Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2021

Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi Alımı yapacak!

Ziraat Bankası iş başvurusu yaparak sizde Ziraat Bankası’nın gücünden güç alabilirsiniz. Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ziraat Bankası eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ziraat Bankası insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ziraat Bankası, Türkiye’nin her yerinde icraatı olan gerçek manada çok büyük bir bankadır. Ziraat Bankası gişe yetkilisi alımı yapmak için bu ilandan faydalanabilirsiniz. Ziraat bankasında çalışmak gerçekten de aranıp da bulunamayacak bir imkândır.

İş başvurusu yaparken, Kpss veya devlet eliyle yapılmış diğer sınavlar ile bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bankamızda yaptığınız çalışmalar, size çok büyük deneyimler kazandıracaktır. Uzun yıllardır insanlara hizmet vermekte olan Ziraat Bankası, internet üzerinden de çeşitli şekillerde ilan vermeye başladı.

Ziraat Bankası yıllardır;

Türkiye il sınırları içinde hizmet veren,

Çevreye duyarlı bir şekilde çalışan,

Müşteri ve Personel memnuniyeti odaklı çalışan,

Kurumsallığın iyi yanlarından faydalanan ve faydalandıran,

Tabiri caiz ise Türkiye’nin en köklü bankalarındandır.

Siz de her yerde bulamayacağınız bu Ziraat Bankası formu altında toplanan kurumsal ve kocaman bir ailede personel olarak yer almak istiyorsanız. Bize, verdiğimiz iletişim bilgileri ve formlar ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu pozisyonu kendinizi uygun görüyorsanız; Ziraat Bankası İş ilanlarına başvuru formu bırakınız.

Sizde Ziraat Bankasıbünyesinde çalışmak istiyorsanız bizim başvuru formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Formumuzu eksiksiz doldurunuz. Yanlış bilgi vermeyiniz. İletişim numaranızı doğru verdiğinizden emin olun. Sınavlardan edindiğiniz puanlar, tecrübeleriniz, referanslarınızı inceleyen personellerimiz, bankanın insan kaynakları sizi yönlendirerek iş hakkında bilgiler verir ve işe uygun olup olmadığınız konusunda başvuru yapıp yapmamanız konusunda tavsiye verir. Sizi de bankamızın ailesi olarak görmekten onur ve mutluluk duyarız.

17 yorum

  1. Bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum en büyük hayalim ziraat bankasında çalışmak il fark etmez Türkiye’nin her yerinde sizinle çalışmak isteim.Telefon Numaram 533 673 94 95

  2. Bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum en büyük hayalim ziraat bankasında çalışmak Türkiyenin il fark etmez Türkiye’nin her yerinde sizinle çalışmak isteim.Telefon Numaram 533 673 94 95

  3. Merhaba ben Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü Lisans mezunuyum. Kariyer hayatımı da bu doğrultuda ilerletmeyi hedefliyorum. Bankacılık departmanlarında çalışmak istiyorum, öncelikli hedefim ziraat bankasındaki ilk yerimi biran önce almak.

  4. Selamunaleykum kolay gelsin Adana’da oturuyorum yakın korumalık tecrübem var Erdemli tomuk de unlu sanatçılara korumalık yapdim sikahli olarak Motor meslek lisesi mevzusuyum 1.75 boy 80 ziraat bankasında çalışmak isterim joker olarak da çalışırım

  5. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MALİYE LİSANS MEZUNUYUM AYRICA ULUSLARARASI İLİŞKİLER AOF AÇIKÖĞRETİM MEZUNUYUM SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM İSTANBUL ANADOLU YAKASI KARTALDA İKAMETİM BU İŞE GERÇEKTEN İHTİYACIM VAR TEL NO:506 653 47 37 EV TEL:216 374 50 56

  6. akdeniz üniversitesi 2 yıllık işletme yönetimi bölümünden mezunun aynı zamanda aöf den kamu yönetimi 3. sınıftan devam etmekteyim sizinle çalışmak büyük bir onurdur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*