Evkur Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Evkur’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Evkur bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Evkur personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Evkur İş İlanları

1972 yılında Halı satarak faaliyetlerine başlayan EVKUR, yaklaşık 15 sene boyunca halıcılık sektöründe hizmet verdikten sonra 1987 yılında konsept değişikliğine giderek perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. 1994 yılında bir isim değişikliğine giderek EVKUR ALIŞVERİŞ Merkezi adını alan şirket, tek bir mağaza ile girdiği perakende sektöründe günümüz itibari ile bugün 30’u İstanbul’da, 60’ı da Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde olmak üzere toplam 90 mağazaya sahip durumdadır. Türkiye’nin 42 ilinde 4.200 çalışanı ile hizmet veren EVKUR, cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya ve elektronik eşyalar dahil olmak üzere 68.000 çeşit ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Evkur İş İlanları

Her yıl milyonlarca insana yüz binlerce ürün satışı gerçekleştiren şirket, gün geçtikçe daha çok müşteriye ulaşma amacı ile büyümesini sürdürmektedir. Mağaza sayısını arttırmak ve dağıtım ağını güçlendirmek gibi hedefleri doğrultusunda personel ve işçi alımı gerçekleştiren EVKUR, çeşitli meslek gruplarından oldukça fazla iş gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Boyacı
Güncellenme Tarihi
01-10-2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Türkiye Geneli

EVKUR Alışveriş Merkezleri;Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere “Boyacı” çalışma arkadaşı aramaktayız.

Boya, sıva, alçıpan, kartonpiyer onarımları konusunda deneyimli,

En az 3 yıl tecrübeli,

Diksiyonu düzgün,

Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve ekip çalışmasına yatkın,

Askerlik görevini tamamlamış,

Stok Ve Maliyet Raporlama Elemanı
Güncellenme Tarihi
28 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

EVKUR Alışveriş Merkezleri;

Şirketimiz bünyesinde görevlendirmek üzere Stok bölümümüzde görev yapacak bilgisayar kullanabilen, veri giriş çıkışı yapabilecek stok ve cari hesaplar departmanlarında çalışmış ilgili departmanımıza takım arkadaşları arıyoruz.

Marangoz
Güncellenme Tarihi
22 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Cep Telefonu, Bilgisayar, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

Mahmutbey Merkez Depomuzda görevlendirilmek üzere “Marangoz” alınacaktır.

Arapça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Güncellenme Tarihi
22 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Genel Müdürlüğümüz’de Çağrı Merkezi departmanımızda satış odaklı görev alacak, akıcı bir şekilde Arapça konuşabilen dolgun maaş + prim şeklinde çalışacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

Rusça Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Güncellenme Tarihi
22 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Genel Müdürlüğümüz’de Çağrı Merkezi departmanımızda satış odaklı görev alacak, akıcı bir şekilde Rusça konuşabilen dolgun maaş + prim şeklinde çalışacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Güncellenme Tarihi
22 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Ana…

Genel Müdürlüğümüz’de Çağrı Merkezi departmanımızda satış odaklı görev alacak, akıcı bir şekilde İngizlice konuşabilen dolgun maaş + prim şeklinde çalışacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

Mağaza Personelleri (Yeni Açılacak Evkur Isparta Şubesi)
Güncellenme Tarihi
25 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Isparta

EVKUR Alışveriş Merkezleri;

Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Cep Telefonu, Bilgisayar, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Kozmetik, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

Yeni açılacak olan “Isparta Evkur” şubemiz için çalıştırılmak üzere;

 • Mağaza Müdürü
 • Mağaza Müdür Yardımcısı
 • Satış Temsilcisi,
 • Ön Muhasebe Elemanı,
 • Depo Görevlisi,
 • İç Hizmetli, olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.
Özel Güvenlik Görevlisi
Güncellenme Tarihi
22 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul Avrupa

EVKUR Alışveriş Merkezleri;Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Şirketimizin Genel Müdürlük binasında görevlendirilmek üzere “Özel Güvenlik Görevlisi” çalışma arkadaşları arıyoruz.

Gezici Satış Destek Ekip Personeli – Tüm Türkiye
Güncellenme Tarihi
28 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Türkiye Geneli

İş Açıklaması

EVKUR Alışveriş Merkezleri;

Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bünyesinde faaliyet göstermekte olan mağazalarımızda çalıştırılmak üzere bay ve bayan“Gezici Satış Destek Ekip Personeli” olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

• Mağazada reyon düzenini, görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlamak, ürünlerin düzgün ve temiz teşhir edilmesini sağlamak,

• Müşterilere sunacağı ürünlerin özellikleri hakkında bilgiye ve ürün özelliklerini tanıtabilecek detaylı iş bilgisine sahip olmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünü müşteriye sunmak,

• İletişim kültürünün güçlü olduğu, müşterilerimize değer verilen ve onların önemsendiği bir ortam yaratabilmek,

• Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, görev yaptıkları mağazanın ve kendisinin satış hedeflerini gerçekleştirmek ve çaba göstermek,

