Muş Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Muş Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyet devrinde bütün sancaklara vilâyet (il) denilmesiyle birlikte Muş il merkezi olmuş ve 2 Haziran 1929 yılında belediyecilik hizmetlerine başlanmıştır.
Muş Belediyesi Personel Alımı

 

 

 

 

 

Muş Belediyesi İşçi Alımı

Muş Belediyesi kadrosuna alacağı personeller için genellikle resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınlamaktadır. Belediye, son dönemde işçi kadrosu dahil olmak üzere belediye bünyesindeki tüm birimlere çok sayıda eleman alımı yapacağını açıkladı.

Muş Belediyesi Personel Alımı

Hizmet planlamalarını yaparken toplumsal menfaatler ve şehircilik ilke ve standartlarına uygunluğu esas alan Muş Belediyesi, şehri kalkındırmak adına bu ilkelere bağlı kalarak yatırımlarını gerçekleştirmektedir.

Kısıtlı ekonomik olanaklarla geçimini sürdürmeye çalışan vatandaşlarına çeşitli alternatifler oluşturmak isteyen Muş Belediyesi, bu bağlamda hızlandırdığı proje çalışma alanlarında istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Muş Belediyesi İş İlanları

Sosyal belediyecilik anlayışı ile içerisinde bulunduğu toplumun bütün kesimlerinin yaşam kalitesini yükseltmek, kent yaşamını daha kolay bir hale getirmek ve vatandaşlarının taleplerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma hedefinde olan Muş Belediyesi’nin bu bağlamda ihtiyaç duyacağı personeller için internet sitesinden iş ilanı yayınlayacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Muş Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muş Belediyesi’nin yayınladığı personel ilanında istenen kriterlere uygun durumda olan ve belediye bünyesinde görev almak isteyen vatandaşların Muş Belediyesi resmi internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da Muş İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylara belediye yetkilileri dönüş yaparak İşkur bünyesinde mülakata çağırmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Muş  İş İlanları

Muş iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Muş iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Muş iş ilanları

 • Satış ve Pazarlama Bölge Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Muş iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Muş iline ait güncel personel alımları için Muş İş İlanları grubumuza katılabilir ve Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Bulanık belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Malazgirt belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Varto belediyesi iş ilanları için tıklayın.

6 yorum

 1. Hepiniz çok yazıksınız malesef Muş belediyesi el altından alem yapıp adamcılık ön planda olduğu için sizin sesinizi duymazlar… demi ama beni duyarsınız nede olsa eleştirdim

 2. Selamu Aleyküm BEN MOBİLYA DÖŞEME USTASI VE EYİTMENİYİM BELGELİ BOYA DAN KAYNAKTAN ANARIM E ➕ VE A2 EHLİYET SAHİBİYİM TECRÜBE VAR AYRICA BİNEK ARAÇLAR KAMYON ISUZU OTÜBÜS KOLLANABİLİYOM KONUYA İLGİ GÖSTERMENİZİ İSTİRHAM EDERİM. BELEDİYENİZDE CALIŞMAK İSTERİM SAYGILAR SAMET TEKİNBAŞ NO 05061775483

 3. Ortopedi engeliyim 3 yıldır marketlerde çalışıyorum suan bostayim işe ihtiyacım var bakmakla yuklum olduğum biaylem var acilen iş arıyorum muş merkezde oturuyorum Iyi çalışmalar.05452911649

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*