Batman Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Batman Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Batman iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Batman’da vatandaşlara ve bölgeye kaliteli hizmetler sunan Batman belediyesi, gelişmiş yapısıyla her yıl büyümektedir. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek çözümler üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, yılın farklı zamanlarında personel gereksinimleri oluşmaktadır.

Batman belediyesi işçi alımı

Bu yıl Batman Belediyesi, çalışmalarının kalitesini artırmak ve hizmetlerinde kesinti yaşanmaması için eksik pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Yılın başından beri birçok ilan açarak çok sayıda işçiyi kadrosuna kattı. Gerekli birimlerde eksiklik devam ederse, senenin diğer zamanlarında da personel alımları yapacaklarını duyurdular. Batman Belediyesi, işçi kadrosuna katılan herkese hizmet vermenin onurunu yaşıyor.

Batman Belediyesi İş İlanları

Batman Belediyesi, işçi ve personel alımlarını iş ilanları aracılığıyla yapıyor. Belediye, yeni kadrolar ve boş kadrolar için açılan ilanlarda, başvuru şartlarını ve son tarihleri detaylı bir şekilde tanımlıyor. Başvurular belirlenen şartlara uygun olanlar mülakata çağrılıyor. Mülakat aşamasından sonra uygun görülen adaylar işe alınıyor. İlanlar, belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanıyor.

Batman Belediyesi Personel Alımı

Batman Belediyesi zaman zaman personel alımı yapar. Şirketler ve iştirakler de bu alımlardan faydalanarak ihtiyaçlarını karşılarlar. Bazı durumlarda başvuru sayısı fazla olduğunda işe alım kura ile yapılır. Kurada seçilenler mülakata davet edilirler ve başarılı olanlar istenen belgeleri tamamlayarak işe başlarlar.

Batman Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Batman Belediyesi, personel alımlarında engelli bireyleri göz önünde bulunduruyor. Belirli bir oranda engelli vatandaşların alımına olanak sağlayan belediye, uygun şartları taşıyan adaylardan engelli raporlarını talep ediyor. Görevlendirmeler, uygun kontenjanları dikkate alarak yapılmaktadır. Bu sayede belediye, engelli vatandaşların da istihdam edilmesine katkı sağlamaktadır.

Batman Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Batman Belediyesi, senenin farklı zamanlarında işçi alımları yapmaktadır. Son alımlardan biri, park ve bahçeler müdürlüğünde çalışmak üzere 400 işçi alımıydı. Alımlara yaklaşık 5.000 kişi başvurdu ve işçiler kura ile belirlendi. Diğer birimlerde çalışmak için de sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımları yapılmaktadır. Bu ilanları takip etmek için belediyenin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Batman Belediyesi Zabıta Alımı

Batman Belediyesi, zabıta personel alımları için ilanlar yayınlıyor. Başvuru formunu, resmi internet sitesi veya İŞKUR üzerinden doldurarak, en az lise mezunu olanlar başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunanların yüz kızartıcı suç işlememiş olmaları gerekiyor. Başvurular incelenerek hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Batman Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Belediyelerin koruması altında bulunan parklar, bahçeler ve binalar, özel güvenlik personellerinin çalışmalarıyla güvence altına alınmaktadır. Bu sebeple, bu alanda çalışacak iş arayanlar için belediyeler sürekli olarak personel alımları yapmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek için Batman Belediyesi’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, iş arayanlar için güncel iş ilanları ve diğer iş fırsatları listelerimize göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Batman Belediyesi İş Başvurusu

Batman Belediyesi iş ilanlarına başvurmak artık çok daha kolay! İnternetten yayınlanan ilanlarda, gerekli şartlar belirtiliyor ve son kısımda başvuru formu yer alıyor. Formu doğru bir şekilde doldurup tamamla butonuna tıklamanız yeterli! İş başvurunuzun tamamlanması için ilanlarda istenilen evrak ve belgeleri belediyeye istenilen zaman aralığında teslim etmeniz yeterli. Siz de Batman Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, hemen başvurun!

