İzmir Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzmir Demir Çelik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. İzmir Demir Çelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzmir Demir Çelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İDÇ olarak İzmir Demir Çelik,1975 yılında açılmıştır. Çelikhane kısmı 1987’de işleme başlamış olup, Aliağa’da yer almaktadır. 1986 yılından itibaren de İstanbul Menkul Kıymetler Borsasındadır.

İzmir Demir Çelik personel alımı

İzmir Demir Çelik İş İlanları 

İzmir Demir Çelik iş ilanları, kendi sitesinden duyurulabilir. Zira birçok firma resmi sitesi aracılığıyla personel ilanları vermektedir. Dolayısıyla firmaya çalışan olarak girmek isteyenler, her gün gerekli incelemeleri yapmalıdır.

Kariyer.net üzerinde de İzmir Demir Çelik aktif iş ilanı vardır. Dolayısıyla gelecek dönemlerdeki alımlar için burası da güncel olarak takip edilmelidir. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İş Makineleri Mühendisi İzmir
2 Tavan Vinç Operatörü İzmir

Nasıl Başvurulur?

İzmir Demir Çelik iş başvurusu oldukça pratik ve hızlı şekilde yapılabilir. Bunun için farklı araçlar olmakla beraber, bir tanesi resmi sitesini kullanmadır. Aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, başvurunuzu başarıyla gerçekleştirebilirsiniz;

  1. İzmir Demir Çelik resmi sitesine girin.
  2. Sağ üst köşeden “insan kaynakları” kısmına tıklayın.

Ardından karşınıza gelen sayfada adınız soyadınız, mail adresi, CV dosyası ve mesaj yazan bir form gelir. Zorunlu alanlar doldurulduktan sonra gönderilebilir. Bir diğer başvuru yöntemi ise kariyer sitelerini kullanmadır. Kariyer.net üzerindeki aktif ilana başvurmak istiyorsanız, şu şekilde müracaatı tamamlayabilirsiniz;

  1. Platform içerisinde profil oluşturun.
  2. CV hazırlayın.
  3. İzmir Demir Çelik profili üzerindeki ilana başvuru yapın.

Ancak Kariyer.net üzerinde hesabınıza giriş yaparak başvuru yapmanız da mümkündür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

İzmir Demir Çelik içerisinde çok sayıda pozisyon olmakla beraber, bunlardan bir tanesi de tavan vinç operatörüdür. Bu pozisyona güncel olarak alım yapılmaktadır. Başvurmak isteyenler adaylarda aranan nitelikleri Kariyer.net üzerinde görebilir ve buradan başvuru gerçekleştirebilir.

Pozisyon Açıklamaları

Tavan vinç operatörü için minimum 3 yıl tecrübeli olma şartı vardır. Aranan diğer nitelikle arasında dinamik, ekip çalışmasına yatkın olma gibi koşullar da görülür. Başvurmadan önce adaylar tüm nitelikleri inceleyerek ne kadar uyumlu olduğuna bakmalı, buna göre müracaat etmelidir.

Başvuru bahsettiğimiz şekilde yapılabilir. Ardından firma yetkilileri uyumlu kişiler ile temasa geçerek, sözlü sınava yönelik bilgi verir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehir: İzmir (Aliağa)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*