. Size herhangi bir para birimi cinsinden kredi peşin ödemeden% 2 oranında teklif ediyoruz. Bu harika ortamı, finansal probleminizi çözmek için her türlü kredi konusunda size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bildirmek için kullanmak istiyoruz. Evet daha sonra şimdi daha fazla ayrıntı için E-posta ile geri dönün (rahelcohranloan@gmail.com), SİZE KADAR HOŞGELDİNİZ.

 2. Merhaba Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Egitimimi dereceyle ve Üniversitenin onur öğrencisi olarak bitirdim. Eğer uygun gorurseniz is hayatimdada başarılı olacagima inanıyorum
  Sizin uygun gördüğünüz pozisyonlada sizinle calismak çok isterim. Cok tesekkur ediyorum iyi günler.

 3. Tunceli üniversitesi işletme bölümü lisans 2014 mezunuyum.Diksiyon,Bilgisayarlı muhasebe,İngilizce ve bilgisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmak isterim.Teşekkürler.

 4. Süleyman Demirel Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunuyum. Bu yıl mezun oldum.Deneyimim yoktur. Ama özgüvenim var.Bilgisayar ve diksiyon sertifikam vardır.Bankacılık sektöründe çalışmayı çok istiyorum. Sizinle çalışmak ve kariyer hedeflemek istiyorum. Teşekkürler.

 5. Muhasebe ve vergi uygulamaları önlisans mezunuyum.Türkiye’deki bankalar ve bankacılık sistemleri ,bankacılıkta kariyer,sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,bilgisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 6. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Bilgisayar sertifikam var.Sizinle çalışmaktan çok memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Teı:05397781731

 7. anadolu üniversitesi-işletme fakültesi / halkla ilişkiler bölümü mezunuyum.İnsan ilişkileri konusunda kendime güveniyorum.Şimdiye kadarki iş tecrübelerime dayanarak sizinle çalışmak istiyorum.
  Teşekkürler.

 8. Öncelikle merhaba,
  ben KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK BÖLÜMÜ mezunuyum. İnsan ilişkileri ve iletişimi konusunda kendime güveniyorum. Vakıfbank ta personel olmak benim için bir onurdur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*