Batman Belediyesi Duyurular

Batman Belediyesi, yeni personel alımlarını internet sitesinde yayınlıyor. Beden işçisi alımları için son duyuru yapıldı ve bu duyuru hala süren bir ilan olarak yayında. Belediye, hizmetleri ve yatırımları hakkında her türlü bilgiyi de internet sitesi üzerinde yayınlamaktadır. 400 işçi alımı için adaylar daha önce kura çekilişi sonucunda seçildi. Şimdi yapılan mülakatlar sonrasında işçi alımları gerçekleşecektir. Eğer siz de Batman Belediyesi’nde çalışmak istiyorsanız, internet sitesini takip edebilirsiniz.

Batman Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Batman Belediyesi’nin çalışmalarında çok sayıda birim yer alır. Bunlar arasında basın ve halkla ilişkiler, fen işleri, hukuk işleri, imar ve şehircilik, itfaiye, zabıta, kültür ve sosyal işler gibi birimler bulunur. Zaman zaman bu birimlerin çalışanlarına ihtiyaç duyulur ve belediye bu ihtiyaçları karşılamak için personel alımları yapar. Mesleklerinize uygun bir birimde çalışmak isterseniz, Batman Belediyesi’nin açtığı ilanlara başvurabilirsiniz.

19 Comments

 1. Batmanda ikamet ediyorum işsizim iki üniversite okudum ama nereye başvurduysam torpilin yok diye hep elendim.Sayın Valim Lütfen sizler bize sahip çıkıp yoksa herşeyi erteledik evkenemiyoruz işimiz yok diye. Bundan dolayı çok mağdurum. Silahlı güvenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var elektrik belgem var,acil yardım ve afet yönetimi, Muhasebe okudum. Sizlerden güzel haber bekliyorum.

 2. Sizin bana ihtiyaciniz var ben abdullah her turlu hizmete hazırım beni arayin iş goruşmesine geleyim.

 3. Isim adnan varol özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum daha önce başvuru yaptim yedek 23 de ismim çıktı sizinle çalışmak istiyorum 0542 6651199

 4. Selamlar ben tolga bilem ehliyet sahibiyim şöförlüğüm var eğer sizde isterseniz sizinle çalışmak isterim

 5. Isim adnan varol özel güvenlik görevlisi olarak ismim kurada cıktı yedekte neden hala beni aramıyorlar bende aranızda bulunmak isterim benide alırsanız severim gereğinin yapilmasini arz ederim tüm yetkilerden benide almaları isterim bunada çok ihtiyaç var lütfen sesimi duyan

 6. Selamun aleyküm lise mezunuyum özel güvenlik silahlı sertfikam var beni işe alın lutfen çok memnun Olurum batmanda yaşıyorum çok ihtiyacım var lütfen

 7. merhaba iş için yazdım güvenlik şöför ve src belgelerim var lise mezunuyum bizim gibilerin dayısı yok ama işe almazlar. biliyorum yinede insafa birileri gelşr belki diye yazdım 0544 328 00 72

 8. Merhaba ben işsizim sizinle calismak istiyorum otomotiv teknisyeniyim saygilarimla 05412177702

 9. MERHABA BENİM E SINIF ehliyetim VAR İŞ ARIYORUM HER İŞTE KENDİME GÜVENİYORUM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM SAYGILARIMLA 05434847347

 10. muhasebe ön lisans mezunuyum bilgisayar biliyorum silahlı özel güvenliimde var iş arıyorum

 11. İyi aksamlar ben üniversite mezunuyum 23 yaşindayim elektrik tekniker’iyim b sınıfı ehliyetim var Batman’da ikamet etmekteyim 4 yıl deneyimim var sizinle çalışmak istiyorum
  bilgilerinize arz ederim.
  05423433265

 12. merhabalar ben mehmet karadeniz 25 yaşındayım 7 yılık asansörcüyüm ben batman belediyesinde çalımşmak istiyorum tel 05535881852

 13. hükümlü oldugum ıcın taşeron fırma tarafından iş imkanı saglanması temennisiyle 0 541 850 74 04 saygılarımLa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*