Şener Denizcilik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Şener Petrol ve Denizcilik Anonim Şirketi  1979 yılında Niyazi Şener tarafından kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak faaliyet alanları apartman, otel, fabrika ve işyerlerine kalorifer yakıtı sevkiyatı yapmaktır. Şirket denizcilik faaliyetlerine 1984 yılında başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren Pazar payını genişletmiştir.

Kardeş firmaların 2005 yılında birleşmesiyle SNR Holding altında toplanmıştır. Böylelikle şirketler grubu daha da büyümüş ve çağdaş bir bünyeye kavuşmuştur. Kurulduğu günden itibaren büyüyen ve hizmet alanını genişleten bir şirkettir. Şirket uluslar arası standartlarda faaliyet göstermektedir.

şener denizcilik iş ilanları

Şener Denizcilik İş İlanları

Şirketin müşterileri arasında Savunma Bakanlığı ve bilinen deniz ulaştırıcıları yer almaktadır. Ayrıca belli başlı petrol şirketleri ve onların taşeronları da yer almaktadır. Şener Denizcilik farklı biçim ve özelliklere sahip başarılı gemi tasarımları ile dikkat çekmiştir.

Çalışma etiğine sahip bir şirket olarak çalışanlarının hakkını gözeterek iyi şartlarda çalışma ortamı oluşturmaktadır. En düşük ücret olarak asgari ücretle başlayıp iş pozisyonuna göre değişen maaş uygulaması vardır. Ek çalışma mesaisine göre ek ücretler de verilerek çalışanların hakları korunmaktadır. Hem insana hem de çevreye saygılı ve duyarlı olmayı ilke edinerek yıllardır faaliyet gösteren şirket çalışanlarına artı değer katmakla birlikte aynı şekilde çalışanlarının da şirketin gücüne katkı yapacak nitelikte çalışma faaliyetleri beklemektedir.

İş başvurusu yapmak için şirketin ara ara verdiği iş ilanlarını takip edebilirsiniz. İş alımları ile insan kaynakları departmanı ilgilenmekte olup ilan detaylarını düzenlemektedirler. Sizler de iş başvurusu yaparak kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Aranan özellikler aşağıda genel olarak ifade edilmiştir.

Nasıl Başvurulur?

Şirketin değerlerini benimseyen, takım çalışmasına uyumlu ve aynı zamanda bireysel çalışabilen, kişisel yetenek ve becerilerini işine yansıtabilen, iş pozisyonuna göre vardiyalı çalışma sistemine uyumlu ve ek çalışma gerektiren durumları kabul eden çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş pozisyonuna göre saha çalışması gerektiren durumlar da olabilmektedir.

Şirket insan kaynakları tarafından hazırlanan başvuru formu ofis personelleri ve gemi personelleri için ayrı ayrıdır. Başvuru formlarını doldurarak ilanda belirtilen iş pozisyonlarına müracaat edebilirsiniz. İş başvurusu hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları yanıtlamak için şirketin web sayfasında yer alan iletişim numaralarından insan kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

Temel Bilgiler:

Çalışma Pozisyonları: Başvuru yapılabilecek çalışma pozisyonları başvuru formlarında belirtilmiştir. Bu nedenle adaylar bu formu dikkate alarak müracaat etmelidir.

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Çalışma saatleri iş pozisyonlarına göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

12 Comments

 1. Slm ben gemici olur yağcı belgesini aldim hem Akaryakıt hemde kuru yük gemilerinde çalışmak için 10yillikta pasaportum da hazır bana dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Gemici kağıdım ve tüm temel sertifikalarım hazır olup gemici kağıdım ile kamarotluk yapabilirim (bir süre gemi tecrubem vardır) 05061319663

 3. Merhabalar yaşım 23 ilk defa gemiye çıkıcam iş arıyorum yağcı ve gemici pasaport tum var.Stcw yeterlilik petrol ve kimyasal vardır . Üni mezunuyum otomotiv teknolojisi ..

 4. Usta gemiciyim 56 yaş 20 sene kimyasal tanker 1sene usa vizem vartemmuz başı azırım

 5. Merhaba ben abdulhadi cantemur 20 yıldır karada aktif çalışan aşçıyım döner kebap çorba et ve sebze yemekleri tatlı kek kurabiye ve kendi ekmeyini yapabilen ustayım gemi adamı cüzdanım hazır iş arıyorum 0544 4768576

 6. Elektrik zabıti olarak 12 yıldır görev yapıyorum şuan yurt içinde katılmaya hazırım uzun yıllardır güvenilir bir kimyasal tanker firmasında çalıştım

 7. İyi günler ben Hüseyin yıldırımtepe aşçı kağıdım var iş arıyorum 05366141603

 8. Ben 3000grt ehliyet sahibim. 2 yıllık Yalova üniversitesi mezunuyum.Geminizde staj yapabilir miyim?

 9. selamlar ben elektrik gazaltı kaynakçısıyım gemilerde çalışmak isterim saygılar
  05423673878

 10. Bentüm evraklarım tamam olup sizin işbaşvuru formunuzu doldurup gönderiyorum fakat birtürlü gitmiyor ben 1.zabit ehliyetine sahip 20 yıl VEYSEL VARDAL GEMİCİLİK A.Ş de çalıştım daha sonra emekli oldum şimdi boştayım ve tüm evraklarım tamam olup tekrar çalışmak istiyorum saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*