İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tokat Havalimanı İş İlanları 2019

Tokat Havalimanı İş İlanları

Havalimanları içerisinde iş anlamında kendinize bir yer edinecekseniz bir an önce havalimanı iş ilanları hakkında bilgi edinmeye başlayabilirsiniz. Yeni açılan havalimanlarındaki güvenlik açıklarını kapatmak için çok sayıda güvenlik personeli alınacağından şartlara ve koşullara bakarak siz de başvuru yapabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için açılan güvenlik elemanı sadece reşit bireylerin ve 30 yaşını geçmemiş olanların başvurabileceği bir iş alanıdır. İş başvurusu yapmak için adli sicil geçmişinizin temiz olması gerekir ve hiçbir kamu cezası da almamış olmanız gerekir.

Erkeklerin güvenlik olmak için en az 1.70 cm boyu olmalı, kadınların da güvenlik elemanı olmak için en az 1.50 cm boyu olmalıdır. Havalimanı personel alımı esnasında gereken sağlık evraklarını da detaylıca verecektir.

Tokat Havalimanı İş Başvurusu

Hava alanı iş ilanları için başvuru yapacağınız zaman diksiyonunuza ve insan iletişiminize de önem verecek şekilde başvurunuzu yapmalı, dinamik olduğunuzu ispat etmelisiniz.

Sadece fiziksel değil, ruhsal anlamda da sağlıklı ve dinç olanlar seçilecektir. Hava alanı iş başvurusu için evraklarınız da eksiksiz olursa alınma şansınız çok yüksek olacaktır diyebiliriz.

Tokat Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için gerekli şartlar ve kurallardan sonra saatler ve mesailer sizin için uygunsa işe girebilmeniz kolay olur. Havalimanı 24 saat açık olduğu için mesai saatleri değişiklik gösterebilir. Havalimanı işçi alımı için sizle iletişime en kısa sürede geçecektir.

 

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko

 

 

Bir yorum

  1. samet yıldız 29 Temmuz 2014

    1992 Tokat Erbaa doğumluyum. İstanbul Anadolu sigorta da silahlı özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. ailemin tokat üzerine ikamet etmesinden dolayı takat ve yakınların da çalışmak istiyorum. 0537 447 42 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir