İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İzmir Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

İzmir Demir Çelik Personel Alımı Yapacak

İzmir Demir Çelik’de çalışmak isteyen adaylara müjde. İzmir Demir Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzmir Demir Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İzmir Demir Çelik personel alımı

Firma Hakkında

İzmir Demir Çelik Sanayi A.Ş. uzun hadde mamulleri üretmek amacı ile 1975 yılında kurulmuştur.İzmir Demir Çelik, şirketin vizyonunu yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli, kaliteli üretim yaparak, ülkemiz ve pay sahiplerimiz adına en yüksek faydayı sağlamak ve daima yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olarak sektörde ilk olmayı sürdürmek olarak açıklamaktadır. Bu vizyona ulaşmak adına kararlılıkla çalışmalarını sürdüren kurum, kadrosuna çok sayıda personel alımı yapacak.

Kadrosuna alacağı personellerine pozisyonlarına göre tam zamanlı ve vardiyalı mesai uygulayan kurum, bu mesai uygulaması kapsamında çalışanlarına 2.500 TL ve üzerinde maaş ödemesi yapmaktadır.

İzmir Demir Çelik İş İlanları

İzmir Demir Çelik, müşterileri, tedarikçileri, çalışanları, pay sahipleri ve ülkemiz için sürekli fayda yaratmak, bilgi, tecrübe ve yaratıcılığa dayalı kaliteli üretim anlayışıyla kalıcı ilişkiler kurmak amacındadır. Bu amaca ulaşmanın personelleri aracılığıyla olduğunun bilincinde olan ve bu sebeple personel alımı yapacak olan kurum, internet sitesi üzeriden iş ilanı yaparak personel alımı yapacağını duyurdu.

İzmir Demir Çelik İş Başvurusu Formu

İzmir Demir Çelik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel alımlarını aktif bir şekilde internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak yapan kurum, açık pozisyonlar için uygun kriterlerde olmayan fakat kurum bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvuru yapabilmek için özgeçmişlerini sistem üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir