ULS Havayolları Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2024

ULS Havayolları Kargo personel alımı yapacak!

ULS Havayolları Kargo iş başvurusu yaparak sizde ULS Havayolları Kargo’ın gücünden güç alabilirsiniz. ULS Havayolları Kargo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ULS Havayolları Kargo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. ULS Havayolları Kargo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli şirketimiz, filosunda bulunan üç A310-300 kargo uçağı ile faaliyet göstermektedir. Filomuzda üç uçak vardır ve toplam taşıma kapasitemiz 120 tondur.

Hizmet yelpazemizde, müşterilerimize, “özel isteğe bağlı olarak uçak kiralama (charter)”, “diğer havayollarına ekibi ile uzun dönem uçak kiralama (ACMI)” ve “tarifeli sefer” seçenekleri bulunmaktadır.

Charter seferlerimiz için, müşterilerimizin her türlü yükünü makul koşullarla, süratle ve dünya çapında taşımayı taahhüt ediyoruz. Tehlikeli madde, canlı hayvan, taze sebze-meyve ve özel itina gerektiren her çeşit yükü taşıyabilecek bilgi birikimine ve yetkiye sahip olan ULS Havayolları Kargo’ya kargonuzu güvenle emanet edebilirsiniz.

Ayrıca, lojistik servis sağlayan meslektaşlarımızın “uzun dönem uçak kiralama” taleplerini göz önünde tutarak ACMI imkânı da sunan ULS Havayolları Kargo, deneyimli uçuş ekibi ve son teknolojiye sahip yüksek taşıma kapasiteli uçakları ile dünya çapında diğer havayolu kargo şirketlerinin hizmetindedir.

SHY-145 Yetki Belgesi ile A Check ve Hat Bakım Hizmeti veren Teknik departmanımız da Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları

“İnsan kaynağı”na yaklaşımımız…

“Etkin, etkili ve etik” değerlere sahip, ekip çalışması ile kendine ve ULS Airlines Cargo’nun kurumsal kimliğine katkı sağlayan, yetkilerini aklı ile birleştirebilen ve sorumluluğunun bilincinde olan insan kaynağı ile çalışmak.

“Önce İnsan” temel değeri ile mevcut insan kaynağımızın bilgi, bilinç ve becerisini, kendisine olan öz güveni ve saygısını sürekli geliştirmeyi hedefleyerek “Mutlu Personel, Memnun Müşteri” sloganını ilke edinmek.

“Sosyal Sorumluluk İlkesi” ne bağlı olarak; çalışan, paydaş ve toplum haklarını her zaman göz önünde tutmak.

 

Başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*