Total Personel Alımı ve İş İlanları 2024

total

Total personel alımı yapacak!

Total iş başvurusu yaparak sizde Total’ın gücünden güç alabilirsiniz. Total personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Total eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Total insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

TOTAL olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

SEÇME VE İŞE ALIM

Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları, danışman firmalar ve gazete ilanları kanallarıyla yapılmaktadır. Bazı pozisyonlar için adaylar psikometrik testlere tabi tutulmaktadır.

Genel Nitelikler

Kariyerinize TOTAL’de devam etmek ister misiniz?

  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
  • İyi derecede İngilizce ve / veya Fransızca bilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
  • Dinamik, insan ilişkileri güçlü
  • Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden

İş Tanımı

Bu ilan bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuz şirketimiz bünyesinde doğabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Şirketimize başvurmak istiyorsanız, çalışmak istediğiniz alanı ve çalışmak istediğiniz ili yazdığınız kapak yazısı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*