Total Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Total personel alımı yapacak!

Total iş başvurusu yaparak sizde Total’ın gücünden güç alabilirsiniz. Total personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Total eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Total insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

total

TOTAL olarak, gücümüzü sorumluluk bilinciyle hareket eden, kendine güveni olan ve yeniliklere açık olan, katma değer yaratan ve kaliteli hizmetlere inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Amacımız, mevcut kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek ve daha fazlasını eklemektir. Bu şekilde, sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

SEÇME VE İŞE ALIM

Şirketimiz, personel seçimlerini doğrudan iş başvuruları, danışman firmaları ve gazete ilanları yoluyla gerçekleştiriyor. Bazı görevler için adaylar psikometrik testlere tabi tutuluyor. Bu seçme süreci, iş planlarımızın bir parçasıdır.
Genel Nitelikler

Siz de TOTAL’de iş hayatınıza devam etmek istemez misiniz?

  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
  • İyi derecede İngilizce ve / veya Fransızca bilen
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
  • Dinamik, insan ilişkileri güçlü
  • Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden

İş Tanımı, bir işin yürütülmesi için ihtiyaç duyulan işlerin listesini ve bu işlerin nasıl yapılacağının açıklandığı belgedir. Bu belge işveren tarafından oluşturulur ve iş başvurusu yapanlar için önemli bir bilgi kaynağıdır. İş Tanımı, bir kişinin bu iş için gerekli nitelikleri ve deneyimleri anlamasına ve işin beklentilerini anlamasına yardımcı olur. Böylece, işveren ve çalışan arasında anlaşmazlıkların önlenmesine ve iş performansının artırılmasına yardımcı olur.

Bu ilan, farklı pozisyonlar için yapılan başvuruları kapsayan bir ilandır. Yaptığınız başvurular, şirketimizde oluşabilecek herhangi bir pozisyona uygun olduğunuz takdirde değerlendirilecektir. Başvurunuzda, hangi alanda ve hangi şehirde çalışmak istediğinizi belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvurabilirsiniz. Şirketimize olan ilginiz için teşekkür ederiz.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*