Üçge Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Üçge’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Üçge bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Üçge personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ucge personel alımı

1976 yılında ilk adımları atılan ÜÇGE, mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektöründe dünyanın sayılı firmaları arasında yer almaktadır.

Üçge, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hiper market, yapı market, butik, elektronik market, eczane, zücaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve raf sistemleri üretmektedir.

Üçge, bugün geldiği noktada Avrupa’da mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektöründe ilk beş firma içerisinde yer alan ve Avrupa’nın en büyük entegre tesislerinde faaliyetlerini sürdüren, ulusal ve global markaların tercihi bir firmadır.

Üçge İş İlanları

Üçge iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kurumsal İletişim Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
06 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Nilüfe…
Satış Pazarlama Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
26 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa, İstan…
Satış Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
26 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(Nilüfe…
İthalat Operasyon Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Üçge İş Başvurusu Formu

Üçge iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Üçge iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*