Tokat Havalimanı İş İlanları 2023

Tokat Havalimanı’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Tokat Havalimanı bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tokat Havalimanı personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

 

Tokat Havalimanı 1987 yılında yapımına başlanılan ilk olarak 1995 yılında Tokat’ta hizmete açılan, 2018 yılında eski havalimanının kuzeydoğusunda inşası başlanarak 25 Mart 2022 tarihinde tekrar hizmete açılan bir havalimanıdır.

Tokat Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Havalimanı iş başvurusu için açılan güvenlik elemanı sadece reşit bireylerin ve 30 yaşını geçmemiş olanların başvurabileceği bir iş alanıdır. İş başvurusu yapmak için adli sicil geçmişinizin temiz olması gerekir ve hiçbir kamu cezası da almamış olmanız gerekir.

Erkeklerin güvenlik olmak için en az 1.70 cm boyu olmalı, kadınların da güvenlik elemanı olmak için en az 1.50 cm boyu olmalıdır. Havalimanı personel alımı esnasında gereken sağlık evraklarını da detaylıca verecektir.

Tokat Havalimanı İş Başvurusu

Havaalanı iş ilanları için başvuru yapacağınız zaman diksiyonunuza ve insan iletişiminize de önem verecek şekilde başvurunuzu yapmalı, dinamik olduğunuzu ispat etmelisiniz.

Sadece fiziksel değil, ruhsal anlamda da sağlıklı ve dinç olanlar seçilecektir. Hava alanı iş başvurusu için evraklarınız da eksiksiz olursa alınma şansınız fazla olur.

Tokat Havalimanı Personel Alımı

Hava alanı personel alımı için gerekli şartlar ve kurallardan sonra saatler ve mesailer sizin için uygunsa işe girebilmeniz kolay olur. Havalimanı 24 saat açık olduğu için mesai saatleri değişiklik gösterebilir. Havalimanı işçi alımı için sizle iletişime en kısa sürede geçecektir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Havaalanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; Temizlik Görevlisi, Yer Hizmetleri, Yer Hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Havaalanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Turk Telekom, Turkcell, Vodafone, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM

13 Comments

 1. Merhaba tokatta yaşıyorum B Sınıf ehliyetim mevcut (Makine bakım onarım seviye 3) Sertifikam vardır

 2. Merhabalar, Elektrik teknisyeniyim,B sinifi ehliyetim,src 2-4 belgelerim, silahlı güvenlik kimlik kartım var,tokat hava alanında çalışmak isterim.05071040884

  • Merhaba istanbul sultanbeylide yasıyorum aslen tokat zileliyim 38 yaşındayım silahlı kimlik kartına sahibim E sınıfı ehliyet dijital ehliyet src -4 piskoteknik belgelerine sahibim ķamyon otobüs tecrübem var kendi memleketimde iş sahibi olmayı çok isterim saygılar
   mesut özcan
   Cep: 0545 608 83 60

 3. Tokat merkezde yaşıyorum 29 yaşındayım İstanbul atatürk havalimanında 7 yıl çalıştım iş tecrübem var tokata taşındıgım için tokat havalimanında çalısmak istiyorum

 4. Meraba Kolay Gelsin Ben Askeri Personelim Görevim Bitmek Üzere Tecrübeliyim 8 Yıllık TSK Geçmişim Bulunmakta İhtıyacın Olduğu Bölümde Çalışmak İsterim.

 5. Merhaba. Silahlı özel güvenlik kartım ve B sınıfı ehliyetim var. İŞ olursa başvurmak isterim

  • Merhaba Adım Enes 24 yaşındayım b ehliyetim mevcut 2 yıl bilgi işlem sorumlusu olarak görev aldım Tokat Merkez de ikamet ediyorum ihtiyaç olduğu durumda ulaşabilirsiniz.

 6. Merhaba ben tokat merkezde yaşıyorum silahlı özel güvenlik kartım var alım varsa dönüş yaparsınız. İyi çalışmalar.

   • Merhaba ben istanbul sabiha gökçen havalimanında yerhizmrtlerinde görev yaptım ihtiyaç olursa çalışmak isterim

 7. Merhaba ben tokat havalimanın inşaatıň da ve mekanik kısmında çalıştım kaynakcılığım var çelik imalat ve montaj mıyım şöförlüğüm ve src + pisgoteknik+ dijital ehliyetim var her türlü araç kullanabilirim tokat merkezde ikamet ediyorum işe ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*