Kastamonu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kastamonu Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Evliyalar şehri olarak bilinen Kastamonu, Anadolu’daki en eski şehirlerden biri olma özelliğini taşımaktadır. Osmanlı Döneminde vilayet olarak kabul edilen Kastamonu, Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte de il olarak nitelendirilmiştir.

Kastamonu belediyesi işçi alımı

Kastamonu Belediyesi Personel Alımı

Kastamonu Belediyesi, sosyal belediyecilik anlamında birçok yatırımı olan, bir yandan kentin altyapısının gelişmesi ve eksiklerinin giderilmesiyle ilgili çalışmalarını sürdürürken bir yandan da, üst yapıya ilişkin çalışmalarını devam ettirmektedir.

Yoğun bir çalışma temposunda olan Kastamonu Belediyesi, zaman zaman daha çok iş gücüne ihtiyaç duymakta ve personel alımı yapmaktadır.

Kastamonu Belediyesi İşçi Alımı

Kastamonu Belediyesi bünyesine dâhil edeceği personellerini son dönemlerde genellikle sözleşmeli personel olarak kadrolandırmakla birlikte ihtiyaç duydukça taşeron işçi statüsüyle de personel alımı yapmaktadır.

Kastamonu Belediyesi İş İlanları

Halkın taleplerine hızlı yanıt verebilen çağdaş bir e-belediye olma hedefiyle de bazı adımlar atan Kastamonu Belediyesi, yenilediği internet sitesini aktif olarak kullanmaktadır. Bünyesine alacağı personeller için iş ilanlarını da internet sitesi aracılığıyla yayınlayan Kastamonu Belediyesi, başvurularını da bu şekilde kabul etmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Kastamonu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kastamonu Belediyesi kadrosunda memur olarak görev almak isteyenlerin KPSS sınava girerek yeterli puanı almaları gerekmektedir. Sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi kadrosuyla Kastamonu Belediyesinde çalışmak isteyenlerin ise öncelikler belediyenin internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kastamonu Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilen başvurular arasından kurum şartlarına uygun olanlara geri dönüş yapılarak mülakata çağırılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Kastamonu iş ilanları

Kastamonu iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Kastamonu iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Kastamonu iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kastamonu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Tosya belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Taşköprü belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Cide belediyesi iş ilanları için tıklayın.

4 yorum

  1. Sayın baskanım iki cocuk annesiyim durumum iyi degil ise ihtiyacım var guvenlik belgem var cocuklarım ıcın lutfen bana yardım edin bana belediyemizde bir is verin isine yapan giriyor belediyeye bende sizden istiyorum benim ihtiyacım tek bir is lütfen gereğini yapın o koltuğa otururken yesıl kentte elinizle helva dagıtmıstınız bize guzel seyler yapacanıza dair siz vermiştiniz bizde hayırlı olsun demıstım lütfen bakanımız olarak iki cocuklu bir anneyim torpilımde yok bana ıs bverın Baska bısey ıstemıyorum

  2. Merhaba ben Tahsin Çerçialioğlu 1995 doğumluyum.Kastamonu Merkezde oturuyorum.Dısardan Liseyi tamamliyorum.zabıta,bekçi,güvenlik görevlisi yada b sinifi ehliyetim var şöför olarak beni belediyeye alırsanız çok memnun olurum.Şimdiden tésekkür ederim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*