Batman Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Batman Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Batman iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Batman’da vatandaşlara ve bölgeye kaliteli hizmetler sunan Batman belediyesi, gelişmiş yapısıyla her yıl büyümektedir. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek çözümler üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, yılın farklı zamanlarında personel gereksinimleri oluşmaktadır.

Batman belediyesi işçi alımı

Batman Belediyesi bu yıl en çok personel alımı yapan belediyeler arasında yer alıyor.  Verdiği hizmetlerin aksamaması ve daha kaliteli hizmet vermek adına eksik olan pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Yıl başından bu yana açtığı ilanlarla birçok kişiyi işçi kadrosuyla belediyesi bünyesine katan Batman Belediyesi diğer boş pozisyonlar ve ihtiyaç duyulan birimler için senenin diğer zamanlarında personel alımı ilanı açarak personel eksikliğini gideriyor.

Batman Belediyesi İş İlanları

Batman Belediyesi açtığı yeni kadrolara ve boş olan kadrolara işçi ve personel alımlarını iş ilanları sayesinde yapıyor. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar başvuru şartları ve tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek yönlendirme yapıyor. İlanlarda belirtilen ifadeler doğrultusunda yapılan başvurular belediye tarafından değerlendirilerek uygun görülenler mülakata çağrılıyor. Mülakat aşamasından sonra ise işe alım gerçekleşmiş oluyor.

Batman Belediyesi Personel Alımı

Batman Belediyesi senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. Belediyeye bağlı bulunan şirketler ve iştiraklerin personel ihtiyacı bu alımlar sayesinde karşılanıyor. Bununla birlikte belirli sayılarda yapılan alımlara fazla başvuru olabiliyor. Bu durumda ise personel alımları kura ile belirleniyor. Kura ile belirlenen kişiler mülakata çağrılıyor. Mülakattan başarılı olan adaylar ise istenen evrakları tamamladıktan sonra işe alınıyor.

Batman Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Batman Belediyesi personel alımlarında engelli vatandaşların da istihdam edilmesi için belirli oranda alım yapıyor. Bu bağlamda ilanda belirtilen şartları karşılamaları ve başvuranların engelli raporlarını belediyeye bildirmeleri gerekiyor. Bu doğrultuda uygun görülenler belediyede engelli kontenjanından uygun olan yerlere yerleşiyorlar. Batman Belediyesi böylece engelli vatandaşlar için de önemli miktarda istihdam sağlamış oluyor.

Batman Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Batman Belediyesi işçi alımları senenin farklı zamanlarında gerçekleşiyor. En son açılan ilanda park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 400 işçi alımı yapılmıştı. Yapılan bu işçi alımına yaklaşık beş bin başvuru olmuş ve 400 kişilik alım kura ile belirlenmişti. Bunun gibi diğer birimler için de açılan ilanlarla sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapılıyor. Bunun için belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan ilanları takip etmek gerekiyor.

Batman Belediyesi Zabıta Alımı

Batman Belediyesi zabıta alımlarını açmış olduğu personel alımı ilanlarıyla yapıyor. Resmi internet sitesinden ve İŞKUR üzerinden açılan zabıta alımı ilanlarına başvuru formu üzerinden başvuru yapılabiliyor. En az lise mezunu olanların başvuru yapabildiği zabıta alımlarında yüz kızartıcı suç işlememiş de olmak gerekiyor. Bu doğrultuda alınan başvurular incelenerek hızlı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Batman Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik personelleri belediyelerin hepsinin kadrosunda yer alan personellerdir. Bu noktada belediyelerin yapmış oldukları park ve bahçeler başta olmak üzere diğer binalarda ve kurumlarda görev yapan özel güvenlik elemanları için ihtiyaç oldukça personel alımı yapılıyor. Bu ilanları kaçırmamak adına Batman Belediyesinin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Ayrıca güncel iş ilanları ve diğer iş ilanları için sürekli güncel tutulan sitemizi de takip edebilirsiniz.

