ULS Havayolları Kargo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ULS Havayolları Kargo personel alımı yapacak!

ULS Havayolları Kargo iş başvurusu yaparak sizde ULS Havayolları Kargo’ın gücünden güç alabilirsiniz. ULS Havayolları Kargo personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan ULS Havayolları Kargo eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. ULS Havayolları Kargo insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Firmamız, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkan üç kargo uçağıyla hizmet vermektedir. Toplam taşıma kapasitemiz 120 ton ve filomuzda üç uçak mevcuttur.

Bize söz veriyoruz ki Charter seferlerimizde, sizin yükünüzü taşımak için dünya genelinde hızlı ve uygun koşullar sunacağız. Teknik olarak, tehlikeli madde, canlı hayvan ve taze meyve-sebzeler gibi özel nakliye gereksinimleri olan tüm yükleri taşıyabiliriz. Yararlanabileceğiniz ULS Havayolları Kargo ile, kargonuzu güvenle teslim edebilirsiniz.

Bizim Teknik departmanımızda SHY-145 Yetki Belgesi ile donanımlı A Check ve Hat Bakım Hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetleri, Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanları gibi önemli limanlarda veriyoruz.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynağına nasıl yaklaştığımız önemlidir. Bizim yaklaşımımız, insanların değerli olduğunu anlamak ve onlara adil bir şekilde davranmaktır. İnsan kaynaklarına yatırım yaparak, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiriyoruz ve şirketimizin başarısını artırıyoruz. İnsanlarımızın işlerinde mutlu olmalarını sağlamak için, sağlıklı bir iş ortamı yaratıyoruz ve çalışanlarımıza gerekli destekleri sunuyoruz. Sonuç olarak, insan kaynağına doğru bir yaklaşım ile, hem çalışanlarımızın hem de şirketimizin başarılı olmasını sağlıyoruz.

ULS Airlines Cargo’nun başarıya ulaşmasında etkin, etkili ve etik değerlere sahip ekip çalışmasına önem veriyoruz. Kendine ve şirketimize katkı sağlayacak, aklını ve yetkilerini birleştirebilen, sorumluluğunun bilincinde olan insan kaynağıyla çalışıyoruz. Böylece ULS Airlines Cargo’nun kurumsal kimliğini daha da güçlendiriyoruz.

“Sosyal Sorumluluk İlkesi” doğrultusunda her zaman çalışanların, paydaşların ve toplumun haklarını düşünmek önemlidir. Bu ilke sayesinde işletmeler, toplumsal yararlar gözeterek etik, adil ve çevre dostu bir şekilde iş yapabilirler. Bu şekilde çalışmak hem çalışanlar hem de toplum için faydalı olacaktır.

Başvurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*