• Eksik ürünleri takip etmek,

• Sorumlu olduğu alanın ve ürünlerin temizlik ve düzenini sorumluluk edinmek,

Depo Elemanı – Tüm Türkiye
Güncellenme Tarihi
27 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Türkiye Geneli

Mağazalarımız; Beyaz Eşya, Elektronik, Cep Telefonu, Bilgisayar, Küçük Ev Aletleri, Mobilya, Halı, Züccaciye, Ev Tekstili vb. Dayanıklı Tüketim Mallarının satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

 • Depo içerisindeki ürünlerin taşınmasında görev alması,
 • Depoya gelen ürünlerin raflara yerleştirilmesi ve depo düzeninin sağlanmasında görev alması,
 • Esnek ve Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilmesi,

Daha fazla Evkur iş ilanı için tıklayın.

Yaygın mağaza ve dağıtım ağı ile Türkiye’nin 40 ilinde adaylara kariyer fırsatları sunan EVKUR, yüksek kalitede İnsan Kaynakları politikalarına da sahiptir. Kurumsal yapısı ile işe alım sürecini oldukça adil ve şeffaf yöneten şirket bu yönüyle de rakiplerinden öne çıkmakta. Kariyer portalları üzerinden gönderilen özgeçmişlerin uygun görülmesi ile adaylara iş teklifi yapılır.

Nasıl Başvurulur?

EVKUR İş başvurularını kariyer platformları üzerinden değerlendirmektedir. Ülkemizde bilinen ve en büyük kariyer portalları olan kariyer.net, tr.indeed.com ve secretcv.com adresleri üzerinden şirketin yayımladığı tüm ilanları rahatlıkla görebilirsiniz. Bu kanallar aracılığı ile EVKUR’da kariyer fırsatı yakalamak için lazım olan tek şey bir üyeli oluşturup özgeçmişinizi bu sitelere yüklemek.

EVKUR resmi internet sitesi üzerinden iş başvuruş kabul etmemekte olup aynı zamanda EVKUR İş başvuru formu da bulunmamaktadır. Bu bağlamda adayların yukarıda bulunan kariyer portalları üzerinden iş başvurusunda bulunmaları gerekmektedir.

Evkur Çalışan Maaşları Ne Kadar?

Şirket kurumsal yapısı ve iş gücüne verdiği değer sebebi ile çalışanlarına oldukça adil çalışma şartları ve ücretler sağlamaktadır. Günlük 8.5 saat mesai yapan çalışanlar yemek ve çay molası gibi haklara sahipler. Aynı zamanda çalışanların haftalık izin hakları bulunmaktadır. EVKUR’da maaşlar asgari ücretin %10 daha fazlasından başlayıp çalışılan pozisyona göre artmaktadır. Buna ek olarak Çalışanlara maaş ile beraber yemek ve prim hakkı da tanınmaktadır.

13 Comments

 1. İzmir de ikamet ediyorum benzer sektörde müşteri istihbarat ve evrak takibi işlerini yaptım emekliyim.İzmir deki herhangi bir şubenizde görev almak isterim

 2. 8 senedir mağaza sektöründeyim bilgi işlem /ön muhasebe işi yaptım sizinle çalışmak isterim

 3. FİRMAMIZA ÇAY DAĞITIMI TEMİZLİK İŞLERİNİ YAPACAK VEYA DEPO YARDIMCILIĞI YAPACAK ENGELLİ PERSONEL ALINACAKTIR 05342122543

 4. Merhaba ben 20 yıllık bir mobilya işiyle ilgilenen biriyim ve hazır montaj yapmaktayım hazır panel aydın didim de ikamet ediyorum kendime 1 ci sınıf montajci diyebilirim e sınıfı ehliyet mevcuttur merinos mağazasında 10 yıldır devam etmekteyim Şu anda bukadar telefon numaram 05427299552

 5. E sinifi ehliyetini var yük indirip bindirebilirim afyondaki yeni subenizde calismak isterim

 6. arkadaşlar ben evımde tekstıl fason dıkım işi istıyorum bu konuda bana yardımcı olabılecek fırmalar yada konfeksıyonculara seslenıyorum bılgısı olan bana ulaşabılır rıca edıyorum balıkesır akcaydayım kısa zamanda ulaşırsanız sevınırım saygılarımla

 7. Merhaba arkadaşlar 28 yıl Dr hali isinde çalışıyorum el halısı makina lisi işi yaptım mağaza çalışmak için iş arıyorum istanbul civarı orta okul mezunuyum 28 yaşındayım askerligimi yaptim bekarim E Sınıfı ehliyeti var 1 yıldır da güvenlik işi yapıyorum ilgilenen mağaza müdürlerinden duyurulur
  545 545 0530
  [email protected]
  Face twitter viber in Google hesaplarından ulaşabilirsiniz

 8. Ben sizinle çalişmak isterim mazalarınızda izmirin eski elamanlarından biriyim bu alanda çalişmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*