Batman Belediyesi İş Başvurusu

Batman Belediyesinin açmış olduğu iş ilanlarına başvuru formları üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapılabiliyor. İnternet üzerinden yayınlanan ilanlarda gerekli şartlar belirtildikten sonra son kısımda başvuru formu yer alıyor. Buraya tıklayarak açılan sayfada istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurmak gerekiyor. Son olarak ise başvuruyu tamamla butonuna tıklayarak iş ilanına başvurmak mümkün oluyor. Bununla birlikte ilanlarda istenilen evrak ve belgeleri istenilen zaman aralığında belediyeye teslim ederek iş başvurusu tamamlanmış oluyor.

Batman Belediyesi Duyurular

Batman Belediyesi personel alımlarını resmi internet sitesinden duyurular bölümünden ilan ediyor. Son olarak 400 adet beden işçisi alımını duyurular bölümünden ilan belediye diğer hizmetler ve yatırımlar ile ilgili her türlü bilgiyi de duyurular ile vatandaşlara duyuruyor. 400 işçi alımı için yapılan duyurunun süresi devam ediyor. Daha önce kura ile belirlenen adaylar için mülakat uygulanarak alım yapılacak.

Batman Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Batman Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren birçok birim bulunuyor. Bu birimler için farklı zamanlarda personel ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu çerçevede belediye bu ihtiyacı karşılamak adına personel alım ilanları açıyor. Bu noktada personel alımı için ilan açılan birimler arasında basın ve halkla ilişkiler, fen işleri, hukuk işleri, imar ve şehircilik, itfaiye, zabıta, kültür ve sosyal işler vb. birimler yer alıyor.

19 Comments

 1. Batmanda ikamet ediyorum işsizim iki üniversite okudum ama nereye başvurduysam torpilin yok diye hep elendim.Sayın Valim Lütfen sizler bize sahip çıkıp yoksa herşeyi erteledik evkenemiyoruz işimiz yok diye. Bundan dolayı çok mağdurum. Silahlı güvenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var elektrik belgem var,acil yardım ve afet yönetimi, Muhasebe okudum. Sizlerden güzel haber bekliyorum.

 2. Sizin bana ihtiyaciniz var ben abdullah her turlu hizmete hazırım beni arayin iş goruşmesine geleyim.

 3. Isim adnan varol özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum daha önce başvuru yaptim yedek 23 de ismim çıktı sizinle çalışmak istiyorum 0542 6651199

 4. Selamlar ben tolga bilem ehliyet sahibiyim şöförlüğüm var eğer sizde isterseniz sizinle çalışmak isterim

 5. Isim adnan varol özel güvenlik görevlisi olarak ismim kurada cıktı yedekte neden hala beni aramıyorlar bende aranızda bulunmak isterim benide alırsanız severim gereğinin yapilmasini arz ederim tüm yetkilerden benide almaları isterim bunada çok ihtiyaç var lütfen sesimi duyan

 6. Selamun aleyküm lise mezunuyum özel güvenlik silahlı sertfikam var beni işe alın lutfen çok memnun Olurum batmanda yaşıyorum çok ihtiyacım var lütfen

 7. merhaba iş için yazdım güvenlik şöför ve src belgelerim var lise mezunuyum bizim gibilerin dayısı yok ama işe almazlar. biliyorum yinede insafa birileri gelşr belki diye yazdım 0544 328 00 72

 8. Merhaba ben işsizim sizinle calismak istiyorum otomotiv teknisyeniyim saygilarimla 05412177702

 9. MERHABA BENİM E SINIF ehliyetim VAR İŞ ARIYORUM HER İŞTE KENDİME GÜVENİYORUM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIM SAYGILARIMLA 05434847347

 10. İyi aksamlar ben üniversite mezunuyum 23 yaşindayim elektrik tekniker’iyim b sınıfı ehliyetim var Batman’da ikamet etmekteyim 4 yıl deneyimim var sizinle çalışmak istiyorum
  bilgilerinize arz ederim.
  05423433265

 11. merhabalar ben mehmet karadeniz 25 yaşındayım 7 yılık asansörcüyüm ben batman belediyesinde çalımşmak istiyorum tel 05535881852

 12. hükümlü oldugum ıcın taşeron fırma tarafından iş imkanı saglanması temennisiyle 0 541 850 74 04 saygılarımLa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*