İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

D’S Damat Personel Alımı ve İş İlanları 2019

D’S Damat Personel Alımı Yapacak

D’S Damat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. D’S Damat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve D’S Damat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

d'S damat personel alımı

Firma Hakkında

Orka Grup’un markası olan D’S Damat her geçen gün biraz daha hizmet ağını büyütmeye devam ediyor. Özellikle genç ve dinamik adayları bünyesine katarak büyüyen firma, yan haklar konusuna verdiği önem ile adından sıkça söz ettiriyor. D’S Damat personel alımı yapmaya bu yıl da devam ediyor. çeşitli pozisyonlar için iş ilanı yayımlayan firma adaylarının özellikle prezantabl olmasına özen gösteriyor.

D’S Damat markası da rakipleri gibi maaşa ek olarak prim ve ödül sistemlerini kullanıyor. Çalışanlarına ayrıca workshop ve seminerler vererek kişisel gelişimlerine destek veren marka, yan haklar konusunda oldukça hassas. Resmi tatil ve mesai ücretleri ayrıca karşılanabiliyor. Personelin deneyim kazanarak kariyer basamaklarını tırmanması ve standart çalışma saatleri dışında part time olarak bu markada iş bulabilmesi mümkün.

D’S Damat İş İlanları

D’S Damat markası yaygın satış noktaları için mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, kasa sorumlusu, satış danışmanı pozisyonlarına alım yapıyor. Bunu yanı sıra markanın engelli personel alımı da söz konusu olabiliyor. Adayların deneyim sahibi olması ayrıca tercih sebebi. Kasa noktalarında çalıştırılacak elemanların da bazı muhasebe programlarına hâkim olması beklenebiliyor.

D’S Damat Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Kasa Sorumlusu
  • Mağaza Müdür Yardımcısı

D’S Damat İş Başvurusu Formu

D’S Damat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kurumun resmi web sitesinden D’S damat iş başvuru formu doldurulabileceği gibi, markanın pozisyona özel aradığı personel alımlarına başvuru yapmak da mümkündür. Ayrıca kurumsal iş bulma sitelerinden de aranılan pozisyonlara güncel CV’niz ile başvuru sağlayabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir